Potrzebna pomoc

W tym dziale piszemy tematy zwiazane z wypadkami.

Moderator: Moderator

Potrzebna pomoc

Postprzez Richat » 3 sty 2015, o 10:19

Witam, szukam kogoś kto miał sytuacje podobną do mojej, a mianowicie jadąc wczoraj drogą poza terenem zabudowanym (bez znaku o dziczyźnie) wyskoczyła mi rodzina saren, tą większą widziałem, natomiast tą mniejszą zobaczyłem dopiero jak była dokładnie na środku maski, no i niestety trafiłem w nią. Ona trup na miejscu, a ja 3 tygodnie po odebraniu auta od blacharza mam do roboty błotnik+wymiana lampy. Chciałbym się dowiedzieć czy ktoś miał podobną sytuację, bo nie mam pojęcia gdzie uderzyć, policjanci powiedzieli żebym próbował, tyle tylko że nie powiedzieli gdzie takie zdarzenie mam zgłosić. Będę wdzięczny za każde info.
Avatar użytkownika
Richat
Czytacz
 
Posty: 22
Dołączył(a): 14 maja 2008, o 18:43
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Potrzebna pomoc

 

Postprzez k-m-r1 » 3 sty 2015, o 10:50

jeśli był spisany protokuł lub była policja i na 100% nie masz znaku zwierzęta leśne ani z jednej ani z drugiej strony lasu to nadleśnictwo albo do powiatu tam mają ubezpieczone drogi i składasz wniosek i chyba zdjęcia potem wycena ... prawie jak zwykły wypadek

masz znaleść zarzadce drogi i to chyba jest powiat bo nie wiem na jakiej drodze to było
Polska wersja programu MACH3 cnc---- Makra do palników ,magazynków, THC, OHC---- EKRANY dla firm i producentów maszyn ---- budowa sprzedaż maszyn Plazmy, Elektrodrążarki, Frezarki ,Tokarki, Gietarki, inne maszyny
Avatar użytkownika
k-m-r1
Weteran
 
Posty: 2080
Dołączył(a): 24 sie 2008, o 18:48
Lokalizacja: OOL DW Praszka Wrocław

Postprzez Richat » 3 sty 2015, o 11:35

Od Poniedziałku zaczynam szukać kto jest właścicielem drogi, zdjęcia ma policja, mam nadzieje że mi je udostępnią, chyba razem z protokołem z wypadku, ale tego się dowiem na komisariacie, bo wczoraj to panowie chcieli jak najszybciej wracać do Mac-a i nie powiedzieli za dużo :(

[ Dodano: 2015-01-03, 19:36 ]
A mam jeszcze pytanie, czy mogę na przykład założyć lampy i normalnie jeździć jeśli policja zrobiła zdjęcia na miejscu zdarzenia? albo narazie mam zostawić samochód w takim stanie w jakim narazie jest?
Avatar użytkownika
Richat
Czytacz
 
Posty: 22
Dołączył(a): 14 maja 2008, o 18:43
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Postprzez tatarek » 18 sty 2015, o 00:15

Nie zawsze odpowiada właściciel drogi, czasem koło łowieckie.
tatarek
 

Postprzez Thorsten » 18 sty 2015, o 00:27

Richat, walcz kolego o swoje bo znajomy miał audi 80. Jak wziął dzika centralnie środkiem to na chłodnicy się zatrzymał. Zadzwonił po policję, protokół. Potrzebował auta więc na prędko kupił chłodnicę, zderzak, grill i lampy za swoje. Koniec końców nie dostał kasy nic. Dlatego powodzenia w walce o swoje.
MK3
"I'd rather lose by a mile because i built my own car,
than win by a inch because someone else built it for me.
Your car is your story. Don't let someone else write the book."
Avatar użytkownika
Thorsten
Moderator Globalny
 
Posty: 1048
Dołączył(a): 2 cze 2013, o 16:17
Lokalizacja: BKL
Rocznik: 1996
Silnik: 1.6 AEE
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe

Re: Potrzebna pomoc

Postprzez Paweu » 5 sty 2016, o 10:58

18 sty 2015


Też jestem ciekaw jak się sprawy potoczyły.
Avatar użytkownika
Paweu
Members
 
Posty: 4281
Dołączył(a): 6 maja 2011, o 17:34
Rocznik: 1111
Silnik: 0.8
Paliwo: CNG
Nadwozie: cabrio


- - -



Powrót do Wypadki / Odszkodowania / Ubezpieczenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość