Montaż lamp typu Lexus

Wszystko na temat tuningu optycznego naszych aut.

Moderator: Moderator

Montaż lamp typu Lexus

Postprzez edwin » 21 lut 2015, o 23:50

Witajcie :) Niedługo spodziewam się sporego przypływu gotówki więc moja miłość (MK3 :D) musi to odczuć :) Od zawsze podobały mi się lampy tylne typu Lexus. Przyszedł czas że zabieram się do ich kupna więc z moją wiedzą muszę się Was poratować koledzy. Mam mianowicie takie pytanie : Załóżmy że mam w mojej 3 oryginalne lampy z tyłu i kupiłem Lexusy więc pytanie brzmi : Czy dam radę zrobić to samemu żeby Lexusy znalazły się na swoim miejscu czy też zlecić to komuś kto się zna ? Proszę o porady a najlepiej jakąś instrukcje :) Żeby nie było że jestem leniem to szukałem w internecie ale nie znalazłem za bardzo nic ciekawego poza wpisami że wymiana jest prosta :) Pozdrawiam i proszę o pomoc :)
PS : może na wiosnę przyjdzie czas na Angel eye :)
edwin
Czytacz
 
Posty: 34
Dołączył(a): 23 paź 2014, o 15:34
Lokalizacja: wałbrzych

Montaż lamp typu Lexus

 

Postprzez Radi » 22 lut 2015, o 00:22

Nie wierzę w to co widzę, to jeszcze ktoś to zakłada? Zdajesz sobie sprawę że jesteś na prostej drodze do totalnego zwieśniaczenia swojego wozu? Montaż jest prosty ogranicza sie na wykreceniu starej lampy i wkreceniu nowej podpiecie kostki i tyle. Ale rozważ jeszcze ten zakup bo to naprawde nic fajnego i wzbudza tylko śmiech.
Avatar użytkownika
Radi
Members
 
Posty: 2836
Dołączył(a): 16 lut 2009, o 12:15
Lokalizacja: GKA
Rocznik: 93
Silnik: 2.8 AAA
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez marcino1 » 22 lut 2015, o 02:21

dobrze Ci kolega pisze daj sobie spokoj z takim lampami :dobani:
Moj TDi http://www.golf3.pl/topics2/mk3-czarny- ... t48647.htm

JEDNO SERCE JEDNO BICIE JAZDA GOLFEM TO JEST ŻYCIE



AUTO-COMPLEX
-mechanika
-blacharstwo
-konserwacja
-czesci oleje filtry
e-mail:auto.complexx@interia.eu
Tel 723317489
KOLUSZKI ul NATOLIŃSKA 18
Avatar użytkownika
marcino1
Badacz tematu
 
Posty: 293
Dołączył(a): 5 wrz 2012, o 21:15
Lokalizacja: EBR

Postprzez hanawald » 22 lut 2015, o 07:42

nie zakładał bym takich lamp ale to twuj wybór
Ostatnio edytowano 26 lut 2015, o 21:21 przez hanawald, łącznie edytowano 5 razy
Avatar użytkownika
hanawald
Members
 
Posty: 1461
Dołączył(a): 21 wrz 2012, o 15:17
Lokalizacja: dobrzyn nad wisłą CLI
Rocznik: 97
Silnik: 1.9 tdi
Paliwo: ON
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez Thorsten » 22 lut 2015, o 11:28

edwin napisał(a):lampy tylne typu Lexus


Spal je...

nie krzywdź auta.
MK3
"I'd rather lose by a mile because i built my own car,
than win by a inch because someone else built it for me.
Your car is your story. Don't let someone else write the book."
Avatar użytkownika
Thorsten
Moderator Globalny
 
Posty: 1048
Dołączył(a): 2 cze 2013, o 16:17
Lokalizacja: BKL
Rocznik: 1996
Silnik: 1.6 AEE
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez Gesiu_15 » 22 lut 2015, o 12:06

szkoda auta niszczyć daj spokój :-)
Avatar użytkownika
Gesiu_15
Moderator Globalny
 
Posty: 3757
Dołączył(a): 14 kwi 2012, o 21:32
Lokalizacja: Kielce
Rocznik: 1994
Silnik: 2.0 2E GTI
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez krzyś » 22 lut 2015, o 12:24

Ja mam owe lampy, montaż może i polega na tym aby odkręcić stara lampę i wsadzić nowa, ale nie do końca tak, bo jeszcze musi to pasować a mianowicie szczeliny.. Lampy świecą sto razy lepiej od tych oryginalnych i nie wszystkie golfy muszą mieć "HBM" lub coś w tym stylu, bo jest to tak samo oklepane jak front Vento :dobani: jeżeli się takie koledze podobają to niech takie zakłada to ma być jego pomysł a nie Wasz!
Vag diagnostyka,czyszczenie nastawników, uszczelnianie pomp wtryskowych Vp37, naprawa skrzyń biegów. Wszelkie info PW..
Avatar użytkownika
krzyś
Members
 
Posty: 888
Dołączył(a): 13 mar 2013, o 18:58
Lokalizacja: Krosino
Rocznik: 1996
Silnik: 1.9 TDI 1Z
Paliwo: ON
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez Radi » 22 lut 2015, o 13:12

wsadzić nowa, ale nie do końca tak, bo jeszcze musi to pasować a mianowicie szczeliny..

no tak zapomniałem dodać że to chińskie badziewie trzeba jeszcze mocno pasować :D daj spokój jak to sie może podobać???
Avatar użytkownika
Radi
Members
 
Posty: 2836
Dołączył(a): 16 lut 2009, o 12:15
Lokalizacja: GKA
Rocznik: 93
Silnik: 2.8 AAA
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez edwin » 22 lut 2015, o 13:28

Dzięki za odpowiedzi :) Wiem że większości się one nie podobają ale zaznaczam że nie robię tego dla szpanu ani dla "wiejskiego tuningu" tylko dlatego że one mi się cholernie podobają ! :)Sto ludzi i sto gustów ale nie wiem czemu moim zdaniem są one świetne. Czyli cały montaż to po prostu odkręcenie starych, podpięciu kostki i dopasowanie Lexusów z tego co rozumiem ? czyli nie muszę dokopywać żadnych części ani żarówek czy też przekaźników ? Pytam się bo wybaczcie ale naprawdę zielony jestem :)
edwin
Czytacz
 
Posty: 34
Dołączył(a): 23 paź 2014, o 15:34
Lokalizacja: wałbrzych

Postprzez krzyś » 22 lut 2015, o 13:32

Każdemu podoba się co innego.. :hyhy: jak z kobietami jeden woli czarną drugi blondi :-P grunt ,że świeci dobrze i jestem widoczny z tyłu.. bo te ori lampy to świeca jakby chciały a nie mogły.
Vag diagnostyka,czyszczenie nastawników, uszczelnianie pomp wtryskowych Vp37, naprawa skrzyń biegów. Wszelkie info PW..
Avatar użytkownika
krzyś
Members
 
Posty: 888
Dołączył(a): 13 mar 2013, o 18:58
Lokalizacja: Krosino
Rocznik: 1996
Silnik: 1.9 TDI 1Z
Paliwo: ON
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez Radi » 22 lut 2015, o 13:32

Skoro nie przeszkadza ci śmiech politowania ze strony innych zakładaj to tobie ma sie podobać. Tak nic wiecej nie jest potrzebne.
Avatar użytkownika
Radi
Members
 
Posty: 2836
Dołączył(a): 16 lut 2009, o 12:15
Lokalizacja: GKA
Rocznik: 93
Silnik: 2.8 AAA
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez edwin » 22 lut 2015, o 13:54

Radi napisał(a):Skoro nie przeszkadza ci śmiech politowania ze strony innych zakładaj to tobie ma sie podobać. Tak nic wiecej nie jest potrzebne.
Dzięki wielkie :) To mój kochany Golfik i on ma się mi podobać :) a że gadają to wiadomo że zawsze będą i mam to gdzieś :) Pozdrawiam i dziekuję za odpowiedzi Koledzy ! :)
A takie właśnie podobają mi sie najbardziej i niedługo je zamawiam :) http://allegro.pl/lampy-tylne-vw-golf-3 ... 10593.html
edwin
Czytacz
 
Posty: 34
Dołączył(a): 23 paź 2014, o 15:34
Lokalizacja: wałbrzych

Następna strona

- - -



Powrót do Stylizacja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości