Spray and Folia

Wszystko na temat tuningu optycznego naszych aut.

Moderator: Moderator

Postprzez K@mil » 22 sty 2008, o 23:33

No oczywiscie ze najlepsze sa orginalne i tu sie nie sprzeczamy he ale tak pytam z ciekawosci jak wyglada ta folia hi
Avatar użytkownika
K@mil
POMOCNIK
POMOCNIK
 
Posty: 4895
Dołączył(a): 30 lis 2007, o 19:15
Lokalizacja: NDZ/CT

 

Postprzez mietek » 23 sty 2008, o 00:18

ta folja wyglada jak :?: jak ja przykleisztak bedzie wygladac dasz 100 zl i oplaciszprzesylke to ci wysle te lampki orginalnie dymione bez jednejryski mam niebieskie auto i niebieskie lampy czarne mi niepotzebne albo wymienie sie za te przednie kierunkowskazy szklane przezroczyste
mietek
Badacz tematu
 
Posty: 166
Dołączył(a): 22 sty 2008, o 13:31
Lokalizacja: oldenburg

Postprzez stingeros » 23 sty 2008, o 02:02

a jesli chodzi o te szyby fabrycznie przyciemnione to sie chyba nazywa "atermika" ;-)
*****************************
VW GOLF MK3 by STINGER
Avatar użytkownika
stingeros
Members
 
Posty: 532
Dołączył(a): 9 wrz 2007, o 12:53
Lokalizacja: Oświęcim

Postprzez opolanin » 23 sty 2008, o 16:32

panowie macie racje mam szybki atermicze kolorku zielonkawego
opolanin
 

Postprzez mietek » 23 sty 2008, o 16:39

te szybki sa fajne tylko jak rozbijesz ktoras z nich to lipa wszystkie jednakowe a jedna biala raczej dostanie takiej szyby orginalnej mija sie z celem foli niedopasujerz tez poprostu bedzie musialo tak zostac
mietek
Badacz tematu
 
Posty: 166
Dołączył(a): 22 sty 2008, o 13:31
Lokalizacja: oldenburg

Postprzez opolanin » 23 sty 2008, o 16:41

ja wymienialem przednia szybe bo mialem rozwalona i gosciu sprowadzal z niemiec ale czy to prawda to nie wiem i nie widze roznicy dopasowal mi idealnie
opolanin
 

Postprzez stingeros » 23 sty 2008, o 20:32

mietek napisał(a):te szybki sa fajne tylko jak rozbijesz ktoras z nich to lipa wszystkie jednakowe a jedna biala raczej dostanie takiej szyby orginalnej mija sie z celem foli niedopasujerz tez poprostu bedzie musialo tak zostac


a jaki sie rozbija szybki?? hehe...nie ma abta zebys rozbil szybe..no chyba ze zlodziej...
*****************************
VW GOLF MK3 by STINGER
Avatar użytkownika
stingeros
Members
 
Posty: 532
Dołączył(a): 9 wrz 2007, o 12:53
Lokalizacja: Oświęcim

Postprzez opolanin » 23 sty 2008, o 21:11

mylisz sie mnie wyprzedzalo autko i spod jego kola jak kamyczek walnal to mialem pekniecie, jezdzilem z tym dopuki policja sie do mnie nie doczepila ale cale szczescie puscili mnie
opolanin
 

Postprzez stingeros » 23 sty 2008, o 21:13

ale boczna szybe ci uszkodzil???...bo mnie kamyczek uszkodzil przednia....ale jade dalej...
*****************************
VW GOLF MK3 by STINGER
Avatar użytkownika
stingeros
Members
 
Posty: 532
Dołączył(a): 9 wrz 2007, o 12:53
Lokalizacja: Oświęcim

Postprzez opolanin » 23 sty 2008, o 21:18

przednia i poszlo pekniecie na ok 10 cm i podczas kontroli rutynowej drogowka opolska stwierdzila ze stwarzam zagrozenie bo szyba nadaje sie do wymiany, wies przyznam sie spenialem i jak mnie puscili to nawet nie jezdzilem juz autem, chcieli mi dowod zabrac
opolanin
 

Postprzez stingeros » 23 sty 2008, o 21:24

ahhaaa ja myslalem ze boczna....bo mi z wczesniejsza wypowiedza chodzilo o atermiczne boczne...no mi kamyczek uszkodzil tak ze przebil sie na wylot :-o i byla dziura taka 2mm ale jakims dziadostwem mi to zrobili i narazie ok:) a najgorsze jest to ze ta dziurka jest prosto na wys oczu :-x :kwasny:
*****************************
VW GOLF MK3 by STINGER
Avatar użytkownika
stingeros
Members
 
Posty: 532
Dołączył(a): 9 wrz 2007, o 12:53
Lokalizacja: Oświęcim

Postprzez opolanin » 23 sty 2008, o 21:27

mam wszystkie atermiczne
opolanin
 

Poprzednia stronaNastępna strona

- - -



Powrót do Stylizacja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości