zapowietrzone hamulce

Wszytko co zwiazane z układem hamulcowym

Moderator: Moderator

Postprzez polliv » 16 lip 2010, o 19:23

darius84, rozebrałem tylne zaciski i są czyste, zero rdzy.

jakie są objawy padniętego regulatory siły hamowania? wydaje mi się, że w nim jest problem.
you can't always get what you want
>>mój GTD>>
Avatar użytkownika
polliv
Badacz tematu
 
Posty: 351
Dołączył(a): 24 kwi 2008, o 20:07
Lokalizacja: być, doką zmierzać...

 

Postprzez GTI07 » 17 lip 2010, o 10:53

polliv powiem na przykładzie Polo86c2f bo tam miałem uszkodzony regulator,dziwnie hamowało auto i nie równo czasami łapał najpierw tył i pedał przy hamowaniu nurkował w podłogę i po paru naciśnięciach sztywniał tak że w ogóle nie dao się hamować.
Pozdro
Zapraszam do mnie.Moje MKIII: http://www.golf3.pl/topics2/wszystko-za ... t20834.htm
Avatar użytkownika
GTI07
Badacz tematu
 
Posty: 304
Dołączył(a): 31 sie 2009, o 13:58
Lokalizacja: Lubliniec

Postprzez polliv » 17 lip 2010, o 12:37

GTI07, a u mnie jest tak, że przewody są odpowietrzone a pedał spada miękko. czasami załapie ale to po dłuższej przerwie. ruszałem tą regulacją ale to nic nie pomaga.

jakie było by hamowanie bez regulatora?
you can't always get what you want
>>mój GTD>>
Avatar użytkownika
polliv
Badacz tematu
 
Posty: 351
Dołączył(a): 24 kwi 2008, o 20:07
Lokalizacja: być, doką zmierzać...

Postprzez GTI07 » 17 lip 2010, o 23:15

polliv na początku nawet się nie zorientowałem że regulator był padnięty.Jak mocno nacisnąłem na hamulec to łapał tył,a potem przód ale dało się hamować,a jak delikatnie to najpierw przód,a potem tył i po jakimś czasie padła pompa,wiec wymiana i znowu padła pompa i zagłębiłem się z mechanikiem co to może być i okazało się że regulator teraz jest nowy i wszystko jest GIT nawet tą2pompę udało się uratować.Poradziłem się taty i powiedział żebyś dokładnie sprawdził sobie pompę bo to w niej może tkwić problem,ewentualnie może któryś tłoczek z tyłu puszczać ale to musiał byś mieć jakiś wyciek.
Pozdro
Zapraszam do mnie.Moje MKIII: http://www.golf3.pl/topics2/wszystko-za ... t20834.htm
Avatar użytkownika
GTI07
Badacz tematu
 
Posty: 304
Dołączył(a): 31 sie 2009, o 13:58
Lokalizacja: Lubliniec

Postprzez polliv » 18 lip 2010, o 12:38

pompę sprawdzałem i jest dobra.
tylne zaciski też mam dobre beż rdzy i wycieków. teraz ominę regulator i zobaczę jak będzie się jeździło. jak będzie dobrze to będzie a jak za mocno będzie tył hamował to założę drugi regulator.
you can't always get what you want
>>mój GTD>>
Avatar użytkownika
polliv
Badacz tematu
 
Posty: 351
Dołączył(a): 24 kwi 2008, o 20:07
Lokalizacja: być, doką zmierzać...

Postprzez GTI07 » 19 lip 2010, o 22:15

polliv i jak wyczaiłeś co jest z tymi hamulcami :?:
Pozdro
Zapraszam do mnie.Moje MKIII: http://www.golf3.pl/topics2/wszystko-za ... t20834.htm
Avatar użytkownika
GTI07
Badacz tematu
 
Posty: 304
Dołączył(a): 31 sie 2009, o 13:58
Lokalizacja: Lubliniec

Poprzednia strona

- - -



Powrót do Układ hamulcowy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości