Posiadacze golfów

Rozmowy bez żadnych ograniczeń. ;)

Moderator: Moderator

Postprzez Nati712 » 2 kwi 2015, o 22:30

Czytałam wasze wypowiedzi z usmiechem na twarzy :) u mnie wszytko jest calkiem inaczej unduszy nie brak przymierzałam sie do audi TT, nawet myslalam zeby wziac sobie kredyt na 3 lata i kupic moje wymarzone subaru ale ja mam tak strasznie ciulowo ze ja sie strasznie przywiazuje, teraz sprzedaje swojego poczciwego golfa bo przesiadam sie na golfa brata roznica praktycznie zadna bo i kolor ten sam i wszytko tylko ze brata jest 4 drzwiowy i silnik ma nie 1,8 a 1,6 a i tak serce mi sie kraja jak pomysle ze ktos moze miec to co było moje bardzo to glupie ale kupowal czlowiek tanie zeby w razie jak rozbije nie bylo zal a teraz czuje sie jak ten niemiec co placze jak sprzedaje :)
Avatar użytkownika
Nati712
Badacz tematu
 
Posty: 213
Dołączył(a): 16 kwi 2013, o 01:52
Lokalizacja: kłodzko, bystrzyca DKL

 

Postprzez Opik » 2 kwi 2015, o 22:38

murgen taaaa, zwłaszcza ten dołączany tył jest lepszy od quattro nawet :D jaraj się dalej swoją najlepszą na świecie terenówką, pozdrawiam :D
Avatar użytkownika
Opik
Members
 
Posty: 7058
Dołączył(a): 28 lis 2011, o 22:22
Lokalizacja: Lublin
Silnik: 2.0
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez murgen » 2 kwi 2015, o 23:51

Opik napisał(a):murgen taaaa, zwłaszcza ten dołączany tył jest lepszy od quattro nawet :D jaraj się dalej swoją najlepszą na świecie terenówką, pozdrawiam :D


Jest staly naped przeciez, normalnie idzie 20% momentu obrotowego na tyl a podczas uslizgu wiecej.
A ze zregenerowalem sobie wiskoze i dalem ciut wiecej oleju to mam wiecej niz 20% na stale na tyl, doczytaj jak dziala syncro a potem sie wypowiadaj ( ilu juz slyszalem fachowcow ze w syncro naped na tyl nie dziala na wstecznym np. :lol: )

No jaram sie bo mi sie podoba moja golfina :-D
NIe wspomne kto tu sie prawie sportowym golfem jara........... :mrgreen:
Avatar użytkownika
murgen
Gaduła
 
Posty: 454
Dołączył(a): 27 lip 2012, o 07:29
Lokalizacja: podkarpacie

Postprzez marcin2e » 12 kwi 2015, o 22:23

Nati712 napisał(a):Czytałam wasze wypowiedzi z usmiechem na twarzy :) u mnie wszytko jest calkiem inaczej unduszy nie brak przymierzałam sie do audi TT, nawet myslalam zeby wziac sobie kredyt na 3 lata i kupic moje wymarzone subaru ale ja mam tak strasznie ciulowo ze ja sie strasznie przywiazuje, teraz sprzedaje swojego poczciwego golfa bo przesiadam sie na golfa brata roznica praktycznie zadna bo i kolor ten sam i wszytko tylko ze brata jest 4 drzwiowy i silnik ma nie 1,8 a 1,6 a i tak serce mi sie kraja jak pomysle ze ktos moze miec to co było moje bardzo to glupie ale kupowal czlowiek tanie zeby w razie jak rozbije nie bylo zal a teraz czuje sie jak ten niemiec co placze jak sprzedaje :)


Nie wiem jakie jest Wasze podejście, ale ja bym kredytu na samochód nie brał. Auto to rzecz nabyta, materialna, którą w bardzo krótkim czasie możemy stracic poprzez wypadek. Lepiej kase zainwestowac w cos bardziej trwałego:).

Nie ukrywam, że audi TT fajna fura:). Ale golf to golf...wszystko przeżyje i wszystko zniesie:D
marcin2e
Badacz tematu
 
Posty: 157
Dołączył(a): 20 sty 2014, o 21:59
Lokalizacja: Warszawa

Re: Posiadacze golfów

Postprzez poncheck » 5 wrz 2015, o 17:01

Może ze wszystkiego po trochu. A najbardziej z sentymentu.
poncheck
Berbeć
 
Posty: 8
Dołączył(a): 24 sie 2015, o 19:27
Rocznik: 2005
Silnik: 2.0 TDCi
Paliwo: PB
Nadwozie: kombi

Re: Posiadacze golfów

Postprzez marcin2e » 1 lis 2016, o 21:20

poncheck napisał(a):Może ze wszystkiego po trochu. A najbardziej z sentymentu.


Wiadomo sentyment jest, bo trochę czasu człowiek porusza się samochodem.
Ale jeszcze trochę i golfów będzie coraz mniej na Polskich drogach. Wiele nowszych samochodów dostępnych jest da zwykłych zjadaczy chleba, więc każdy szuka czegoś nowszego i bezpieczniejszego.
marcin2e
Badacz tematu
 
Posty: 157
Dołączył(a): 20 sty 2014, o 21:59
Lokalizacja: Warszawa

Re: Posiadacze golfów

Postprzez jaroszy » 2 lis 2016, o 19:39

u mnie w sercu zawsze biło biało niebieskie śmigło ale te z lat 70tych i początku 90tych. niestety z czasem (dom, rodzina) zmienił się znaczek najpierw na typowy dupowóz do pracy a później zaczęło się jeden , drugi, trzeci i tak dalej aż na dziś to sam już niewiem ile miałem golfów. natomiast wiem ile mam na dzień dzisiejszy. mk1,mk2,mk3 cabrio,mk3 kombi,mk3 3drzwi mo i cały podwórek golfów na części bo gdy się jeździ golfami to trzeba mieć zaplecze z częściami :-D
p.s. jedyne co się nie zmieniło to szacunek do wszystkich aut z tamtej epoki :-D :-D :-D pozdro
Załączniki
<
IMG_0031.JPG
jaroszy
Members
 
Posty: 757
Dołączył(a): 17 lis 2013, o 22:27
Lokalizacja: pleszew
Rocznik: 1996
Silnik: 1.8i aam
Paliwo: PB
Nadwozie: cabrio

Re: Posiadacze golfów

Postprzez marcin2e » 5 lis 2016, o 18:52

jaroszy kolekcja konkretna. :-D
Od razu mi sie nasuwa pytanie - a masz cześci do sprzedania :-P
marcin2e
Badacz tematu
 
Posty: 157
Dołączył(a): 20 sty 2014, o 21:59
Lokalizacja: Warszawa

Re: Posiadacze golfów

Postprzez jaroszy » 6 lis 2016, o 08:48

tak, posiadam trochę różnych części.
jaroszy
Members
 
Posty: 757
Dołączył(a): 17 lis 2013, o 22:27
Lokalizacja: pleszew
Rocznik: 1996
Silnik: 1.8i aam
Paliwo: PB
Nadwozie: cabrio

Poprzednia strona

- - -



Powrót do Na luzie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości