Sprzęgło wysoko bierze

Wszystkie elementach układu napędowego i skrzyni biegów.

Moderator: Moderator

Sprzęgło wysoko bierze

Postprzez VWojtek » 20 kwi 2008, o 21:45

Co zrobić żeby sprzęgło niżej brało? :->
My Golf
Avatar użytkownika
VWojtek
Czytacz
 
Posty: 62
Dołączył(a): 4 lis 2007, o 10:16
Lokalizacja: Jaworzno

Sprzęgło wysoko bierze

 

Postprzez K@mil » 20 kwi 2008, o 22:24

W golfie nic nie zrobisz linka jest samoregulacyjna czyli nic nie podciagniesz :) trzeba wymieniac he pzdr. :mrgreen:
Avatar użytkownika
K@mil
POMOCNIK
POMOCNIK
 
Posty: 4895
Dołączył(a): 30 lis 2007, o 19:15
Lokalizacja: NDZ/CT

Postprzez hasag » 21 kwi 2008, o 19:41

no nie wiem czy nic się nie da zrobić .W moim golfiku sprzęgło brało prawie na samej górze.Byłem u mechanika i sprzęgło bierze na dole a linka ta sama czyli można.
hasag
Czytacz
 
Posty: 41
Dołączył(a): 1 mar 2008, o 14:22
Lokalizacja: pomorze

Postprzez K@mil » 21 kwi 2008, o 20:38

hasag, to jak mozesz dowiedz sie jak to zrobil ok ? ? bo u siebie bym tez poprawil he pzdr. :mrgreen:
Avatar użytkownika
K@mil
POMOCNIK
POMOCNIK
 
Posty: 4895
Dołączył(a): 30 lis 2007, o 19:15
Lokalizacja: NDZ/CT

Postprzez hasag » 22 kwi 2008, o 18:33

myślisz,że któryś mechanik ci to powie ?raczej mechanicy nie zdradzają swoich tajemnic :mrgreen:
hasag
Czytacz
 
Posty: 41
Dołączył(a): 1 mar 2008, o 14:22
Lokalizacja: pomorze

Postprzez deexter1 » 2 maja 2008, o 07:52

witam jezeli linka ma samoregulator to wystarczy jazdjac rozebrac i zlozyc spowrotem samoregulator nie jest to latwe ale do zrobienia ja u siebi dzisia bede to robil wiec jak by co to wiecej info dam
DEX
deexter1
Berbeć
 
Posty: 6
Dołączył(a): 30 kwi 2008, o 20:02
Lokalizacja: gdynia

Postprzez K@mil » 2 maja 2008, o 09:23

deexter1, jak mozesz to zrob foto porade albo cos w tym stylu :)
Avatar użytkownika
K@mil
POMOCNIK
POMOCNIK
 
Posty: 4895
Dołączył(a): 30 lis 2007, o 19:15
Lokalizacja: NDZ/CT

Postprzez deexter1 » 2 maja 2008, o 19:58

sprzęgło brało mi na samej górze no i po klopocie sprzęgło chodzi jak nowe troche sie namordowałem ale sa wyniki,fotek nie stety nie zrobiłem bo karte mi gdzies wcieło od aparatu ale jutro postaram sie to szczegułowo opisać jedno jest pewne jest to do zrobienia!!! i nikt mi nie wmówi ze sie nie da:)

[ Dodano: 2008-05-03, 08:21 ]
a wiec po wyjeciu lunki zdejmujemy zaczepy od strony tej gumowej charmonijki nie jest to latwe potem powoli wysuwamy w srodku sa kulki metalowe powinno być ich 12 sztuk.wysypujemy te kuleczki (mogą sie zapodziać w tym samoregulatorze potrzosnac i wypadną).potem naciągamy samoregulator i zaboespieczamy np.opaskami lub wedle swojego uznania:),ja to zrobilem opaskami zwanymi trytkami,nastepnie biezemy lekko tawotu i smarujemy ten plastki aby kulki lepiej sie trzymały jak bedziemy je układać,plastik zsuwamy na dół kulki układamy w prowadnice wchodza po trzy kulki 4 prowadnice na okolo,zakładamy metalowa rurke k pampowoli tak aby bulki nie powepadaly i zamykamy.Opisałem to tak jak pamiętałem ciezko bedzie po opisie to zrobic jak by ktos mial fotki po rozebraniu to chetnie pomoge na podstawie foto bedzie o wiele łaatwiej.
DEX
deexter1
Berbeć
 
Posty: 6
Dołączył(a): 30 kwi 2008, o 20:02
Lokalizacja: gdynia


- - -



Powrót do Napęd i skrzynia biegów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron