Różnica wysokości hokej

Wszystko na temat tuningu optycznego naszych aut.

Moderator: Moderator

Różnica wysokości hokej

Postprzez Thorsten » 30 cze 2013, o 18:01

Mam pytanie co do wysokości hokeja tego hmm " mniejszego" oraz tego ala gti vr6?
"mniejszy":
http://allegro.pl/vw-golf-3-iii-dokladka-hokej-zderzaka-nowa-i3357027723.html

gti vr6:
http://allegro.pl/vw-golf-3-iii-dokladka-hokej-zderzaka-gti-vr6-oryg-i3357042734.html

różnica zauważana natychmiast to ich końce, jeden się pomniejsza a drugi nie. Jaka jest różnica wysokości po między nimi? Czy ten gti jest większy? Czy po prostu ma tylko pełne zakończenie końców? Słyszałem opinie w stylu że latem to zgoda może ten gti ale na zimę to oryginał. To znaczy że ten gti jest niższy? Jeśli tak to o ile?
Chcę trochę wizualnie "posadzić" przód auta, wymiana zawieszenia na chwilę obecną nie wchodzi w grę, czekają mnie robota z hamulcami, z progami, poduszka silnika i w tedy przyjdzie kolej na "szaleckie" elementy:)
MK3
"I'd rather lose by a mile because i built my own car,
than win by a inch because someone else built it for me.
Your car is your story. Don't let someone else write the book."
Avatar użytkownika
Thorsten
Moderator Globalny
 
Posty: 1048
Dołączył(a): 2 cze 2013, o 16:17
Lokalizacja: BKL
Rocznik: 1996
Silnik: 1.6 AEE
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe

Różnica wysokości hokej

 

Postprzez Pozor » 30 cze 2013, o 19:35

hokej jak widać różni się tym że jest szerszy bo bokach i ma inny wzór a piszą o tym że na zimę tylko ori ze względu na to że to są różne rodzaje plastików ori naprawde wiele znoszą i trzeba mocno huknąć o coś żeby go połamać czy też porwać a w zimę z zamiennikami wystarczy tylko raz w dziurę wjechać i już trzask wszytko to prze słabą jakość plastiku. czytałem że jednym lepszych zamienników jest firma Retov więc jak już chcesz szeroki hokej to kupuj z tej firmy bo ori szeroki jest tak samo ciężko wyrwać jak dokładkę yachtinga :-)
Avatar użytkownika
Pozor
Members
 
Posty: 1424
Dołączył(a): 27 paź 2012, o 17:24
Lokalizacja: GST (Kaliska)

Postprzez chomik » 30 cze 2013, o 19:37

czy cięzko ??:P poszukasz to znajdziesz .

Retov tylko PP+CM
Avatar użytkownika
chomik
Fanatyk
 
Posty: 1172
Dołączył(a): 29 lis 2010, o 01:26
Lokalizacja: Toruń
Rocznik: 1995
Silnik: 2000
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez Thorsten » 30 cze 2013, o 19:59

Hmmm a czy myślał ktoś z was o customs hokeju i np. przedłużeniu jakiegoś zamiennika? może zbita z dwóch? do tego włókno szklane do zrównania połączenia i ecetera? Wiadomo że kontakt z krawężnikiem wywoła ból serducha ale tak np. na zloty?

ale najpierw trzeba pomyśleć czy ten tuning doda klasy czy zwieśniaczy samochód. Wiadomo że wiejskich wyjadaczy to nikt nie chce... Na pewno gdy zamówię zamiennik ala gti to przyłożę jeden do drugiego i popatrzę na możliwie uzyskany efekt.
A ogólnie to co myślicie?
MK3
"I'd rather lose by a mile because i built my own car,
than win by a inch because someone else built it for me.
Your car is your story. Don't let someone else write the book."
Avatar użytkownika
Thorsten
Moderator Globalny
 
Posty: 1048
Dołączył(a): 2 cze 2013, o 16:17
Lokalizacja: BKL
Rocznik: 1996
Silnik: 1.6 AEE
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez Paweu » 30 cze 2013, o 20:14

Jasper napisał(a):ale najpierw trzeba pomyśleć czy ten tuning doda klasy czy zwieśniaczy samochód.


Ori element nie 'zwieśniaczy' auta.

No w tym wypadku to mowa o zamiennikach wyglądających jak ori lecz nie tak wytrzymałych.

Jasper napisał(a):A ogólnie to co myślicie?


Wejdź w Dział 'Mój Golf III ' na forum. Popatrz na projekty i oceń. Tyle w temacie. :ok:
Avatar użytkownika
Paweu
Members
 
Posty: 4281
Dołączył(a): 6 maja 2011, o 17:34
Rocznik: 1111
Silnik: 0.8
Paliwo: CNG
Nadwozie: cabrio

Postprzez luzikseba » 30 cze 2013, o 22:23

Jasper, Właśnie stoję przed tym samym dylematem, chcę kupić szerszą hokejkę. O ile cm szersza jest ta od GTI od mniejszej ?
luzikseba
Czytacz
 
Posty: 22
Dołączył(a): 7 cze 2013, o 18:42
Lokalizacja: Kraków

Postprzez chomik » 30 cze 2013, o 22:32

bez przesady .... ale macie problemy :wstyd: :wstyd:
Avatar użytkownika
chomik
Fanatyk
 
Posty: 1172
Dołączył(a): 29 lis 2010, o 01:26
Lokalizacja: Toruń
Rocznik: 1995
Silnik: 2000
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez pawellomza86 » 30 cze 2013, o 22:38

One sie jedynie roznia tym iz ten zwykly zwerza sie na bokach a gti nie tak jak koledzy wczesniej pisali.Ja w jednym golfie kupowalem zamiennik i powiem ze jezdze sporo i tamten hokej duzo przezyl nawet zime bo go nie zdejmowalem i bylo ok.Fakt jest twardy ale da sie na nim jezdzic tylko trzeba uwazac troche.
Avatar użytkownika
pawellomza86
Czytacz
 
Posty: 105
Dołączył(a): 31 lip 2009, o 19:28
Lokalizacja: Łomża

Postprzez luzikseba » 30 cze 2013, o 23:18

pawellomza86, OK, dziękuję za wyrozumiałość i info :)
luzikseba
Czytacz
 
Posty: 22
Dołączył(a): 7 cze 2013, o 18:42
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Thorsten » 1 lip 2013, o 22:26

pawellomza86,
widzę kolega z moich okolic:D pozdro z Kolna :)

Różnica pomiędzy nimi to jedyne kwestia zakończenia, czy jest pełne czy nie. Śmiało potwierdzam wytrzymałość oryginalnych hokeji, mam w sowim golfie oryginalny wąski przetrwałem zimowe dojazdy "w miejsce gdzie diabeł mówi dobranoc" oraz prawie codziennie hokej dostaje bady przy wyjeździe z bramy:) niestety nie moja brama, gdyby była moja to dawno wykopał bym ten krawężnik :D i póki co ani jednego pęknięcia a jedynie rysy na jego spodzie.
MK3
"I'd rather lose by a mile because i built my own car,
than win by a inch because someone else built it for me.
Your car is your story. Don't let someone else write the book."
Avatar użytkownika
Thorsten
Moderator Globalny
 
Posty: 1048
Dołączył(a): 2 cze 2013, o 16:17
Lokalizacja: BKL
Rocznik: 1996
Silnik: 1.6 AEE
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez pawellomza86 » 1 lip 2013, o 22:41

Jasper, Rowniez pozdrawiam i zapraszam :-) czesto przejezdzam jadac do gizycka a zdaza sie to praktycznie co tydzien takze jest mozliwosc sie spotkac i pogadac
Avatar użytkownika
pawellomza86
Czytacz
 
Posty: 105
Dołączył(a): 31 lip 2009, o 19:28
Lokalizacja: Łomża

Postprzez deusiwo » 1 lip 2013, o 23:19

pawellomza86 napisał(a):One sie jedynie roznia tym iz ten zwykly zwerza sie na bokach a gti nie
no nie tylko bo GTI jest szerszy i ma rowek po środku :) a zwykły jest całkiem płaski, moim zdaniem ten z gti po prostu lepiej wygląda, już pal licho te szerokość, po prostu jest ladny :ok:
Avatar użytkownika
deusiwo
Members
 
Posty: 1383
Dołączył(a): 9 wrz 2012, o 19:55
Lokalizacja: Wisła
Rocznik: 95
Silnik: ADZ
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe

Następna strona

- - - www.rachunkowe-piaseczno.pl



Powrót do Stylizacja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości