Jaki dobrać wzmacniacz?

Wszystkie informacje o nawigacjach satelitarnych i instalacjach car audio.

Moderator: Moderator

Re: Jaki dobrać wzmacniacz?

Postprzez radek1995 » 25 maja 2016, o 11:56

Dzieki slavwek.ie ten wzmacniacz chyba zamowie


W necie są dostepne gotowe zabudowy boczków w bagaznik do trójki. Nie pamiętam ile to kosztowało, ale powinno styknąć. Wchodzi tam bodajże głośnik 8"


Dzieki za pomysl ale plyt nie musze kupowac i posiadam narzedzia do drewna wiec zrobie taka sam bede wiedzial juz jak ma wygladac.

Mysle ze glosnik 8'' to nie glupi pomysl a i skrzynia bedzie mniejsza = wiecej miejsca

Chce wygluszyc tasma dekarska rozebralem juz drzwi jestem w trakcie robienia dystansow do glosnikow i wtedy zajme sie wyklejaniem do tesmy jest bardzo prosty dostep (castorama) wiec bedzie duzo latwiej zastanawiam sie tylko jak z jakoscia takiego wygluszenia wszedzie kazdy pisz co innego na ten temat.
radek1995
Berbeć
 
Posty: 16
Dołączył(a): 15 kwi 2016, o 19:17
Rocznik: 1997
Silnik: 1.8
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: 3-drzwiowe

Re: Jaki dobrać wzmacniacz?

 

Re: Jaki dobrać wzmacniacz?

Postprzez shift00 » 25 maja 2016, o 12:28

Skrzynia bedzie zamknięta i ma tylko 8l ale coś tam może grać. Jak już idziemy tym tropem.

Taśma dekarska to zapewne bardzo tanie działanie względem wytłumiania matami StP czy AutoFun. Przyznam, że nie wiem jaka jest tego jakość. Przykładowo, na wyklejenie obu drzwi w trójce potrzeba 6 mat (~50x70cm), biorąc pod uwage że wyklejamy to AutoFunem 2,2mm grubości, koszt samych mat to coś rzędu 200zł-250zł (w zależności od aktualnych cen). U mnie dach zamknął się w 4 matach (dzięki temu że jest szyber zaoszczędziłem trochę klejenia). Na Allegro są paczki StP iSilver po 260zł za 10 sztuk mat 1.8mm. Wykleisz tym drzwi i dach. Możesz porównać sobie to z kosztem zakupu taśmy.

Będąc przy temacie mat - nigdy nie kupuj mat bitumicznych. Są twarde, trzeba je grzać żeby sie uformowały i zwulkanizowały, lubią pękać.
Avatar użytkownika
shift00
Gaduła
 
Posty: 799
Dołączył(a): 20 kwi 2014, o 19:29
Rocznik: 96
Silnik: 1.8T++
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Re: Jaki dobrać wzmacniacz?

Postprzez slavwek.ie » 25 maja 2016, o 23:12

radek1995 napisał(a): jak z jakoscia takiego wygluszenia wszedzie kazdy pisz co innego na ten temat.

Przy klasie sprzętu jaki posiadasz nie usłyszysz różnicy pomiędzy dekarką a STP czy innymi.
Przyłoż się solidnie do klejenia mat, zrób to starannie i zgodnie ze sztuką a będziesz zaskoczony efektem.
Voice Kraft - postaw na jakość!

Volkswagen Klub Polska #157

.
Avatar użytkownika
slavwek.ie
Moderator Globalny
 
Posty: 1251
Dołączył(a): 10 paź 2009, o 18:36
Lokalizacja: P-ce

Re: Jaki dobrać wzmacniacz?

Postprzez radek1995 » 27 maja 2016, o 10:59

Dobra panowie, planuje kupić StP mata butylowa + pianka akustyczna 6mm na większe powierzchnie dla lepszego efektu (dach,podłoga).

Doszło mi do tego zrobienie zamka centralnego bo potem będzie problem z dostępem, planuje zakupić zestaw uniwersalny myslałem o takim
centralny zamek - http://allegro.pl/centralny-zamek-2d-ki ... 40778.html

orientujecie sie w tym temacie?




mata - http://allegro.pl/stp-anticor-mata-wygl ... 48279.html
pianka - http://allegro.pl/pianka-6mm-akustyczna ... 19202.html

Co myślicie o takim wygłuszeniu?
radek1995
Berbeć
 
Posty: 16
Dołączył(a): 15 kwi 2016, o 19:17
Rocznik: 1997
Silnik: 1.8
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: 3-drzwiowe

Re: Jaki dobrać wzmacniacz?

Postprzez slavwek.ie » 27 maja 2016, o 15:00

Zamek standard, nic zaskakującego, scyzoryki rozpadną się w miarę upływu czasu.
Co do mat, będzie ok. Przygotuj się jednak na poważne koszty i sporo pracy, skoro chcesz wygłuszać całe auto.
Voice Kraft - postaw na jakość!

Volkswagen Klub Polska #157

.
Avatar użytkownika
slavwek.ie
Moderator Globalny
 
Posty: 1251
Dołączył(a): 10 paź 2009, o 18:36
Lokalizacja: P-ce

Poprzednia strona

- - -



Powrót do Nawigacja, Car Audio i CB Radio

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 10 gości