Nie odpala na benzynie

Wszystko o LPG

Moderator: Moderator

Nie odpala na benzynie

Postprzez Michas3217 » 14 sty 2018, o 16:39

Witam mam problem. Mianowicie moja strzała nie chcę odpalać na benzynie a na gazie odpala ale wiadomo że wiecznie tak nie może być. Słychać że pompka działa, pare razy załapał dodałem gazu ale i tak zgasł.
Później miałem sytuację że jechałem przeliczyłem na benzynie jechał tam może z kilometr poczym nagle było czuć spadki mocy. Aż pewnego dnia zrobiłem tak samo lecz podczas jazdy poprostu zgasł.
A dziś znowu samochód stoi i nie daje rady go odpalić nie mam pojęcia dlaczego tak się dzieje.
Moja perełka to golf 3 ( Rolling Stones ) 1.8. benzyna gaz.
Proszę was o pomoc.. :zalamany:
Michas3217
Berbeć
 
Posty: 2
Dołączył(a): 14 sty 2018, o 16:17
Rocznik: 1995
Silnik: 1.8 90k
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: 5-drzwiowe

Nie odpala na benzynie

 

Re: Nie odpala na benzynie

Postprzez trojeczkaGT » 14 sty 2018, o 20:52

odepnij wtyczke czujnika tempretury i wtedy probuj odpalic. mozesz tez odlaczyc aku na kilka minut
Aktualnie posiadam golfa III 1.9 TD umierajacego na ruda ospe i to >>> pozostale/chrysler-voyager-jaszczur-t77315.html a miałem tez audi 80 b4, byl tez golf III 1.8 GT i golf III kombi i vento.
Avatar użytkownika
trojeczkaGT
Members
 
Posty: 1745
Dołączył(a): 6 sie 2011, o 21:36
Lokalizacja: DDZ i DSW
Rocznik: 1995
Silnik: 2000
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Re: Nie odpala na benzynie

Postprzez Michas3217 » 15 sty 2018, o 00:19

Aku mi padł dziś więc wyciąglem go naładowałem i włączyłem jeszcze raz. I nie dałem rady więc nie to nie bo padł w końcu drugi raz. Za drugim razem naładowałem go i dla pewności pojechałem drugim samochodem podpinając pod kable jeszcze.
Nie wiem czy to jest czujnik temperatury. Ale napewno sprawdzę.

Ale obawiam się że to nie jest to tylko coś innego jeszcze. Bo co da odpięcie czujnika skoro nawet podczas jazdy tracił moc i nawet zdarzyło się że zgasł
Michas3217
Berbeć
 
Posty: 2
Dołączył(a): 14 sty 2018, o 16:17
Rocznik: 1995
Silnik: 1.8 90k
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: 5-drzwiowe


- - -



Powrót do Silniki benzynowe (LPG)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości