Tulejki na wachaczu

Wszystkie informacje o elementach zawieszenia.

Moderator: Moderator

Tulejki na wachaczu

Postprzez raf.sie » 12 paź 2009, o 09:39

Proszę o szybko posadę jak powinna być zamontowana tulejka w wachaczu ta tylna metalowo gumowa?w która stronę tymi strzałkami?
co za ......... naród
raf.sie
Badacz tematu
 
Posty: 259
Dołączył(a): 2 mar 2008, o 14:10
Lokalizacja: somewhere

Tulejki na wachaczu

 

Postprzez Sivy » 12 paź 2009, o 11:00

raf.sie, tylna tuleja przedniego wahacza i jej strzalka powinna sie pokrywac sie ze strzalkami na wahaczu przy nabijaniu czy wprasowaniu.
Sprawdź, czy masz w Golfie metalowe tulejki centrujące tylną tuleję (tą z pionową osią) na śrubie. Jesli tak, to ta czesc tez musi byc zamontowana.
Alten VW Fück Opel ~VAGSTYLE~
Avatar użytkownika
Sivy
Members
 
Posty: 880
Dołączył(a): 25 cze 2008, o 10:00
Lokalizacja: Güttstadt

Postprzez raf.sie » 12 paź 2009, o 11:03

Tylko że na tulejce są 2strzałki coś mi mechanik mówił że też trzeba dobrze włożyć bo można obrucic o 180stopni i wraz źle będzie-więc nie wiem jak w która stronę.a te centrujące to tak mam i są zamontowane
co za ......... naród
raf.sie
Badacz tematu
 
Posty: 259
Dołączył(a): 2 mar 2008, o 14:10
Lokalizacja: somewhere

Postprzez Sivy » 12 paź 2009, o 11:15

Tuleja ma laczenia na wewnetrznej czesci korpusu z zewnetrzna czescia w dwoch miejscach, zas po bokach ma przerwy. Jesli spojrzysz na nia pionowo w kierunku otworu na srube mocujaca, to te laczenia maja byc na godzinie 12 i 18 wzdluz auta. Uwazaja na srube mocujaca bo lubi sie zapiec, wiec dobry srodek typu WD 40, popukaj mlotkiem i delikatnie odkrecaj, zeby jej nie urwac.
Alten VW Fück Opel ~VAGSTYLE~
Avatar użytkownika
Sivy
Members
 
Posty: 880
Dołączył(a): 25 cze 2008, o 10:00
Lokalizacja: Güttstadt


- - -



Powrót do Zawieszenie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości