Lampy h4 na h1+h1

Wszystkie informacje o instalacji elektrycznej

Moderator: Moderator

Lampy h4 na h1+h1

Postprzez qudlatyy » 12 paź 2015, o 19:41

Chce kupić lampy h1+h1 na allegro, ale nie jestem do końca pewien, czy mogę bezproblemowo podłączyć je pod instalacje. Fabrycznie mam lampy h4, które świecą tak, że mogę zamknąć oczy i więcej widać. Najprawdopodobniej odbłyśnik jest trafiony, bo żarówki mam dosyć mocne i w innym samochodzie świecą dobrze. Przechodząc do tematu, wtyczkę mam okrągłą i z tego co widziałem h1+h1 również mają podobną. Słyszałem, że trzeba zrobić jakąś zworkę, żeby mijania i długie świeciły razem. Miał ktoś z tym do czynienia ? Nie mogłem nic znaleźć na forum na ten temat. Poza tym, jakie lampy polecacie ? Zwykłe TYC z niezłymi żarówkami dają rade ?
qudlatyy
Berbeć
 
Posty: 11
Dołączył(a): 29 sty 2014, o 17:50
Lokalizacja: Tczew

Lampy h4 na h1+h1

 

Re: Lampy h4 na h1+h1

Postprzez KrOlikkk » 12 paź 2015, o 20:41

Tyc czasami lepiej świecą aniżeli uzywka hella bo mają nowe odblysniku
Zworka to coś takiego dzięki właśnie której światła mijania i drogowe świeca razem czasami są w zestawach z nowymi lampami ale do jej zrobienia wystarcza dwa konektory męskie i kawałek kabla montuje się ja w skrzynce bezpiecznikow fabrycznie wygląda to tak http://images37.fotosik.pl/1935/6a807ea98c19f0b5.jpg
Światła po zmianie z h4 na h1 bez problemu będą działać bez innych przeróbek oprócz ewentualnie zworki
Avatar użytkownika
KrOlikkk
Badacz tematu
 
Posty: 230
Dołączył(a): 20 maja 2013, o 11:19
Lokalizacja: Felinów


- - -



Powrót do Elektryka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości