Wspomaganie

Wszystkie informacje o elementach układu kierowniczego.

Moderator: Moderator

Wspomaganie

Postprzez Mickam » 11 lip 2007, o 13:58

hey! Mam mały problem ze wspomaganiem. Działa ono w 100%, tylko troche je słychać. Da się cos z tym zrobic?? Pozdrawiam!!
Mickam
Berbeć
 
Posty: 6
Dołączył(a): 6 lip 2007, o 10:11
Lokalizacja: Toruń

Wspomaganie

 

Postprzez krazek1 » 11 lip 2007, o 14:33

Wymień pasek i płyn od wspomagania
Avatar użytkownika
krazek1
VIP
 
Posty: 469
Dołączył(a): 25 maja 2007, o 10:16
Lokalizacja: Szczecinek
Rocznik: 1995
Silnik: 2000
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez Mickam » 11 lip 2007, o 14:41

Dobrze! Wymienie pasek i płyn od wspomagania. Ale czy po wymianie płynu nie zapowietrzy mi się układ wspomagania?? Co wtedy?? Proszę o porade!!! Pozdrawiam!!
Mickam
Berbeć
 
Posty: 6
Dołączył(a): 6 lip 2007, o 10:11
Lokalizacja: Toruń

Postprzez damian-ppp » 12 lip 2007, o 20:23

Witam! Spokojnie nie masz się o co matrwić co do zapowietrzenia... Wystarczy, że kilka razy pokręcisz kierownicą do końca w lewo i w prawo... Nie sądze jednak, żeby to coś pomofło... Takie już są te nasze wspomagania w golfach... Sam już przerabiałem wszystko co możliwe w związku ze wspomaganiem i powiem tak: Jeśli działa to trzeba zostawić to w spokoju... Pozdrawaim :piwo:
damian-ppp
Berbeć
 
Posty: 3
Dołączył(a): 12 lip 2007, o 16:36
Lokalizacja: Warszawa Żoliborz

Postprzez marrcee » 17 wrz 2007, o 09:03

u mnie wspomaganie dziala jak najbardziej caly czas i tu widze problem a mianowicie przy wiekszych predkosciach caly czas kierownica chodzi lekko a przy przyspieszaniu czasem na koleinach mozna stracic panowanie nad autem.
Czy da się cos zrobic aby to działało jakos inaczej ? Kumpel ma passata z 92 r. i wspomaganie ma tak ze działa powiedzmy jak skreci się kierownice o wiecej niż 30 stopni, jak mniej to kierownica chodzi ciężej co wydaje mi się znacznie bezpieczniejsze w tej sytuacji
Avatar użytkownika
marrcee
Badacz tematu
 
Posty: 189
Dołączył(a): 30 lip 2007, o 12:54
Lokalizacja: Stolyca


- - -



Powrót do Układ kierowniczy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości