Centralny Zamek nie ori

Wszystkie informacje o instalacji elektrycznej

Moderator: Moderator

Centralny Zamek nie ori

Postprzez damianax260 » 20 wrz 2015, o 22:11

Witam chciałbym założyć sobie taki centralny zamek http://allegro.pl/centralny-zamek-4di-2 ... 49949.html i no już miałem zamawiać ale stwierdziłem że najpierw spytam sie kogoś na forum czy to będzie pasować w drzwiach i w ogóle, podłączyć dam rade bo elektryka nie jest mi obca, bardziej chodzi o montaż czyli czy nie będę musiał nic wiercić ani nic w drzwiach (nigdy nie było tam centralnego) co do ori zamka z pompką to raczej jest mi zbędny taki uniwersalny mi wystarczy, chciałbym tylko wiedzieć czy ktoś to montował u siebie i jak mu poszło oraz czy dobrze działa. Pozdrawiam.
Wszystkie błędy stylistyczne i ortograficzne są zamierzone- jakiekolwiek powielanie ich i rozpowszechnianie bez mojej zgody jest zabronione! Nie udzielam rad telefonicznie
moj-golf/1-6-abu-75km-damianax260-t71480.html
Avatar użytkownika
damianax260
Badacz tematu
 
Posty: 191
Dołączył(a): 21 lis 2014, o 23:13
Lokalizacja: Zielona Góra
Rocznik: 1994
Silnik: 1.6 ABU
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Centralny Zamek nie ori

 

Re: Centralny Zamek nie ori

Postprzez pablomed » 30 wrz 2015, o 21:49

Jeśli chodzi o montaż siłowników rzecz jest prosta, multum tematów i porad z fotkami w necie,część otworów jest część nawiercisz.
Nie rozumiem tylko co znaczy że nie potrzebujesz zamka oryginalnego pneumatycznego. Jeśli go nie masz co jest dość rzadkie to montuj siłowniki elektryczne. Ale jeśli masz to kupujesz samą centralkę zamka np jak w aukcji i podpinasz do fabrycznej instalacji, opisów dużo,
pablomed
Members
 
Posty: 5992
Dołączył(a): 3 sie 2008, o 18:01
Lokalizacja: małopolskie

Re: Centralny Zamek nie ori

Postprzez damianax260 » 1 paź 2015, o 00:04

Już dawno wszystko zamontowane, centralny z pilota uniwersalny, wszystko działa jak należy, jak bym miał czekać na odpowiedź na forum to bym nigdy nie założył :D wiec musiałem podjąć decyzje bez uprzedniej konsultacji, Pozdrawiam.
Wszystkie błędy stylistyczne i ortograficzne są zamierzone- jakiekolwiek powielanie ich i rozpowszechnianie bez mojej zgody jest zabronione! Nie udzielam rad telefonicznie
moj-golf/1-6-abu-75km-damianax260-t71480.html
Avatar użytkownika
damianax260
Badacz tematu
 
Posty: 191
Dołączył(a): 21 lis 2014, o 23:13
Lokalizacja: Zielona Góra
Rocznik: 1994
Silnik: 1.6 ABU
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Re: Centralny Zamek nie ori

Postprzez adams » 1 paź 2015, o 19:46

damianax260 napisał(a):jak bym miał czekać na odpowiedź na forum to bym nigdy nie założył :D

A może to oznacza że masz jedynego Golfa mk3 na Świecie z uniwersalnym zamkiem centralnym :)
Avatar użytkownika
adams
Gaduła
 
Posty: 562
Dołączył(a): 2 cze 2007, o 03:10
Lokalizacja: włocek
Rocznik: 1994
Silnik: ABU
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: 5-drzwiowe


- - -



Powrót do Elektryka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości

cron