Halogeny

Wszystkie informacje o instalacji elektrycznej

Moderator: Moderator

Halogeny

Postprzez Flatron » 27 lip 2015, o 22:44

Witam
Po ostatniej styczności ze zwierzyną postanowiłem wymienić zderzak, przy okazji pomyślałem o halogenach. Osobiście mam wyłącznik z opcją tylko na tył, poszperałem trochę na necie i znalazłem opis http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=15674 (12 post chyba ) z tego wynika, że kabel szary z żółtym paskiem jest zasilający halogeny z przodu. Po pociągnięciu wyłącznika "na raz" pojawiło się napięcie z przodu i oczywiście zapaliło się z tyłu światełko. I teraz pytanie czy po wymianie wyłącznika rozdzieli mi napięcie na przód i tył?
Flatron
Berbeć
 
Posty: 4
Dołączył(a): 8 sty 2015, o 22:37
Lokalizacja: Bydgoszcz

Halogeny

 

Re: Halogeny

Postprzez shift00 » 27 lip 2015, o 22:56

Ogólnie jest tak, że jeśli będziesz miał wyłącznik na przód i tył to po wyciągnięciu "o jeden" będziesz miał włączone halo z przodu, jeśli wyciągniesz jeszcze raz (czyli "o dwa" od wyłączonych halo) to do przednich halo dołączy tył.
Avatar użytkownika
shift00
Gaduła
 
Posty: 799
Dołączył(a): 20 kwi 2014, o 19:29
Rocznik: 96
Silnik: 1.8T++
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Re: Halogeny

Postprzez Flatron » 27 lip 2015, o 23:05

To gitara ;)
Pozostaje wymienić przełącznik i założyć halogeny
Dzięki za szybka odpowiedź !
Flatron
Berbeć
 
Posty: 4
Dołączył(a): 8 sty 2015, o 22:37
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Halogeny

Postprzez fosfor4 » 28 lip 2015, o 10:00

Witam . Ja wymieniłem włącznik zmiany świateł na podwójny(halogeny) i pierwsze "wyciągnięcie" zapala przednie halogeny następne przekręcenie w prawo zapala tył.Tak że zapalają się oddzielnie ale pierwsze załączenie zawsze zapala przód a następne tył. :-D
kaziowy
Avatar użytkownika
fosfor4
Badacz tematu
 
Posty: 226
Dołączył(a): 12 mar 2014, o 23:04
Lokalizacja: ZPL
Rocznik: 1996
Silnik: 1.8 AAM
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe


- - -



Powrót do Elektryka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości