Hamulec ręczny prawie nie trzyma

Wszytko co zwiazane z układem hamulcowym

Moderator: Moderator

Postprzez dofusO2 » 12 mar 2015, o 21:09

Jakie zadanie spełnia element oznaczony zółtym X, Co tam może się zużyć? Sory za odkop, ale mój temat został zamknięty
dofusO2
Czytacz
 
Posty: 35
Dołączył(a): 22 wrz 2012, o 15:08
Lokalizacja: Rybnik

 

Postprzez BOGUSS » 13 mar 2015, o 18:46

A co mam Ci to jeszcze narysować ?
Avatar użytkownika
BOGUSS
Czytacz
 
Posty: 22
Dołączył(a): 19 cze 2014, o 06:30
Lokalizacja: dolnośląskie

Postprzez dofusO2 » 13 mar 2015, o 20:32

Boguś boguś, spokojnie bo Ci żyłka pęknie. Widze że troche wyrobione. Tylko nie chce się wierzyć ze lekko objechana blaszka może powodować takie skutki. Dobra wymienie to, bo wszystko już wymieniłem. Jak nie podziała to będziesz miał na sumieniu mój portfel. :mrgreen:
dofusO2
Czytacz
 
Posty: 35
Dołączył(a): 22 wrz 2012, o 15:08
Lokalizacja: Rybnik

Postprzez BOGUSS » 14 kwi 2015, o 07:58

dofusO2 napisał(a):Boguś boguś, spokojnie bo Ci żyłka pęknie. Widze że troche wyrobione. Tylko nie chce się wierzyć ze lekko objechana blaszka może powodować takie skutki. Dobra wymienie to, bo wszystko już wymieniłem. Jak nie podziała to będziesz miał na sumieniu mój portfel. :mrgreen:


Miesiąc minął.
Jak tam Twój portfel a moje rady ?
Avatar użytkownika
BOGUSS
Czytacz
 
Posty: 22
Dołączył(a): 19 cze 2014, o 06:30
Lokalizacja: dolnośląskie

Postprzez dofusO2 » 23 kwi 2015, o 00:57

Dopiero jutro wymieniam, nie miałem czasu... Powiedz mi co to za gwiazdki/podkładki w zestawie i gdzie się to montuje (u mnie tego nie było)
Obrazek

Edit dla potomnych:

Jeżeli ręczny słabo trzyma wymieniajcie samoregulatory tak jak BOGUSS mówi. Z wierzchu wyglądają okej, ale od spodu już widać ze coś tam się zużyło. Po wymianie wreszcie mam ręczny, a nożny też o wiele lepiej hamuje :)

Obrazek Obrazek
dofusO2
Czytacz
 
Posty: 35
Dołączył(a): 22 wrz 2012, o 15:08
Lokalizacja: Rybnik

Poprzednia strona

- - -



Powrót do Układ hamulcowy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości