rozrusznik regeneracja

Wszystkie informacje o instalacji elektrycznej

Moderator: Moderator

rozrusznik regeneracja

Postprzez baran63 » 11 wrz 2015, o 18:23

A więc tak problem wygląda następująco , auto zachowuje się jakby miało padnięte aku które nie potrzebnie zmienilem na nowe, rozrusznik nie ma sily kręcić, wczoraj postukałem w rozrusznik i zaczął gadać, dziś rano znów ostatkiem sil odpalił bez stukania, podpowie ktoś gdzie leży przyczyna, jutro od rana mam zamiar to robić a jak wiadomo sklepy z częściami do 14, poradźcie co to może być, jakas tuleje tez się wymienia ?

gdzie można dokupić części do rozrusznika?
baran63
Czytacz
 
Posty: 26
Dołączył(a): 23 lis 2014, o 10:31
Lokalizacja: Płock

rozrusznik regeneracja

 

Re: rozrusznik regeneracja

Postprzez GolfiarzJR » 11 wrz 2015, o 19:56

Tak taka tuleja się wyrobiła , nie wiem jak dokładnie to się nazywa , najlepiej oddać do regeneracji , koszt chyba 50-100zł
Avatar użytkownika
GolfiarzJR
Administrator
 
Posty: 1466
Dołączył(a): 11 maja 2014, o 19:52
Lokalizacja: Świetochłowice
Rocznik: 1984
Silnik: 2.5
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Re: rozrusznik regeneracja

Postprzez pablomed » 30 wrz 2015, o 21:56

po kilku doświadcczeniach własnych radzę ci kupić używkę z gwarancją rozruchową. Nie wiadomo co padło w tym rozruszniku, jest kilka elementów które może trzeba będzie wymienić. I tracisz czas i kase na szukanie tych części a swoim autem z wymontowanym rozrusznikime nie pojedziesz, a póki nie wymontujesz i nie rozbierzesz nic na pewno nie wiesz. Do swojego 2.0 dałem 9 dych za w pelni sprawną używkę, można taniej znaleźć. I szczerze odradzam regenerację w firmie specjalistycznej, też to zrobiłem w Kraku, wsadzili jakieś syfne chińskie bieżnie od przekładni roku nie wytrzymały a kosztowało to 130
pablomed
Members
 
Posty: 5992
Dołączył(a): 3 sie 2008, o 18:01
Lokalizacja: małopolskie

Re: rozrusznik regeneracja

Postprzez michal284 » 4 paź 2015, o 10:28

rozrusznik to dośc prosta konstrukcją jeśli chcesz sie pobawić to na youtubie jest taki poł godzinny film pod tytułem "regeneracja rozrusznika audi" tam jeden koleś pokazuje wszystko krok po kroku
michal284
Czytacz
 
Posty: 109
Dołączył(a): 8 kwi 2012, o 22:53
Lokalizacja: Kraków


- - -



Powrót do Elektryka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości