VAG Nysa 2014

Zloty i Spoty Volkswagen Golf 3 ogólnopolskie i zagraniczne.

Moderator: Moderator

Postprzez opolanin » 15 sty 2014, o 21:41

impreza na pewno godna uwagi do zapisania w kalendarzu zlotów. Hamownia kosztuje 80 zł, przynajmniej tak było. Co do zachowania poszczególnych jednostek, to sami sobie jesteśmy winni, nikt nie reaguje a potem wina do organizatorów. Ja byłem wielokrotnie już na tej imprezie i teraz też jadę. Jedyny minus tej impry to WC, kto był ten wie. super atmosfera, fajna okolica, jeziorko, domki, namioty no i najważniejsze Vweje.

Zapraszam wszystkich w imieniu Grupy Opolskiej.
opolanin
 

 

Postprzez pajda150 » 16 sty 2014, o 00:47

niby winni ale co< sam bedziesz reagował jak sie bedzie trzech czy czterech nadupiało? dostaniesz po ryju i jeszcze auto poobijaja i kto Ci pomoze? tkaie sa realia... spac spokojnie w nocy nie mozna w obawie e sie cos z autem stanie.... nie było nikogo kto czegokolwiek pilnował, a kazdy i tak po piwie czy wiecej siadał i kołka robił i palił gume.
Avatar użytkownika
pajda150
Badacz tematu
 
Posty: 328
Dołączył(a): 22 lis 2010, o 20:29
Lokalizacja: Zebrzydowice

Postprzez opolanin » 16 sty 2014, o 21:22

pajda150, Twoja wypowiedz jest jak krytyka, po prostu nie chcesz nie jedz, ja tam zawsze się dobrze bawie i to nie ma nic wspólnego że jestem miejscowy
opolanin
 

Postprzez .MD » 18 sty 2014, o 17:55

oczywiście, że jadę ;) sztrucel musi zawitać
Avatar użytkownika
.MD
Czytacz
 
Posty: 89
Dołączył(a): 8 paź 2011, o 17:26
Lokalizacja: Bielsko Biała

Postprzez Fabian » 26 sty 2014, o 14:42

wg mnie rok temu było bardzo kulturalnie, zakaz jazdy autem po 22 był egzekwowany, nie wielu było upalaczy a jeśli - to przecież w końcu czyjś znajomy, jeśli sami będziemy pilnować aby ludzie z naszego towarzystwa zachowywali się kulturalnie i nie wsiadali za kółko "po piwku" to organizatorzy będą mieli święty spokój

a tak btw
szawełło napisał(a):W związku z brakiem miejsc na liście wjazdowej , prosimy o nie wysyłanie zgłoszeń na VIII edycje VAG NYSA. Jednocześnie chcemy podkreślić , iż nie była naszym zamiarem żadna selekcja (i nigdy nie będzie) , decydowała kolejność zgłoszeń , a ma to za zadanie zwiększenie i udrożnienie komunikacji na terenie imprezy , oraz zapewnienie komfortu jej uczestnikom .
Wszyscy którzy się dostaną , otrzymają od Nas odpowiedź z numerem wjazdowym .
Kto się nie dostanie nie otrzyma żadnej odpowiedzi .
Bardzo prosimy o informację o rezygnacji a tym samym zwolnieniem miejsca dla oczekujących.
Również prosimy osoby które otrzymały przez pomyłkę dwa numery wjazdowe oraz wysłały niekompletne zgłoszenia tj. brak nr. rejestracyjnego pojazdu o jego dosłanie , pod rygorem usunięcia z listy.

Z wyrazami szacunku organizatorzy
Fabian
Berbeć
 
Posty: 2
Dołączył(a): 26 sty 2014, o 14:28
Lokalizacja: Łódź

Postprzez GreeN » 31 maja 2014, o 00:56

Tydzien! :padam:
GreeN
Czytacz
 
Posty: 103
Dołączył(a): 6 maja 2013, o 11:17
Lokalizacja: Częstochowa

Postprzez BialyUst » 31 maja 2014, o 18:43

Tak tak ja bylem rok temu moge smialo polecic ta impreze :) w tym roku rowniez lece
Avatar użytkownika
BialyUst
Members
 
Posty: 1559
Dołączył(a): 3 lis 2008, o 21:31
Lokalizacja: GSL

Postprzez ravmk3 » 5 cze 2014, o 20:24

Juz jutro, jedzie ktos z okolic łodzi? Starujemy z aleksandrowa o 00:00 pod lidlem
Avatar użytkownika
ravmk3
Czytacz
 
Posty: 56
Dołączył(a): 22 sie 2011, o 20:41
Lokalizacja: Zgierz

Postprzez darkmen21 » 18 cze 2014, o 08:11

pomimo że nie już golfem 3 tylko paskiem i miejsce miałem z tyłka. ale było pięknie- pułkownik pozdrawia!
Avatar użytkownika
darkmen21
Members
 
Posty: 1037
Dołączył(a): 16 lis 2008, o 11:35
Lokalizacja: Siemianowice Śl.
Rocznik: 1995
Silnik: 1.8
Paliwo: PB
Nadwozie: cabrio

Postprzez ravmk3 » 1 lip 2014, o 22:46

https://www.youtube.com/watch?v=Af3zJCn ... e=youtu.be poszukuje namiary na tytul piosenki w tle odcinek ;) pozdrawiam
Avatar użytkownika
ravmk3
Czytacz
 
Posty: 56
Dołączył(a): 22 sie 2011, o 20:41
Lokalizacja: Zgierz

Postprzez jarolinho » 1 lip 2014, o 22:47

film nie istnieje, popraw link
Avatar użytkownika
jarolinho
Gaduła
 
Posty: 417
Dołączył(a): 2 sty 2013, o 22:51
Lokalizacja: Gliwice

Poprzednia strona

- - -



Powrót do ZLOTY OGÓLNOPOLSKIE I ZAGRANICZNE

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość