Różnica wysokości hokej

Wszystko na temat tuningu optycznego naszych aut.

Moderator: Moderator

Postprzez Pozor » 3 lip 2013, o 21:37

ciekawe jak to ma się jezeli jest golf vr6 z pakietem CL :hyhy:
Avatar użytkownika
Pozor
Members
 
Posty: 1424
Dołączył(a): 27 paź 2012, o 17:24
Lokalizacja: GST (Kaliska)

 

Postprzez k0nr4d » 3 lip 2013, o 21:41

Młodzieży, jesteście ciemni, jak tabaka w rogu. Tak ciężko Wam wysilić szare komórki, żeby zrozumieć, co mam do przekazania? Klejenie na auto z motorem 1.8 i mniejszym znaczków GTI, to wioska, robienie sleepera w pakiecie CL, to inna para kaloszy.
Avatar użytkownika
k0nr4d
Gaduła
 
Posty: 424
Dołączył(a): 1 cze 2009, o 21:53
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Grzesiek2507 » 3 lip 2013, o 21:42

k0nr4d, ale ja nie mam czego rozumiec...Twoje podejscie jest troche dziwne, bo wg niego nie ma sensu niczego modzic, bo po co? Wedlug Twojego toku myslenia musialbym wyrzucic polowe gratow ze swojego golfa, bo nie mialem ich w serii :zdziwko:

P.S. Coniekotrzy by sie ucieszyli, bo nowe fanty w dziale gieldy :lol:
Avatar użytkownika
Grzesiek2507
Members
 
Posty: 3684
Dołączył(a): 4 mar 2012, o 15:12
Lokalizacja: Izbica Kujawska

Postprzez k0nr4d » 3 lip 2013, o 21:46

Kurza Twoja melodia, chyba naprawdę jesteś ciemny i nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Graty gratami, pakujcie co chcecie, ja trąbię tylko i wyłącznie o logo GTI na grillu, listwach, czy tylnym pasie! Logo, które oznacza, że mamy do czynienia z hot hatchem, klejąc logo na ledwo jeżdżące 1.6 jest fajnie, dopóki nie podniesiesz maski, czy nie dostaniesz batów od TDIka na światłach. Wtedy wychodzi szydło z worka. To jest właśnie wioska.
Avatar użytkownika
k0nr4d
Gaduła
 
Posty: 424
Dołączył(a): 1 cze 2009, o 21:53
Lokalizacja: Łódź

Postprzez deusiwo » 3 lip 2013, o 21:53

Nie każdy musi powiększać sobie przyrodzenie odejściem spod świateł itd. a jak ktoś stylizuje auto na GTI to czemu mu tego zabronić przecież nikt mu nie każe iśc na wyścigi ;-) Poza tym nawet w GTI możesz baty dostać od kogokolwiek bowiem jak głosi pradawne polskie przysłowie "co z tego, że auto gwizda jak kierowca piz*a"
Avatar użytkownika
deusiwo
Members
 
Posty: 1383
Dołączył(a): 9 wrz 2012, o 19:55
Lokalizacja: Wisła
Rocznik: 95
Silnik: ADZ
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez Thorsten » 3 lip 2013, o 21:55

k0nr4d napisał(a):Klejenie na auto z motorem 1.8 i mniejszym znaczków GTI, to wioska,

"Każdy wiejski wyjadać do swojego małego 1.4 chce założyć dodatki czy elementy które pochodzą lub mają swoje pochodzenie od np. wersji gt licząc że zwiększy się współczynnik mocy i lansu.
Dla mnie osobiście pakowanie emblematów gti czy vr6 do 1.4 litrowego golfa jest żałosne, "

k0nr4d napisał(a): robienie sleepera w pakiecie CL, to inna para kaloszy.

"oczywiście co innego z ludźmi którzy robią to w przemyślany sposób i nadają autu charakteru- Ci są pasjonatami. "

Choć jedna osoba rozumie przesłanie.

k0nr4d napisał(a):Kurza Twoja melodia, chyba naprawdę jesteś ciemny i nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Graty gratami, pakujcie co chcecie, ja trąbię tylko i wyłącznie o logo GTI na grillu, listwach, czy tylnym pasie! Logo, które oznacza, że mamy do czynienia z hot hatchem, klejąc logo na ledwo jeżdżące 1.6 jest fajnie, dopóki nie podniesiesz maski, czy nie dostaniesz batów od TDIka na światłach. Wtedy wychodzi szydło z worka. To jest właśnie wioska.


dokładnie, bo loga i znaczki Gti mają krzyczeń " jestem szybki" a gdy pod maską siedzi nadal zakaszlanana jednostka to to jest wiocha. Chcecie mieć skórzane fotele, to zakładajcie. Ale nie bawcie się w akcje z pakowaniem błędnych znaczków bo to żałosne.
MK3
"I'd rather lose by a mile because i built my own car,
than win by a inch because someone else built it for me.
Your car is your story. Don't let someone else write the book."
Avatar użytkownika
Thorsten
Moderator Globalny
 
Posty: 1048
Dołączył(a): 2 cze 2013, o 16:17
Lokalizacja: BKL
Rocznik: 1996
Silnik: 1.6 AEE
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez chomik » 3 lip 2013, o 21:57

hmmm w takim razie co zrobić z GTI TDI ? albo GTI edition ? Czy GTI to tylko i wyłącznie ABF i VR6 ? :wstyd:
Avatar użytkownika
chomik
Fanatyk
 
Posty: 1172
Dołączył(a): 29 lis 2010, o 01:26
Lokalizacja: Toruń
Rocznik: 1995
Silnik: 2000
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez k0nr4d » 3 lip 2013, o 21:59

Jasper, :ok:

chomik, GTI to GTI, każe z nich ma 3 cyferki z przodu, niezależnie od motorowni, którą fabryka pakowała. GTI można założyć nawet na mk3 z innym motorem, niż przewidywała fabryka w tym modelu, byle ten motor sobą coś reprezentował. Obojętnie czy to jest zawirusowany 1Z, czy G60 z mk2, czy 1.8T.
Ostatnio edytowano 3 lip 2013, o 22:03 przez k0nr4d, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
k0nr4d
Gaduła
 
Posty: 424
Dołączył(a): 1 cze 2009, o 21:53
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Grzesiek2507 » 3 lip 2013, o 22:00

k0nr4d, nie no tak, tak...objedzie mnie stuparo konny tedeik....no pewnie...ale tu mamy inna kwestie...postaw 75 konnego klekota, tak jak zwykle 1.6 i co wtedy?
Ze znaczkami sie zgadzam, ale Tobie Jasper, na samym poczatku chodzilo nawet o hokej lub lotke na tylnej klapie....bo to wszechwieś...ludzie pakujacy np wieksze hamulce z mocniejszych wersji, sztywniejszy zawias to wioskowi tjunerzy? No na to wychodzi wg Twoich slow :wstyd:
Avatar użytkownika
Grzesiek2507
Members
 
Posty: 3684
Dołączył(a): 4 mar 2012, o 15:12
Lokalizacja: Izbica Kujawska

Postprzez k0nr4d » 3 lip 2013, o 22:05

Hmm jeśli kierowca AAZ ogarnięty, to takie AEE dostaje od niego baty, bo jak w AAZ moment jest dostępny dość szybko i suszarka pompuje, to takie 1.6 szuka szmocy gdzieś w drugiej połowie obrotomierza ;)
Avatar użytkownika
k0nr4d
Gaduła
 
Posty: 424
Dołączył(a): 1 cze 2009, o 21:53
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Thorsten » 3 lip 2013, o 22:11

Grzesiek2507,
To weś sobie w google wpisz golf III tuning i co masz?! piękne golfy na glebie i to bardzo często na seryjnych elementach. a dopisz słowo "wiejski" i co masz?! te same elementy ale połączone tak że auto jest żałosne.

Teraz zrozumiesz podstawową różnicę?
Jest różnica pomiędzy upiększaniem auta a jego wieśniaczeniem.

k0nr4d napisał(a):Hmm jeśli kierowca AAZ ogarnięty, to takie AEE dostaje od niego baty, bo jak w AAZ moment jest dostępny dość szybko i suszarka pompuje, to takie 1.6 szuka szmocy gdzieś w drugiej połowie obrotomierza ;)

dokładnie... :)
MK3
"I'd rather lose by a mile because i built my own car,
than win by a inch because someone else built it for me.
Your car is your story. Don't let someone else write the book."
Avatar użytkownika
Thorsten
Moderator Globalny
 
Posty: 1048
Dołączył(a): 2 cze 2013, o 16:17
Lokalizacja: BKL
Rocznik: 1996
Silnik: 1.6 AEE
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez maximus_spi » 3 lip 2013, o 22:22

k0nr4d napisał(a):Kurza Twoja melodia, chyba naprawdę jesteś ciemny i nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Graty gratami, pakujcie co chcecie, ja trąbię tylko i wyłącznie o logo GTI na grillu, listwach, czy tylnym pasie! Logo, które oznacza, że mamy do czynienia z hot hatchem, klejąc logo na ledwo jeżdżące 1.6 jest fajnie, dopóki nie podniesiesz maski, czy nie dostaniesz batów od TDIka na światłach. Wtedy wychodzi szydło z worka. To jest właśnie wioska.


I tu sie z tym zgodze te 3 literki do czegos zobowiązują....dlatego majac wersje GT unikam fantow wlasnie z GTI pisanymi jasno i widoczne np fotele recaro bardzo mi sie podobaja jednak napis na nich GTI edition z wiadomych względów juz nie bardzo,w poprzednim golfie 1.6 mialem listwy wlasnie z GTI edition jednak chcialem je jak najszybcziej zamalowac wlasnie by nie rzucalo sie to w oczy........temat sie torche robyl bo mowa o szerokim hokeju a to dla mnie żadna wiocha wrzucac go nawet do 1.4 dlaczego??? a bo wyglada ladnie i jak juz ktos wspomnial ktos obok stojac ma to gdzies czy masz szeroki hokej czy średni czy wąski a auto mdzone jest po to by podobalo sie przedewszystkim wlascicielowi oczywiscie bez kosmicznych spojlerow,zderzakow i tego typu sprzętów
Avatar użytkownika
maximus_spi
Gaduła
 
Posty: 581
Dołączył(a): 14 lip 2012, o 10:43
Lokalizacja: SPI
Rocznik: 95
Silnik: 1.9 TDI
Paliwo: ON
Nadwozie: 3-drzwiowe

Poprzednia stronaNastępna strona

- - -



Powrót do Stylizacja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości