Elektryczne Szyby i Lusterka podłączenie

Wszystkie informacje o instalacji elektrycznej

Moderator: Moderator

Elektryczne Szyby i Lusterka podłączenie

Postprzez Siw3k » 21 lip 2015, o 17:02

Wiem że na forum dużo osób przerabiało ten temat ale ja nie znalazłem tego co mnie interesowało stąd ten temat położyłem sobie wiązkę co idzie pod deską i teraz pozostaje pytanie gdzie co wpiąć w skrzynkę lub inne miejsca zostało mi o to 5 pinów czerwony zielony biały szary i czarny:

Obrazek

z czego jeden czarny jest płaskiego i pasuje do gniazda wiszącego na kabelku poniższe zdjęcie gniazdo szare

Obrazek

z tego co dowiedziałem się od Grzesiek2507 to zielony i chyba biały idą do tego metalowego pasa czyt. wzmocnienia pod deską czerwony to oczywiste plusowy reszta nie wiem dodam też że położenie instalki w drzwiach mnie nie interesuje bo to akurat wiadome co i jak dodam także że nie lubuje się w makaronie więc jestem w tym kompletnie zielony proszę o POMOC
Moja była Golfina
Przeszłość Peugeot 406
Aktual tored MkIII
Avatar użytkownika
Siw3k
Members
 
Posty: 2181
Dołączył(a): 3 lut 2012, o 15:36
Lokalizacja: CTR
Rocznik: 2002
Silnik: 1.8T
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe

Elektryczne Szyby i Lusterka podłączenie

 

Re: Elektryczne Szyby i Lusterka podłączenie

Postprzez robik-m » 22 lip 2015, o 16:17

Fotka 1
Kabel czerwony z żółtym - skrzynka bezpieczników od tyłu do góry z prawej strony. Miejsce na wpięcie bezpiecznika od wiązki szyb też jest po prawej na skrzynce bezpieczników.
Zielony, biały i szary wpinasz w mostki nad skrzynką bezpieczników zgodnie z kolorami
Więcej niestety nie pomogę
Avatar użytkownika
robik-m
Badacz tematu
 
Posty: 304
Dołączył(a): 12 gru 2011, o 19:13
Lokalizacja: wielkopolska
Rocznik: 1997
Silnik: AFN
Paliwo: ON
Nadwozie: kombi

Re: Elektryczne Szyby i Lusterka podłączenie

Postprzez Siw3k » 22 lip 2015, o 22:49

w połowie ogarnąłem na wyzywałem się troche itd itp dziś, ale szyby działają jeszcze tylko lusterka zostały do podpięcia
Moja była Golfina
Przeszłość Peugeot 406
Aktual tored MkIII
Avatar użytkownika
Siw3k
Members
 
Posty: 2181
Dołączył(a): 3 lut 2012, o 15:36
Lokalizacja: CTR
Rocznik: 2002
Silnik: 1.8T
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe


- - -



Powrót do Elektryka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości