stickersbomb

Volkswagen Golf 3 style - German Style, Cult Style, Rost Style, Rat Style i inne...

Moderator: Moderator

Postprzez winamp4 » 24 sty 2013, o 10:54

nie każdego stać od razu na konkretne już rzeczy ... każdy robi to co lubi i co mu sie podoba :) jednemu mogą się sitckery podobać innemu coś innego :D
Avatar użytkownika
winamp4
Berbeć
 
Posty: 6
Dołączył(a): 23 gru 2012, o 11:33
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

 

Postprzez saszelqq » 24 sty 2013, o 14:01

winamp4 napisał(a):nie każdego stać od razu na konkretne już rzeczy ... każdy robi to co lubi i co mu sie podoba :) jednemu mogą się sitckery podobać innemu coś innego :D

I tym powinno się zakończyć te bezsensowne przekomarzania, co człowiek to opinia :roll:
Avatar użytkownika
saszelqq
Members
 
Posty: 2458
Dołączył(a): 28 lut 2012, o 00:09
Lokalizacja: Białystok
Rocznik: 1981
Silnik: 1.1 GG
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez Siw3k » 24 sty 2013, o 18:22

AdiK__ napisał(a):a ja i tak sobie trzesne taki pasek na tylną szybe ooo ;p

Obrazek


ale naklejki JDM-u to zostaw japończykom :wstyd:
Moja była Golfina
Przeszłość Peugeot 406
Aktual tored MkIII
Avatar użytkownika
Siw3k
Members
 
Posty: 2181
Dołączył(a): 3 lut 2012, o 15:36
Lokalizacja: CTR
Rocznik: 2002
Silnik: 1.8T
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez saszelqq » 24 sty 2013, o 22:59

Siw3k napisał(a):
AdiK__ napisał(a):a ja i tak sobie trzesne taki pasek na tylną szybe ooo ;p

Obrazek


ale naklejki JDM-u to zostaw japończykom :wstyd:


Opik napisał(a):haha :lol: ładuj ładuj, tylko może bez japońskich akcentów do germana ;)

AdiK__ napisał(a):Opik, zdjęcie poglądowe :D nie będzie japońskich akcentów spokojnie ;D


:roll:
Avatar użytkownika
saszelqq
Members
 
Posty: 2458
Dołączył(a): 28 lut 2012, o 00:09
Lokalizacja: Białystok
Rocznik: 1981
Silnik: 1.1 GG
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez sitek699 » 7 lut 2013, o 23:51

adik tez chce taki zestaw :) :padam:
Wódka 25zł; Kieliszki 5zł ;spojrzenie matki gdy wracasz do domu nad ranem--bezcenne
moj-golf/bordowy-metalic-by-sitos-banditos-t23878.html
Avatar użytkownika
sitek699
Members
 
Posty: 1914
Dołączył(a): 13 maja 2008, o 19:06
Lokalizacja: ...WPN...

Postprzez PrzemkoXVI » 8 lut 2013, o 00:00

Panowie, czy wy nie widzicie, że przez kilka lat wyrobiły się jakieś cholerne stereotypy odnośnie tuningowania samochodu? "Jak nie masz gleby i dobrego koła to nara - nie będę więcej pisał" - właśnie tak postrzegam teorie niektórych użytkowników. Koledzy, każdy auto robi w/g własnego uznania i w/g własnego pomysłu. My możemy jedynie wygłosić własną opinię na temat, czy się to nam podoba, czy nie, ale jak czytam takie teksty "WYWAL TE NAKLEJKI BO TYLKO SZPECĄ!" to aż mnie ponosi w tym momencie...

___________________________________________________________________________________

Co prawda nie jest to typowy StickersBomb, ale pierwszą część (1 z 2) wlep na przyszły sezon mam już u siebie. Drugą zamówię od Przema z OdjazdoweNaklejki. Mi osobiście robienie takich wzorków na szybach bardzo odpowiada. Tak więc wiecie o czym mi nie pisać jak je przykleję. :-P

Obrazek
Avatar użytkownika
PrzemkoXVI
Members
 
Posty: 1875
Dołączył(a): 29 lip 2011, o 19:52
Lokalizacja: Willenberg

Postprzez Paweu » 8 lut 2013, o 00:29

PrzemkoXVI napisał(a):Jak nie masz gleby i dobrego koła to nara - nie będę więcej pisał"


Z całym szacunkiem ... Ale chyba mi nie powiesz że dasz naklejkę 'be patient im lovered' na samochód który stoi na seryjnym zawiasie?

widzę naklejki : german style , simply clean , i love oldschool , jakiś motyw tiki style... I teraz mi powiedz że to wszystko do siebie pasuje. :-|

No zrobisz jak uważasz ;-)
Avatar użytkownika
Paweu
Members
 
Posty: 4281
Dołączył(a): 6 maja 2011, o 17:34
Rocznik: 1111
Silnik: 0.8
Paliwo: CNG
Nadwozie: cabrio

Postprzez saszelqq » 8 lut 2013, o 03:02

Paweu_mk3 napisał(a):
PrzemkoXVI napisał(a):Jak nie masz gleby i dobrego koła to nara - nie będę więcej pisał"


Z całym szacunkiem ... Ale chyba mi nie powiesz że dasz naklejkę 'be patient im lovered' na samochód który stoi na seryjnym zawiasie?

Jak się tematów nie przegląda, to się nie wie, że gwinta PrzemkoXVI już zakupił, więc zbędny komentarz :roll:
Avatar użytkownika
saszelqq
Members
 
Posty: 2458
Dołączył(a): 28 lut 2012, o 00:09
Lokalizacja: Białystok
Rocznik: 1981
Silnik: 1.1 GG
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez Paweu » 8 lut 2013, o 03:09

saszelqq napisał(a):Paweu_mk3 napisał/a:
PrzemkoXVI napisał/a:
Jak nie masz gleby i dobrego koła to nara - nie będę więcej pisał"


Z całym szacunkiem ... Ale chyba mi nie powiesz że dasz naklejkę 'be patient im lovered' na samochód który stoi na seryjnym zawiasie?

Jak się tematów nie przegląda, to się nie wie, że gwinta PrzemkoXVI już zakupił, więc zbędny komentarz


Jak to się mówi.. Nie odczytuje się poprawie kontekstu zdania to się nie komentuje... Podałem hasło z naklejki jako przykład. ;-)

Ze Przemko zakupił gwint to wiem. Koniec OT.
Avatar użytkownika
Paweu
Members
 
Posty: 4281
Dołączył(a): 6 maja 2011, o 17:34
Rocznik: 1111
Silnik: 0.8
Paliwo: CNG
Nadwozie: cabrio

Postprzez Opik » 8 lut 2013, o 03:42

PrzemkoXVI napisał(a):"Jak nie masz gleby i dobrego koła to nara - nie będę więcej pisał" - właśnie tak postrzegam teorie niektórych użytkowników. Koledzy, każdy auto robi w/g własnego uznania i w/g własnego pomysłu.


Jak nie masz gleby, dobrego koła, projektorów i wszystkiego w smoked - tak bym dodał ;)
Większość osób z tego forum ma jeden utarty schemat jak powinien wyglądać KAŻDY samochód a każde wyłamanie się z tej "jedynej słusznej drogi" jest... nie, nie można powiedzieć że krytykowane. Krytyka z zasady jest konstruktywna i pomaga coś skrytykowanej osobie zmienić, dostrzec, poprawić. A tu jest typowe gimbusiarskie hejtowanie, "c...we bo tak! nie znasz się i #@$%@#$% lamusie #@$@#$ ja mam glebe i jestem bogiem a ty liż mi śrubki w BBSach". A później się dziwią, że opinie o właścicielach Golfów są jakie są ;)
Avatar użytkownika
Opik
Members
 
Posty: 7058
Dołączył(a): 28 lis 2011, o 22:22
Lokalizacja: Lublin
Silnik: 2.0
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez Broda6666 » 8 lut 2013, o 17:31

PrzemkoXVI napisał(a):Panowie, czy wy nie widzicie, że przez kilka lat wyrobiły się jakieś cholerne stereotypy odnośnie tuningowania samochodu? "Jak nie masz gleby i dobrego koła to nara - nie będę więcej pisał" - właśnie tak postrzegam teorie niektórych użytkowników. Koledzy, każdy auto robi w/g własnego uznania i w/g własnego pomysłu. My możemy jedynie wygłosić własną opinię na temat, czy się to nam podoba, czy nie, ale jak czytam takie teksty "WYWAL TE NAKLEJKI BO TYLKO SZPECĄ!" to aż mnie ponosi w tym momencie...

___________________________________________________________________________________

Co prawda nie jest to typowy StickersBomb, ale pierwszą część (1 z 2) wlep na przyszły sezon mam już u siebie. Drugą zamówię od Przema z OdjazdoweNaklejki. Mi osobiście robienie takich wzorków na szybach bardzo odpowiada. Tak więc wiecie o czym mi nie pisać jak je przykleję. :-P

Obrazek



chcesz robic wioske rob nikt ci nie zabroni... bedziesz sie z tym lepiej czul- prosze bardzo... ja bym sie wstydzil cos takiego zrobic...

ja postrzegam tuning innaczej. naklejki nic nie zmieniaja tylko szpeca... a gleba i kolo w wiekszosci przypadkow wystarczy

poza tym stickery juz dawno sa passe....
Avatar użytkownika
Broda6666
Badacz tematu
 
Posty: 310
Dołączył(a): 14 cze 2008, o 01:15
Lokalizacja: Lublin

Postprzez hellaflush » 9 lut 2013, o 19:59

Ja sobie okleiłem lampkę bo miałem trochę stickera mini :D Docelowo podsufitka będzie czarna więc raczej lampka też pójdzie w ten kolor :D

Obrazek
Avatar użytkownika
hellaflush
Gaduła
 
Posty: 802
Dołączył(a): 10 maja 2012, o 17:02
Lokalizacja: 71

Poprzednia stronaNastępna strona

- - -



Powrót do Style

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości