vr6 od czego pompa bez ABS-u?

Wszytko co zwiazane z układem hamulcowym

Moderator: Moderator

vr6 od czego pompa bez ABS-u?

Postprzez krzywy » 10 kwi 2014, o 09:38

Witam, tak jak w temacie, jako że w mojej vr-ce jest ABS pierwszej generacji, to postanowiłem się go pozbyć, teraz moje pytanie, od czego pompa podpasuje pod serwo z vr, przymierzałem z 1.8, ale nie pasuje na rozstaw śrub w serwie, ewentualnie czy w oryginalnej pompie z vr która ma tylko dwa wyjścia, można założyć jakiś rozgałęźnik i rozdzielić przewody na poszczególne koła?
Avatar użytkownika
krzywy
Czytacz
 
Posty: 24
Dołączył(a): 23 sie 2009, o 17:59
Lokalizacja: okolice Grudziądza

vr6 od czego pompa bez ABS-u?

 

Postprzez murgen » 10 kwi 2014, o 15:55

Po co wymieniac pompe :szok: :szok: odepnij abs ( bezpiecznik czy przekaznik ew wtyczka z kompa absu) i po sprawie bedzie dzialac jak zwykly hamulec.
Avatar użytkownika
murgen
Gaduła
 
Posty: 454
Dołączył(a): 27 lip 2012, o 07:29
Lokalizacja: podkarpacie

Postprzez krzywy » 11 kwi 2014, o 07:31

Tak wiem, to już mam całe rozebrane, tylko po rozebraniu została mi sama pompa która ma tylko dwa wyjścia, czy mogę pod jedno wyjście podłączyć przód i podzielić na lewe i prawe koło i to samo z tyłem, jedno wyjście, rozgałęźnik i podzielenie na prawe i lewe koło?
Avatar użytkownika
krzywy
Czytacz
 
Posty: 24
Dołączył(a): 23 sie 2009, o 17:59
Lokalizacja: okolice Grudziądza

Postprzez murgen » 11 kwi 2014, o 08:06

Wszystko mozna, tylko czy to ma sens ?? na tyle nie zapomnij o korektorze sily hamowania. Chociaz mi to przypomina porady dla wisielca " jaka linke kupic na petle zeby za bardzo nie obcierała szyji" :lol: abs w zimie ratuje, w lecie na sliskim w sumie tez. Ja bym wolal jednak szukac pompy z abs i miec sprawny.
Avatar użytkownika
murgen
Gaduła
 
Posty: 454
Dołączył(a): 27 lip 2012, o 07:29
Lokalizacja: podkarpacie

Postprzez krzywy » 11 kwi 2014, o 11:22

abs zajmuje mi za dużo miejsca w komorze

murgen napisał(a):abs w zimie ratuje, w lecie na sliskim w sumie tez. Ja bym wolal jednak szukac pompy z abs i miec sprawny.


auto budowane od podstaw, więc za dużo nie na jeździ w tym sezonie, na pewno nie zobaczy deszczu ani śniegu ;-)
Avatar użytkownika
krzywy
Czytacz
 
Posty: 24
Dołączył(a): 23 sie 2009, o 17:59
Lokalizacja: okolice Grudziądza

Postprzez Andrew » 12 kwi 2014, o 07:37

wstaw pompe z serwem od jakiegos bez abs-u i po sprawie ;-)
ja mam z 1,4 i jest zyleta (na pompie na tyl sa wkrecone reduktory cisnienia i nie potrzeba korektora na belce) :-D
do tego zaciski na tyl od mk4
Avatar użytkownika
Andrew
Badacz tematu
 
Posty: 179
Dołączył(a): 24 maja 2012, o 19:09
Lokalizacja: pruszcz gdanski


- - -



Powrót do Układ hamulcowy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości