parkowanie w zakazie - co robic z ta straża wiejską ?

Rozmowy bez żadnych ograniczeń. ;)

Moderator: Moderator

Czy należy zlikwidować straże wiejskie i ulżyć obywatelom ?

Ankieta wygasła 23 kwi 2015, o 10:33

Absolutnie !
1
33%
Bezdyskusyjnie !
1
33%
3 x TAK !
1
33%
 
Liczba głosów : 3

Re: parkowanie w zakazie - co robic z ta straża wiejską ?

Postprzez vojtek50 » 18 kwi 2016, o 12:45

Jeżeli parkujesz na parkingu jakiegoś bloku, to pewnie masz zakaz ruchu z tabliczką nie dotyczy mieszkańców boloku przy np. ulicy poziomkowej 20. Jak ktoś cie podkabluje to policja może sprawdzić adres zameldowania z dowodu osobistego.
vojtek50
Badacz tematu
 
Posty: 237
Dołączył(a): 26 sty 2015, o 19:50
Lokalizacja: Kraków

Re: parkowanie w zakazie - co robic z ta straża wiejską ?

 

Re: parkowanie w zakazie - co robic z ta straża wiejską ?

Postprzez AnnaAnia » 19 kwi 2016, o 10:17

Niektóre osiedla nie wydają tych śmiesznych karteczek mieszkańca, więc można sobie parkować, gdzie się chce, jest to trochę uciążliwe, bo nagle studentów się najedzie i nie ma gdzie auta postawić, ale wydaje mi się, że tych karteczek i tak nikt nie sprawdza, bo komu ze straży miejskiej by się chciało wjeżdżać do wąskiej uliczki, musieliby gdzieś auto zostawić, a to już się nie godzi.
AnnaAnia
Berbeć
 
Posty: 3
Dołączył(a): 15 kwi 2016, o 13:41
Rocznik: 2001
Silnik: diesel
Paliwo: ON
Nadwozie: 5-drzwiowe

Re: parkowanie w zakazie - co robic z ta straża wiejską ?

Postprzez vojtek50 » 19 kwi 2016, o 11:43

Nie mówiłem o tych karteczkach co wsadzają za szybke. Poprostu jest znak zakazu ruchu, prócz mieszkańców bloku przy którym jest parking. Ostatnio mnie taka jedna z gosciem straszyła. Jak wjechałem na parking.
vojtek50
Badacz tematu
 
Posty: 237
Dołączył(a): 26 sty 2015, o 19:50
Lokalizacja: Kraków

Re: parkowanie w zakazie - co robic z ta straża wiejską ?

Postprzez lukicom » 8 wrz 2016, o 15:40

przemke napisał(a):Sprawa zakończyła sie tak, że poszedłem do nich z tym wezwaniem. Sprawy obsługiwały takie miłe Panie. Powołałem się na okoliczności łagodzące i dostałem 50zł zamiast 200zł za "niewskazanie osoby kierującej" czy jakoś tak.
IMHO lepsze to niż biegać po sądach męczyć się z jakimiś papierami. Także jeśli taka jest obowiązująca stawka za "niewskazanie" to polecam korzystać :D



oooo!
Ciekawe czy to ciągle działa?!
Muszę spróbować... bo wstyd się przyznać..ale też mam taki problem. Tyle, ze naprawdę śpieszyłem się i nie zauważyłem. Naprawdę....
Zakażenie gronkowcem w szpitalu ?
:-o

Możesz starać się o zadośćuczynienie.
:luka:
lukicom
Berbeć
 
Posty: 1
Dołączył(a): 8 wrz 2016, o 15:37
Rocznik: 2006
Silnik: 65
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Poprzednia strona

- - -



Powrót do Na luzie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości