Parowanie szyb

Wszystko co związane z klimatyzacją i nawiewami w samochodzie Volkswagen Golf 3

Moderator: Moderator

Postprzez jaropogrom » 3 wrz 2013, o 23:49

Filtr zmieniałem w lipcu i wszystko posprzątane i podszybie cale nie połamane.W środku jest czysto gumowe wycieraczki korki w podłodze cale suche wygłuszenie i podłoga,nagrzewnica wymieniona w zeszłym roku nie ubywa płynu chłodniczego.Przeczytałem już wszystko na temat parowania szyb.Musze jeszcze spróbować polewać samochód woda i sprawdzić czy filtr kabinowy nie jest mokry jak nie to gdzie mogę jeszcze szukać przyczyny :-x :-x :-x .Z góry dziękuję za odpowiedzi.Pozdrawiam :-)
Jaropogrom
jaropogrom
Berbeć
 
Posty: 3
Dołączył(a): 14 cze 2011, o 00:20
Lokalizacja: warszawa

 

Postprzez jasiu0997 » 4 wrz 2013, o 08:01

a nigdzie w aucie nie jest mokro ?
Kaktus2907, nie ubywa CI napewno płynu ?
Mój Concept :serce: moj-golf/vw-mk3-cabrio-concept-by-jasko-t43936.html

<b>"Nie ważne fele, kolor, marka, produkcja zalewaj, pal, ruszaj"</b>
Avatar użytkownika
jasiu0997
Members
 
Posty: 1068
Dołączył(a): 27 lut 2012, o 00:56
Lokalizacja: Bytów

Postprzez jaropogrom » 17 wrz 2013, o 13:12

Witam!!!Po ponownych oględzinach zauważyłem ze szyby parują jak nawiew ustawiony jest na zimne powietrze(wiec omija nagrzewnice)tylko na postoju.Jak jadę zaczyna para znikać.Płynu na pewno nie ubywa sprawdzone na 100%. Zrobiłem tak że wyjąłem filtr kabinowy i ku mojemu zdziwieniu szyby nie parują wcale czy podczas jazdy czy postoju.Dlaczego tak się dzieje nie wiem przecież filtr jest nowy a jak go tylko założę to szyby parują :dobani: .Proszę o jakieś podpowiedzi.Pozdrawiam!!!


P.S dodam tylko że mam dwa rodzaje filtrów węglowy i zwykły obydwa nowe firmy Filtron!!! :-x
Jaropogrom
jaropogrom
Berbeć
 
Posty: 3
Dołączył(a): 14 cze 2011, o 00:20
Lokalizacja: warszawa

Poprzednia strona

- - -



Powrót do Klimatyzacja i Nawiewy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości