zlot GOLF 3 KLUB POLSKA

Zloty i Spoty Volkswagen Golf 3 ogólnopolskie i zagraniczne.

Moderator: Moderator

Czy wziąłbyś/wzięłabyś udział w forumowym zlocie?

Ankieta wygasła 25 maja 2014, o 21:34

TAK
29
100%
NIE
0
Brak głosów
 
Liczba głosów : 29

Postprzez palio » 7 sty 2015, o 18:11

Zainteresowanie zlotem bardzo małe. Organizować zlot dla kilku aut to nie dla mnie. Koszty mogą być bardzo duże, które mogą każdego z Nas niemile zaskoczyć. Coś o tym wiem. Byłem jednym z organizatorów MajóVWki i ostatnio było bardzo mocno do tyłu. Uwierzcie mi, że firmy wynajmujące sprzęt nie szczypią się i każdy dzień zwłoki jest na ich korzyść i idą do sądu. Ich nie interesuje, że nie masz. Wynająłeś sprzęt to płacz i płać. Aby zorganizować zlot potrzeba naprawdę bardzo dużo czasu poświęcić. Nie da się wszystkiego załatwić od tak.

marcinwv, nie pisz że Admini się nie interesują. Rozmawialiśmy na ten temat. I dobrze wiesz, że nie wszystkim podpasuje termin, który został zaproponowany. Poza tym potrzeba kilku osób zgranych i w najlepiej mieszkających w pobliżu zlotu aby móc wszystko ogarnąć. Na odległość jest ciężko.

Dla mnie odległość to nie problem. Jak trzeba będzie to i 800km w jedna stronę mogę zrobić. Mnie bez różnicy gdzie odbędzie się zlot. Może i być Jaworzno.

Mogę porozmawiać z organizatorami Vag Nysy. Może wydzielą sektor dla Nas. Zlot ma odbyć się 13 - 14 czerwca. Muszę tylko wiedzieć dla ilu aut zgłaszać rezerwację.
Avatar użytkownika
palio
Administrator
 
Posty: 3891
Dołączył(a): 24 mar 2010, o 20:45
Lokalizacja: Fajsławice
Rocznik: 95
Silnik: 1Z++
Paliwo: ON
Nadwozie: 5-drzwiowe

 

Postprzez palio » 7 sty 2015, o 20:26

Jak chcecie zorganizować zlot - proszę bardzo nie mam nic przeciwko. Mogę pomóc w organizacji oraz podpowiedzieć co i jak należy zrobić.
Avatar użytkownika
palio
Administrator
 
Posty: 3891
Dołączył(a): 24 mar 2010, o 20:45
Lokalizacja: Fajsławice
Rocznik: 95
Silnik: 1Z++
Paliwo: ON
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez Or3L » 7 sty 2015, o 20:36

Jeśli miałby być na Śląsku to nasza grupa na pewno jest w stanie się śpiąc i coś zorganizować np. tez mógłbym zaproponować Pogorie w Dąbrowie Górniczej jest tam jezioro i domki do wynajęcia jak i pola namiotowe. No ale nie będziemy tego organizować po to żebyśmy ostatecznie przyjechali tam tylko w 5-ciu ;P
Avatar użytkownika
Or3L
Moderator
 
Posty: 542
Dołączył(a): 15 lip 2012, o 09:30
Lokalizacja: Katowice
Rocznik: 1996
Silnik: AEE
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez edward_k » 7 sty 2015, o 20:50

bez sensu, zbyt mała ilość zainteresowanych, lepiej pomyśleć już o vag nysa, wszystko zrobi się samo, kto przyjedzie ten przyjedzie
Avatar użytkownika
edward_k
VIP
 
Posty: 680
Dołączył(a): 27 maja 2013, o 11:02
Lokalizacja: Katowice
Rocznik: 1995
Silnik: 2000
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez marcinwv » 7 sty 2015, o 21:45

palio, nie miałem na myśli Ciebie bo sam nie jesteś z wcześniejszych postów można było wyczytać ze mamy kontakt wiec sorry jeśli zostałeś urażony bo plan można powiedzieć i zapał był dobry ale brakło pomocy od innych i tyle w temacie . Fakt termin ciężka sprawa żeby każdemu spasowało ja również mogę pomoc nie wiem w czym ale mogę :D tylko trzeba albo w lewo.albo w prawo
Ostatnio edytowano 7 sty 2015, o 22:12 przez marcinwv, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
marcinwv
Gaduła
 
Posty: 475
Dołączył(a): 22 lis 2012, o 00:49
Lokalizacja: Sieradz

Poprzednia strona

- - -



Powrót do ZLOTY OGÓLNOPOLSKIE I ZAGRANICZNE

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość