Różnica wysokości hokej

Wszystko na temat tuningu optycznego naszych aut.

Moderator: Moderator

Postprzez Thorsten » 3 lip 2013, o 13:34

maximus_spi,

proszę bardzo. postawmy obok siebie dwa auta gti i takiego tam Gl. różnice wymienić można na palcach jednej ręki, od świateł na końcówce wydechu kończąc. Mówiąc słabsze a mocniejsze miałem właśnie na myśli np. gl a gti. A co mówiąc przekładając z mocnych do słabych? A no setki jeździ 1.4 1.6 golfów które mają dodatki które znajdziemy w seryjnych mocnych golfach, progi, ta mała lotka na szybie tylnej, przyciemnione kierunki i ecetera. Nawet felgi, gti ma piękne a gl... stalówki. Montowanie elementów które są jak by wizytówką że ten golf ma potencjał (gti) montowane są przez ludzi do zwykłych gl ( wiejski tuning).
Każdy wiejski wyjadać do swojego małego 1.4 chce założyć dodatki czy elementy które pochodzą lub mają swoje pochodzenie od np. wersji gt licząc że zwiększy się współczynnik mocy i lansu.
Dla mnie osobiście pakowanie emblematów gti czy vr6 do 1.4 litrowego golfa jest żałosne,
Pozor napisał(a):dokładka GTI jest ładna i nie ma nic wspólnego z mocą samochodu to samo co lotka na bagażniku to tylko bajer dający zarys sportowy

przynajmniej jeden kolega zrozumiał przekaz. świat sory za wyrażenie ale "żyga" golfami "usportowionymi" a raczej "wioskowymi".

Jeżeli ktoś np. tak jak ja posiada 1.6 to pakowanie do takiego auta emblematów czy hokeji czy lotek czy czegokolwiek z elementów jakie znajdziemy w wer. Gt jest po prostu żałosne, bo myśli że w ten sposób każdy będzie myślał że wozi się mocną bryką. Jak powiedziałem, jest tego pełno że ilość takich aut nie mierzy się w sztukach lecz w tysiącach. Jeśli zamontował bym teraz hokej od gti i jeszcze może nakładki progów i inne elementy wyjęte z rozbitego gt to był bym nie lepszy od komicznych wiejskich wyjadaczy. I to nie mój post jest śmieszny tylko ludzie którzy robią takie "przeszczepy" myśląc że to sprawi że będą postrzegani jako posiadacze mocnych aut.

oczywiście co innego z ludźmi którzy robią to w przemyślany sposób i nadają autu charakteru- Ci są pasjonatami.

ps. śmiejecie się bo powiedziałem dodatki z mocnych do słabych... znajdzie mi golfa który opuszczając fabrykę ma wszystko dedykowane wersji gt, wraz z hamulcami, zawieszeniem i z zderzakami ale niech pod maską siedzi 1.4 no cwaniaki.. powodzenia :)


http://www.golf3.pl/topics6/roznice-pomiedzy-wersja-gt-a-glcl-vt1113.htm

proszę bardzo, link prosto z tego fora, niech ktoś mi teraz powie że gl opuszczało fabrykę na alusach bbs. dziękuje to wszystko:)

ktoś wcześniej wspomniał o hokeju z toledo...
oceńcie sami:
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/d/db/Seat_Toledo_front_20080328.jpg
MK3
"I'd rather lose by a mile because i built my own car,
than win by a inch because someone else built it for me.
Your car is your story. Don't let someone else write the book."
Avatar użytkownika
Thorsten
Moderator Globalny
 
Posty: 1048
Dołączył(a): 2 cze 2013, o 16:17
Lokalizacja: BKL
Rocznik: 1996
Silnik: 1.6 AEE
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe

 

Postprzez Grzesiek2507 » 3 lip 2013, o 15:36

Jasper, czytajac Twojego posta nie wiem czy smiac sie czy usiasc i plakac? :zdziwko: wedlug Twojego rozumowania modzenie w golfach jest beee i 3/4 aut z naszego forum to wiejski tuning (w tym moj, bo mam tylko 1.6 :-( :lol: )...heh chlopie odpusc te swoje filozofie i nie rozsmieszaj ludzi...jezdzij ta seria, bo nawet ori lotka czy hokej to dla Ciebie WT....
Avatar użytkownika
Grzesiek2507
Members
 
Posty: 3684
Dołączył(a): 4 mar 2012, o 15:12
Lokalizacja: Izbica Kujawska

Postprzez Paweu » 3 lip 2013, o 20:14

Jasper napisał(a):różnice wymienić można na palcach jednej ręki, od świateł na końcówce wydechu kończą


To zdanie zamyka grę.

Nie dość dobrze dostrzegasz różnicę pomiędzy egzemplarzami a nazywasz posiadaczy mk3 , którzy pakują do swojego gl/cl pakiet gti wszechwsią.

:ok:
Avatar użytkownika
Paweu
Members
 
Posty: 4281
Dołączył(a): 6 maja 2011, o 17:34
Rocznik: 1111
Silnik: 0.8
Paliwo: CNG
Nadwozie: cabrio

Postprzez deusiwo » 3 lip 2013, o 20:17

Pozor napisał(a):Jeżeli ktoś np. tak jak ja posiada 1.6 to pakowanie do takiego auta emblematów czy hokeji czy lotek czy czegokolwiek z elementów jakie znajdziemy w wer. Gt jest po prostu żałosne, bo myśli że w ten sposób każdy będzie myślał że wozi się mocną bryką.


coś Ci powiem :) zanim kupiłem golfa to nie zwracałem uwagi na to czy dokładka jest szeroka czy wąska czy niewiadomo jaka bo nie miałem zielonego pojęcia że to sie wymienia, że były różne etc. notabene było dużo różnych wersji wyposażeniowych golfa i np. golf na bazie CL mógł mieć dodatki których nie miał załóżmy GL itd. itd. reasumując dla zwykłego przechodnia który nie zna sie na golfach - jemu to lotto bo prawdopodobnie nie wie na co patrzy (defakto z zewnątrz nie widzi jaki masz silnik), a dla kogoś co sie zna, to doceni że masz założony np. pakiet GTI bo po prostu dodaje to wyglądu i po to zostało stworzone. Amen
Avatar użytkownika
deusiwo
Members
 
Posty: 1383
Dołączył(a): 9 wrz 2012, o 19:55
Lokalizacja: Wisła
Rocznik: 95
Silnik: ADZ
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez k0nr4d » 3 lip 2013, o 20:19

Jedno jest niezaprzeczalne, wrzucanie znaczków GTI na mk3 z motorem ABS itp, to wiocha. Niech ta szmoc będzie trzycyfrowa, wtedy inna sprawa.
Avatar użytkownika
k0nr4d
Gaduła
 
Posty: 424
Dołączył(a): 1 cze 2009, o 21:53
Lokalizacja: Łódź

Postprzez deusiwo » 3 lip 2013, o 20:38

k0nr4d napisał(a):Jedno jest niezaprzeczalne, wrzucanie znaczków GTI na mk3 z motorem ABS itp, to wiocha. Niech ta szmoc będzie trzycyfrowa, wtedy inna sprawa.


Idąc tym tokiem myślenia wrzucanie skóry z CC do mk3 CL to też wiocha. alu BBS z GTI w CL to mega masakryczna wiocha :O kazirodztwo normalnie! albo założenie lamp H1 w miejsce H4, dołożenie halo, el. szyb, czegokolwiek. Czepiacie sie o byle gówno. MK3 to MK3. elo pis joł i łoooo jak red
Ostatnio edytowano 3 lip 2013, o 20:40 przez deusiwo, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
deusiwo
Members
 
Posty: 1383
Dołączył(a): 9 wrz 2012, o 19:55
Lokalizacja: Wisła
Rocznik: 95
Silnik: ADZ
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez k0nr4d » 3 lip 2013, o 20:39

Nie, wyposażeniowo GT mogło mieć co chciałeś, jeśli miałeś hajs, GTI zobowiązuje jednak dodatkowo do koników pod maską.
Avatar użytkownika
k0nr4d
Gaduła
 
Posty: 424
Dołączył(a): 1 cze 2009, o 21:53
Lokalizacja: Łódź

Postprzez deusiwo » 3 lip 2013, o 20:43

Oooo tyle tam jest tych koni normalnie zwija asfalt 2E ma całe 25KM więcej niż ABS :D to nawet mniejsza różnica niż między ABD a np. ABS czy AFT
Avatar użytkownika
deusiwo
Members
 
Posty: 1383
Dołączył(a): 9 wrz 2012, o 19:55
Lokalizacja: Wisła
Rocznik: 95
Silnik: ADZ
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez k0nr4d » 3 lip 2013, o 20:45

25 KM to dość duża różnica przy takich rzędach mocy, jakie mamy w mk3. I'm out, ideę GTI chyba niewielu rozumie.
Avatar użytkownika
k0nr4d
Gaduła
 
Posty: 424
Dołączył(a): 1 cze 2009, o 21:53
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Grzesiek2507 » 3 lip 2013, o 21:03

to jaka wiocha musi byc wrzucenie wiekszych hebli z GTI do 1.6 :wstyd:
Avatar użytkownika
Grzesiek2507
Members
 
Posty: 3684
Dołączył(a): 4 mar 2012, o 15:12
Lokalizacja: Izbica Kujawska

Postprzez k0nr4d » 3 lip 2013, o 21:07

Kilka latek pożyjesz jeszcze, to może zrozumiesz, ja kończę z Tobą dyskusję, bo nie ma ona sensu :-)
Avatar użytkownika
k0nr4d
Gaduła
 
Posty: 424
Dołączył(a): 1 cze 2009, o 21:53
Lokalizacja: Łódź

Postprzez deusiwo » 3 lip 2013, o 21:37

To jak mam Golfa CL (załóżmy miałem 1.4) i wpakuje 2.0 16v to tez wiocha? Bądźmy uczciwi, niech to działa w dwie strony. w końcu ten golf został stworzony dla 60KM :wstyd: dziwne.. gdyby każdy tak myślał to wszyscy by jeździli seryjnymi autami. pozdrawiam. :ok:
Avatar użytkownika
deusiwo
Members
 
Posty: 1383
Dołączył(a): 9 wrz 2012, o 19:55
Lokalizacja: Wisła
Rocznik: 95
Silnik: ADZ
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe

Poprzednia stronaNastępna strona

- - -



Powrót do Stylizacja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości