Szukam zdjęć wnętrza z kubłami

Filmy i zdjęcia

Moderator: Moderator

Szukam zdjęć wnętrza z kubłami

Postprzez Kocio » 7 sie 2015, o 10:58

Siema. Poszukuje zdjęć wnętrza golfa lub vento z kubłami w środku.. Recaro /drago /bride itp
Będę wdzięczny za pomoc
I <3 MK3
Avatar użytkownika
Kocio
Czytacz
 
Posty: 50
Dołączył(a): 15 gru 2012, o 11:53
Lokalizacja: Skierniewice

Szukam zdjęć wnętrza z kubłami

 

Re: Szukam zdjęć wnętrza z kubłami

Postprzez GolfiarzJR » 7 sie 2015, o 10:59

Nie no bez przesady , rozumiem jakbyś zażądał coś co ciezko idzie znaleść , ale takie coś? POZDRO
Avatar użytkownika
GolfiarzJR
Administrator
 
Posty: 1466
Dołączył(a): 11 maja 2014, o 19:52
Lokalizacja: Świetochłowice
Rocznik: 1984
Silnik: 2.5
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Re: Szukam zdjęć wnętrza z kubłami

Postprzez Kocio » 7 sie 2015, o 11:10

Człowieku jakbym mógł znaleźć nie zakładał bym takiego tematu... Chce kupić kubły i chce porównać wysokość oparcia względem normalnych kubłów od MK3
Oraz firmy i modele foteli bo nie jestem pewny czy wejdzie mi kubeł jaki chce na szerokość dlatego też szukam takich zdjęć. Jak będę miał zdjęcie kubła i będę mógł rozszyfrować jaka to firma i model kubła to znajde też jego wymiary. A jak znajde wymiary to będę mógł je porównać z tymi co chce kupić i wtedy będę wiedział na 100% czy ten kubeł mi wejdzie do gofra. Nie widzi mi sie 1500 zł wywalić i zaraz je odsyłać bo okaże się ,że są za szerokie ,jak tak łatwo jest znaleźć to prosze Cie podeślij jedną fotkę chociaż :)
I <3 MK3
Avatar użytkownika
Kocio
Czytacz
 
Posty: 50
Dołączył(a): 15 gru 2012, o 11:53
Lokalizacja: Skierniewice

Re: Szukam zdjęć wnętrza z kubłami

Postprzez GolfiarzJR » 7 sie 2015, o 13:48

No i taka odpowiedz jest w porządku :) opisałeś całośc po co Ci te zdjęcia i dlaczego je potrzebujesz :) ale taki dobry nie jestem i nie szukam , przykro mi
Avatar użytkownika
GolfiarzJR
Administrator
 
Posty: 1466
Dołączył(a): 11 maja 2014, o 19:52
Lokalizacja: Świetochłowice
Rocznik: 1984
Silnik: 2.5
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Re: Szukam zdjęć wnętrza z kubłami

Postprzez Paweu » 7 sie 2015, o 15:33

GolfiarzJR napisał(a):No i taka odpowiedz jest w porządku :) opisałeś całośc po co Ci te zdjęcia i dlaczego je potrzebujesz :) ale taki dobry nie jestem i nie szukam , przykro mi



Kiepsko nabijasz te posty Panie.

A co do tych kubłów... One nie mają pasować, że tak to ujmę do tyłka kierownika? A ich umiejscowienie oraz rozstaw pozostaje w kwestii montażu na prowadnicach?

Link do tematu markuza. Na golf3.pl po przenosinach linki pozdychały więc łap odnośnik do niebieskiego forum.

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=119690
Avatar użytkownika
Paweu
Members
 
Posty: 4281
Dołączył(a): 6 maja 2011, o 17:34
Rocznik: 1111
Silnik: 0.8
Paliwo: CNG
Nadwozie: cabrio


- - -



Powrót do Filmy i zdjęcia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości