Niebieskie szkła lusterek

Wszystko na temat tuningu optycznego naszych aut.

Moderator: Moderator

Postprzez golf 1.4 » 1 gru 2013, o 21:50

A teraz mam pytanie z innej beczki, nie chcę robić nowego tematu więc piszę to tutaj.

Czy są jakieś tańsze zamienniki tych lamp? http://allegro.pl/lampy-reflektory-vw-g ... 33087.html Bardzo mi się one podobają ale nie chcę wywalać tyle kasy, kiedyś widziałem je na allegro po 170zł ale już nie ma :/
golf 1.4
Gaduła

Rocznik: 1993
Silnik: 1.4 ABD
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez Opik » 1 gru 2013, o 23:00

golf 1.4, są tańsze zamienniki za ok 250-300zł czyli dwa razy taniej... No i niestety w tym wypadku niższa cena wynika z odpowiednio gorszego produktu, raz że te chińczyki fabrycznie nowe świecą o wiele gorzej od ori Hella, to dwa że po jakimś czasie świecą o wiele, wiele, wiele gorzej, gdzie po fabrycznych nie widać w ogóle zużycia. Mam ori, miałem do czynienia z chińczykami i wiem co mówię :)

a co do niebieskich wkładów, to moim zdaniem ani to ładne, ani praktyczne ;)
Opik
Members

Silnik: 2.0
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez saszelqq » 1 gru 2013, o 23:15

Opik napisał(a):a co do niebieskich wkładów, to moim zdaniem ani to ładne, ani praktyczne ;)

Ładne to jest, praktyczne również są, gdyż ktoś jadący za nami na przykład ze źle ustawionymi światłami nie oślepia tak bardzo, jak przy zwykłych białych wkładach ;) Ale w trójkach takich szkieł nie robili, więc daruj sobie tą folię :P
saszelqq
Members

Rocznik: 1981
Silnik: 1.1 GG

Postprzez Opik » 1 gru 2013, o 23:16

saszelqq napisał(a):
Opik napisał(a):a co do niebieskich wkładów, to moim zdaniem ani to ładne, ani praktyczne ;)

Ładne to jest, praktyczne również są, gdyż ktoś jadący za nami na przykład ze źle ustawionymi światłami nie oślepia tak bardzo, jak przy zwykłych białych wkładach ;)

ale ja nie mówię o przyciemnianych lusterkach (są fotochromy) tylko o akurat niebieskim kolorze :P
Opik
Members

Silnik: 2.0

Poprzednia strona

Powrót do Stylizacja