Wybór wzmacniacza i subwoffera

Wszystkie informacje o nawigacjach satelitarnych i instalacjach car audio.

Moderator: Moderator

Wybór wzmacniacza i subwoffera

Postprzez szymekk » 31 maja 2016, o 21:12

Witam wszystkich. Przymierzam się do kupna wzmacniacza do mojego Golfika i jakiegoś suba. Chciałbym się was poradzić co najlepiej byłoby kupić w moim zakresie finansowym. Nie jest on może duży i wiem że nie poskładam z tym budżetem dobrego sprzętu ale nie szukam nie wiadomo czego i myślę że uda znaleźć się coś co zagra w miare dobrze i będzie mnie na to stać.
Na wzmacniacz chciałbym przeznaczyć max. 200zł. Najlepiej by było gdyby był 4 kanałowy bo w przyszłości chciałbym rozbudować Car Audio ale 2 kanałówka też może być.
Na subwoffer chce przeznaczyć 100-150zł. Rozmiar najlepiej 25cm albo 20cm.

Dziękuje z góry za pomoc i pozdrawiam wszystkich!
szymekk
Badacz tematu
 
Posty: 190
Dołączył(a): 18 kwi 2016, o 21:31
Rocznik: 1995
Silnik: AEA 1.6
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Wybór wzmacniacza i subwoffera

 

Re: Wybór wzmacniacza i subwoffera

Postprzez shift00 » 1 cze 2016, o 07:23

szymekk, taki temat właśnie się przewijał w ostatnich dniach. Dużo ludzi myśli, że kupi wzmacniacz i subwoofer (nie "subwoffer" :hyhy:) i to będzie grać. Trzeba jeszcze pamiętać o prądzie i sygnałach dla wzmacniacza, skrzyni dla suba. Ciężko w tym budżecie znaleźć coś co zagra lepiej niż karton z puszkami żarcia dla kota.

Zacznijmy od tego, co masz teraz?
Avatar użytkownika
shift00
Gaduła
 
Posty: 799
Dołączył(a): 20 kwi 2014, o 19:29
Rocznik: 96
Silnik: 1.8T++
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Re: Wybór wzmacniacza i subwoffera

Postprzez szymekk » 1 cze 2016, o 13:18

Tak jak pisałem nie myślę że kupię w tych pieniądzach sprzęt który będzie dobrze grał. Nie jestem jakoś mocno wymagający a zależy mi na lekkim podbiciu basu. Co do reszty sprzętu czyli okablowanie itp to wiem dobrze o tym ale to już dam radę sam wybrać.

Co do subwoofera to myślałem o takim. http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6125773901

Aktualnie w aucie grają mi z przodu głośniki Hertz DV 165 + tweetery Hertz na zwrotnicach. Z tyłu głośniki z passata B5 + tweetery Roadstar na zwrotnicach. A radio to Lg lac 5900 jak dobrze pamiętam model.
szymekk
Badacz tematu
 
Posty: 190
Dołączył(a): 18 kwi 2016, o 21:31
Rocznik: 1995
Silnik: AEA 1.6
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe


- - -



Powrót do Nawigacja, Car Audio i CB Radio

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości