Lampy od vento

Wszystko na temat tuningu optycznego naszych aut.

Moderator: Moderator

Lampy od vento

Postprzez CHLASTA92 » 26 paź 2011, o 20:51

Witam jestem nowy na forum więc wybaczcie mi jeśli było bo coś nie tak
Pytanie do magików czy da rade wstawić lampy + gril od venta do Golfa bez zmiany maski
To znaczy znalazłem jedno zdjęcie które mnie zaciekawiło czy jest przedłużona maska od venta czy oryginał z Golfa po przedłużeniu
Zdjęcie Daje link bo zdjęcie nie chce mi wejść http://golf-vr6-37.skyrock.com/photo.ht ... e_media=-1
Avatar użytkownika
CHLASTA92
Badacz tematu
 
Posty: 161
Dołączył(a): 26 paź 2011, o 20:33
Lokalizacja: Żywocice

Lampy od vento

 

Re: Lampy od vento

Postprzez K@mil » 26 paź 2011, o 21:08

CHLASTA92 napisał(a):Witam jestem nowy na forum więc wybaczcie mi jeśli było bo coś nie tak
Pytanie do magików czy da rade wstawić lampy + gril od venta do Golfa bez zmiany maski
To znaczy znalazłem jedno zdjęcie które mnie zaciekawiło czy jest przedłużona maska od venta czy oryginał z Golfa po przedłużeniu
Zdjęcie Daje link bo zdjęcie nie chce mi wejść http://golf-vr6-37.skyrock.com/photo.ht ... e_media=-1


Przy wymianie frontu na Vento trzeba wymienić: lampy+maska+zderzak+grill

Co do zdjecia jest to maska od vento zrobiona na tak zwany bad look :)
(mysle ze z maska od golfa, dobry szpachlarz zrobi tak samo) tylko ze z maska od vento bedzie to pewnie łatwiejsze

Tutaj masz na org froncie bad looka http://www.act-tuning.szcz.pl/grafika/s ... olf3-6.jpg
Avatar użytkownika
K@mil
POMOCNIK
POMOCNIK
 
Posty: 4895
Dołączył(a): 30 lis 2007, o 19:15
Lokalizacja: NDZ/CT

Postprzez Radi » 29 paź 2011, o 10:06

rozumiem że nie stać cie narazie na kupno maski i chcesz puki co jezdzic z maską od golfa

to powiem idzie ale cieżko zamknąc maske nosek nachodzi na grill i lampyi trzeba uwazac zeby nie połamać/zbić czegoś i ogólnie lipa
Avatar użytkownika
Radi
Members
 
Posty: 2836
Dołączył(a): 16 lut 2009, o 12:15
Lokalizacja: GKA
Rocznik: 93
Silnik: 2.8 AAA
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez raiden112 » 4 gru 2012, o 18:46

Wracając do pytania maska bedzie pasować od Vento do golf 3 bez żadnego cięcia tak samo z lampami wejdą bez problemu ???
raiden112
Czytacz
 
Posty: 84
Dołączył(a): 6 wrz 2012, o 20:42
Lokalizacja: P-ce

Postprzez Paweu » 4 gru 2012, o 18:49

raiden112 napisał(a):Wracając do pytania maska bedzie pasować od Vento do golf 3 bez żadnego cięcia tak samo z lampami wejdą bez problemu ?? ?


Tak będzie...

Przy wymianie frontu na Vento trzeba wymienić: lampy+maska+zderzak+grill
Avatar użytkownika
Paweu
Members
 
Posty: 4281
Dołączył(a): 6 maja 2011, o 17:34
Rocznik: 1111
Silnik: 0.8
Paliwo: CNG
Nadwozie: cabrio

Postprzez Lobus » 4 gru 2012, o 19:40

Ale po co zderzak??
Ja nie wymieniałem zderzaka i było git, nie widzę potrzeby, zwłaszcza gdy kolega chce zrobić to po kosztach..
Lobus
Ekspert
 
Posty: 1277
Dołączył(a): 7 paź 2010, o 10:55
Lokalizacja: Wrocław/Bogatynia

Postprzez Paweu » 4 gru 2012, o 19:56

Lobus napisał(a):Ja nie wymieniałem zderzaka i było git, nie widzę potrzeby, zwłaszcza gdy kolega chce zrobić to po kosztach..


przepraszam.. nie wiedziałem że kolega chce zrobić to po kosztach... pytał o vf to dostał odpowiedz. ;-)
Avatar użytkownika
Paweu
Members
 
Posty: 4281
Dołączył(a): 6 maja 2011, o 17:34
Rocznik: 1111
Silnik: 0.8
Paliwo: CNG
Nadwozie: cabrio

Postprzez Lobus » 4 gru 2012, o 21:17

Ale nawet robiąc to w pełni profesjonalnie i nie licząc się z budżetem nie widzę potrzeby zmiany zderzaka, a nawet mam pewne wątpliwości czy by pasował, skoro dokładka jest szersza czy dłuższa nie pamiętam więc sam nie wiem..

BTW co do lamp to dobrze sprawdzić wtyczki, czy są te same wejścia bo po co pchać się w dodatkowe koszta przejściówek itp ;-)
Lobus
Ekspert
 
Posty: 1277
Dołączył(a): 7 paź 2010, o 10:55
Lokalizacja: Wrocław/Bogatynia

Postprzez Opik » 4 gru 2012, o 23:30

Lobus, a to nie chodzi przypadkiem o to, że zderzak od Golfa z Vento ryjkiem będzie miał większą szparę pomiędzy grillem a górną częścią zderzaka? Bo coś mi świta, że taką informację wyczytałem, ale nie wiem czy to o to chodzi czy o inny element
Avatar użytkownika
Opik
Members
 
Posty: 7058
Dołączył(a): 28 lis 2011, o 22:22
Lokalizacja: Lublin
Silnik: 2.0
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez CHLASTA92 » 5 gru 2012, o 15:34

Poskładałem to już jakiś czas temu na zderzaku z golfa i szpary NIMA
Zdrowaś turbino, powietrzaś pełna, gaz z Tobą Błogosławionaśty między kolektorami i błogosławiony owoc żywota twojego moment. Święta turbino, matko mocy, módl się za nami wolnymi, teraz i w godzinę braku wachy amen.
Avatar użytkownika
CHLASTA92
Badacz tematu
 
Posty: 161
Dołączył(a): 26 paź 2011, o 20:33
Lokalizacja: Żywocice

Postprzez PrzemkoXVI » 5 gru 2012, o 15:42

K@mil napisał(a):Przy wymianie frontu na Vento trzeba wymienić: lampy+maska+zderzak+grill


Nie no, zderzaka chyba nie trzeba wymieniać. :-|
Avatar użytkownika
PrzemkoXVI
Members
 
Posty: 1875
Dołączył(a): 29 lip 2011, o 19:52
Lokalizacja: Willenberg

Postprzez CHLASTA92 » 5 gru 2012, o 15:47

Na bank
Zdrowaś turbino, powietrzaś pełna, gaz z Tobą Błogosławionaśty między kolektorami i błogosławiony owoc żywota twojego moment. Święta turbino, matko mocy, módl się za nami wolnymi, teraz i w godzinę braku wachy amen.
Avatar użytkownika
CHLASTA92
Badacz tematu
 
Posty: 161
Dołączył(a): 26 paź 2011, o 20:33
Lokalizacja: Żywocice

Następna strona

- - -



Powrót do Stylizacja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości