zderzak przedni

Wszystkie informacje o elementach nadwozia

Moderator: Moderator

zderzak przedni

Postprzez killah » 28 sie 2009, o 22:23

http://allegro.pl/item724638149_vw_golf ... a_hit.html

czy takie coś mogę spokojnie kupić do golfa czy to jakiś śmieszny laminat jak inne spoilery?

http://allegro.pl/item724638175_vw_golf ... wania.html

skąd takie różnice w cenie?
killah
 

zderzak przedni

 

Postprzez gluszek » 28 sie 2009, o 22:32

killah, ja bym tego nie kupił bo te tanie z allegro nigdy idealnie nie pasują... Naprawdę lepiej jechać na szrot i kupić używkę ori, na allegro też byś coś wybrał z używek oryginalnych ;-) To co podałeś to podróbki ze słabego materiału i lepiej się w to nie pchać...
GOLF 3 by głuszek
kliknij i napisz co o nim sądzisz...
Avatar użytkownika
gluszek
Members
 
Posty: 1105
Dołączył(a): 31 lip 2008, o 23:54
Lokalizacja: Poland

Postprzez prezesik » 28 sie 2009, o 22:46

gluszek napisał(a):Naprawdę lepiej jechać na szrot i kupić używkę ori
życzę powodzenia w szukaniu - większość aut na szrocie jest bitych z przodu :mrgreen: lepiej poszukać na allegro.

ps ja mam przedni zdeś z allegro od vento i tylny od Mk3 też zakupiony na allegro, także tylko dobrze poszukać na allegro, napewno taniej wyjdzie przesyłka jak całe bezcelowe jeżdżenie po szrotach.

Zamienniki sa BLE! - plastik z jakiego są zrobione pęka przy delikatnym puknięciu przy większych mrozach - NIE POLECAM!

ps witam kolegę z Kutna :) zapraszam na niedzielne spoty oraz zalogowanie się na naszej stronie www.vwteamkutno.pun.pl
Avatar użytkownika
prezesik
Members
 
Posty: 4869
Dołączył(a): 25 lut 2008, o 20:06
Lokalizacja: Łęczyca

Postprzez killah » 28 sie 2009, o 23:10

prezesso napisał(a):ps witam kolegę z Kutna :) zapraszam na niedzielne spoty oraz zalogowanie się na naszej stronie www.vwteamkutno.pun.pl


witam tez ;]

najpierw muszę doszykować przód jakoś bo dziś mało co golf nie zarobił z kopa. jutro zdejmę zderzak i może uda mi się coś ustawić bo ogólnie to sprawa polega na tym że mi grill krzywo leży z powodu zderzaka. nie jestem pewien czy to wina zderzaka czy szyny na której jest zamontowany. tzn jeżeli wogóle tam jest jakaś szyna czy coś bo jeszcze nie zdejmoiwałem całości ale uczynię to już jutro z rana. grill nie "domyka się" od dołu w tych zaczepach - po prostu do nich nie mogę go docisnąć
Ostatnio edytowano 28 sie 2009, o 23:26 przez killah, łącznie edytowano 1 raz
killah
 

Postprzez prezesik » 28 sie 2009, o 23:14

możliwe, że poptrzedni właściciel miał małego dzwonka, może być lekko podkrzywiona przednia belka. U mnie też grill nie dolega dokładnie do zderzaka, jest szpara chyba z 1,5 cm. Albo możesz mieć grilla pokrzywionego. Jakbyś chciał to mam swój ori koloru czerwonego ze znaczkiem, chyba, że kupujesz grill bez znaczka.
Avatar użytkownika
prezesik
Members
 
Posty: 4869
Dołączył(a): 25 lut 2008, o 20:06
Lokalizacja: Łęczyca

Postprzez killah » 28 sie 2009, o 23:19

prezesso napisał(a):możliwe, że poptrzedni właściciel miał małego dzwonka, może być lekko podkrzywiona przednia belka. U mnie też grill nie dolega dokładnie do zderzaka, jest szpara chyba z 1,5 cm. Albo możesz mieć grilla pokrzywionego. Jakbyś chciał to mam swój ori koloru czerwonego ze znaczkiem, chyba, że kupujesz grill bez znaczka.


dzwon był - widać ślad na masce

mnie wkurzyło to że jak od góry się patrzy na niego to z lewej strony bardziej wystaje do zewnątrz a to tylko dlatego że nie trzyma się od dołu . nawet trochę skrzywiony grill wg mnie by się wpasował w te zaczepy i ułożył a tak to mam lipę
killah
 

Postprzez Pascal » 29 sie 2009, o 16:03

mnie wkurzyło to że jak od góry się patrzy na niego to z lewej strony bardziej wystaje do zewnątrz a to tylko dlatego że nie trzyma się od dołu . nawet trochę skrzywiony grill wg mnie by się wpasował w te zaczepy i ułożył a tak to mam lipę


Pewnie masz zaczepy pourywane i dlatego...
Avatar użytkownika
Pascal
Members
 
Posty: 1054
Dołączył(a): 3 sie 2008, o 00:31
Lokalizacja: TJE

Postprzez killah » 29 sie 2009, o 17:33

Pascal napisał(a):
mnie wkurzyło to że jak od góry się patrzy na niego to z lewej strony bardziej wystaje do zewnątrz a to tylko dlatego że nie trzyma się od dołu . nawet trochę skrzywiony grill wg mnie by się wpasował w te zaczepy i ułożył a tak to mam lipę


Pewnie masz zaczepy pourywane i dlatego...

nie nie nie nieeee

krzywo jest wpasowany zdeś i nie mogę dopchnąć go od dołu do zaczepów

muszę się za to wziąć ale dziś pogoda nie dopisuje to sobie odpuściłem
killah
 

Postprzez Pascal » 30 sie 2009, o 01:54

killah napisał(a):nie nie nie nieeee

krzywo jest wpasowany zdeś i nie mogę dopchnąć go od dołu do zaczepów

muszę się za to wziąć ale dziś pogoda nie dopisuje to sobie odpuściłem


To lepiej pojeździj po szrotach i tam dostaniesz zderzak bo te z allegro to wiesz mocowania nie bardzo chca spasowac...
Avatar użytkownika
Pascal
Members
 
Posty: 1054
Dołączył(a): 3 sie 2008, o 00:31
Lokalizacja: TJE

Postprzez prezesik » 30 sie 2009, o 10:26

Pascal napisał(a):
killah napisał(a):nie nie nie nieeee

krzywo jest wpasowany zdeś i nie mogę dopchnąć go od dołu do zaczepów

muszę się za to wziąć ale dziś pogoda nie dopisuje to sobie odpuściłem


To lepiej pojeździj po szrotach i tam dostaniesz zderzak bo te z allegro to wiesz mocowania nie bardzo chca spasowac...

chyba, że używka z allegro a nie nowy ch... zamiennik.
Avatar użytkownika
prezesik
Members
 
Posty: 4869
Dołączył(a): 25 lut 2008, o 20:06
Lokalizacja: Łęczyca

Postprzez Sivy » 30 sie 2009, o 23:57

prezesso napisał(a):dobrze poszukać na allegro, napewno taniej wyjdzie przesyłka jak całe bezcelowe jeżdżenie po szrotach.


Zapraszam do Olsztyna :mrgreen: , 2 km za miastem jest szrot i lezy ze 40 zderzakow do mk3, bierzesz klapke wlewu paliwa i szukasz nawet koloru, choc wiadomo, ze odcien bedzie inny.
Alten VW Fück Opel ~VAGSTYLE~
Avatar użytkownika
Sivy
Members
 
Posty: 880
Dołączył(a): 25 cze 2008, o 10:00
Lokalizacja: Güttstadt

Postprzez prezesik » 31 sie 2009, o 09:06

killah
ja już jeździłem po szrotach w okolicach Kutna (Ostrowy, Krzesin, Miłosna, 2 km od Krośniewic na Poznań) - na żadnym nie było przedniego zdesia. Nie byłem natomiast w Lubieniu Kujawskim i Chodczu, może tam będzie (w co wątpię). Przedni zdeś do MK3 w naszych okolicach jest nieosiagalny, szkoda Twojej jazdy, poszukaj na allegro używki, do 150 zł z wysyłką juz coś znajdziesz.
Avatar użytkownika
prezesik
Members
 
Posty: 4869
Dołączył(a): 25 lut 2008, o 20:06
Lokalizacja: Łęczyca

Następna strona

- - -



Powrót do Nadwozie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 32 gości