Swiatla pozycyjne i drogowe

Wszystkie informacje o instalacji elektrycznej

Moderator: Moderator

Swiatla pozycyjne i drogowe

Postprzez kens1 » 2 lip 2015, o 11:55

Witam! otwieram taki o to temat dlatego ze nie moge nic znalesc o tym.

(mk3 97) A mianowicie potrzebuje pomocy. Mieszkam w skandynawi i raczej tu auta juz tak maja inaczej ze po przekreceniu stacyjki (odpaleniu auta) swiatla zapalaja sie automatycznie, drogowe tzw. krotkie i pozycyjne tzw postojowki. widzialem ze pare osob ma tak ze pala sie osobno obie lampy. Slyszalem ze Powinno sie zapalic po przekreceniu wlacznika jeden raz w prawo, i powinny sie wlaczyc, generalnie tak, ale one sie swieca caly czas nawet jak wlacznika nie przekrece. ten Wlacznik sluzy tylko do tego gdy wlaczysz swiatla na wlaczniku to mozna wlaczyc swiatla dlugie. A wiec moglby ktos mi pomoc jak to zrobic, moze jakos kable poprzekladac lub jakos kable polaczyc?
O to o co mi chodzi.
Załączniki
<
11667236_912161235542511_933295622_n.jpg
kens1
Berbeć
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2 lip 2015, o 01:47
Rocznik: 97
Silnik: 1.8
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Swiatla pozycyjne i drogowe

 

Re: Swiatla pozycyjne i drogowe

Postprzez wojtasmk3 » 31 lip 2015, o 21:58

zalatw sobie wlacznik swiatel z polski i bedziesz mial normalnie ,tez mieszkam w szwecji i mam golfa import z wloch teraz wymienilem wlacznik swiatel na drugi ale z golfa wersji szwedzkiej i teraz tylko wlacze zaplon i swiatla pozycyjne swieca ale mnie to nie przeszkadza
wojtasmk3
Berbeć
 
Posty: 2
Dołączył(a): 29 sty 2014, o 22:50
Lokalizacja: ja sie wzialem


- - -



Powrót do Elektryka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości