Bra maska

Wszystko na temat tuningu optycznego naszych aut.

Moderator: Moderator

Bra maska

Postprzez Maajki » 4 paź 2016, o 11:26

Witam Panowie w moje posiadanie wpadła bra i tak jak widziałem na internetach i jak radził wujek google lecz nic mi to nie dało bo lata na środku przy prędkości 40km i teraz jak zamocować żeby nie latała ? Mam świadomość że przy tych 120 będzie latać, ale żeby przy 40 ?
Tak myślałem żeby wszyć jakąś gumę żeby się trzymała ale nie mam pomysłów może ją naciągnąć jakoś ?

Obrazek

Na podanym zdjęciu są 4 paski lecz nie posiadam tych w po lewej i prawej tylko na środku dwa i mam naciągnięte tak jak idą strzałki jakaś pomoc jak to zrobić żeby się trzymało ?
Maajki
Czytacz
 
Posty: 45
Dołączył(a): 7 gru 2014, o 00:42
Lokalizacja: Polska

Bra maska

 

Re: Bra maska

Postprzez Maajki » 4 paź 2016, o 11:42

Wygląda to tak na golfie

Obrazek
Maajki
Czytacz
 
Posty: 45
Dołączył(a): 7 gru 2014, o 00:42
Lokalizacja: Polska

Re: Bra maska

Postprzez scyzormks » 4 paź 2016, o 13:48

Tez kiedys miałem to gowno na masce i rowniez mimo napiecia jak baranie jaja latalo od 40 juz ci wiecej porysowało maske na lini zakonczenia bry. Krotka decyzja na sprzedaz. Podobno ludzie zaszywaja magnesy neodymowe ale ile w tym prawdy i praktycznego zastosowania to nie wiem. Kombinuj
Avatar użytkownika
scyzormks
Gaduła
 
Posty: 637
Dołączył(a): 17 maja 2012, o 16:53
Lokalizacja: Wojkowice

Re: Bra maska

Postprzez kuba88s » 19 maja 2017, o 14:30

Ja mam takie magnesy tylko ze nie wszyte tylko je poprostu wkladam w te tzw. noski bo sie mieszcza i bra mi nie lata tak do 90-100 km/h . Nie ma mozliwosci zeby przy tych magnesach bra sie ruszyla przy 40 km/h ....gwarantuje
kuba88s
Berbeć
 
Posty: 8
Dołączył(a): 15 sty 2016, o 19:00
Rocznik: 1996
Silnik: 1.9 TDI
Paliwo: ON
Nadwozie: 5-drzwiowe


- - -



Powrót do Stylizacja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości