Jak dostać się do rurek odpływowych

Wszystkie informacje o elementach nadwozia

Moderator: Moderator

Postprzez puma » 2 paź 2014, o 19:58

Radi napisał(a):Najlepiej zdrutować i zawalić wszystko silikonem :wstyd: bardzo fajnie do przepychania nadaje sie pancerz jakiejś linki jest twardy ale gietki

heheh jeszcze nic nie zawaliłem sylikonem.Czekam na wolny dzień i będę się starał to jakoś przepchać. Chociaż z tyłu to przepchanie nie pomoże bo częsciowo drożny jest ten odpływ. Woda wylatuje spod zderzaka ,ale nie cała bo jakaś jej część zalewa mi wnętrze auta. Tam przepychanie kolego nie pomoże :lol:
puma i wszystko jasne;)
puma
Badacz tematu

Rocznik: 1994
Silnik: 1.6 ABU
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez Radi » 2 paź 2014, o 20:29

puma napisał(a):
Radi napisał(a):Najlepiej zdrutować i zawalić wszystko silikonem :wstyd: bardzo fajnie do przepychania nadaje sie pancerz jakiejś linki jest twardy ale gietki

heheh jeszcze nic nie zawaliłem sylikonem.Czekam na wolny dzień i będę się starał to jakoś przepchać. Chociaż z tyłu to przepchanie nie pomoże bo częsciowo drożny jest ten odpływ. Woda wylatuje spod zderzaka ,ale nie cała bo jakaś jej część zalewa mi wnętrze auta. Tam przepychanie kolego nie pomoże :lol:

Jak bedziesz tylko lał wode to nie pomoże trzeba to zrobić z jajem i nie mów że sie nie da bo sie da ja sam przepychałem w dupowozie który ma dłuższe rurki bo to variant
Radi
Members

Rocznik: 93
Silnik: 2.8 AAA

Postprzez puma » 3 paź 2014, o 13:24

Ja się nie będę z Tobą kłócił bo pewnie masz racje. Tylko gdyby te rurki były tylko zapchane to raczej nie wlewałaby się woda do środka . Tam coś dziurawe jest. Za pierwszym razem nie udało mi się tam dostać...Ciężka sprawa. Najbardziej mi z tyłem zależy bo konkretnie się leje :evil:
puma i wszystko jasne;)
puma
Badacz tematu

Postprzez Opik » 3 paź 2014, o 14:37

Właśnie wlewałaby się ;) Są zapchane - woda nie ma gdzie ujść - ulewa się górą albo wypiętym którymś łączeniem
Opik
Members

Silnik: 2.0
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez puma » 3 paź 2014, o 15:31

:super:racja :ok: Jak znajdę chwilę to wezmę się do roboty,a do tego czasu drapię się po głowie bo nie chcę nic sylikonować.
puma i wszystko jasne;)
puma
Badacz tematu

Postprzez Golf Maniak » 3 paź 2014, o 22:43

puma napisał(a):Ja się nie będę z Tobą kłócił bo pewnie masz racje. Tylko gdyby te rurki były tylko zapchane to raczej nie wlewałaby się woda do środka . Tam coś dziurawe jest. Za pierwszym razem nie udało mi się tam dostać...Ciężka sprawa. Najbardziej mi z tyłem zależy bo konkretnie się leje :evil:

A to nie musi być wcale odpływ szyberdachu :) sprawdż uszczelki tylnich lamp .... ja też miałem szczelne auto aż pewnego dnia po prostu uszczelki zaczeły mi puszczać wodę (by upewnić sie że leci lampą woda sprawdz wykladzinę bagażnika i boczki tylnie).
Golf Maniak
Members

Rocznik: 1997
Silnik: 1595 AFT
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez Grzesiek2507 » 3 paź 2014, o 23:46

Ta sprezone 10 bar robi drugi fajny temat ;-) Kupeilem tak swoje ex czerwone cudo. Ktos pewnie przepychal wlasnie w ten sposob kanaliki. Przy przednich slupkach oba laczniki w slupkach rozpiete. Efekt? Powod w srodku ;-)
Grzesiek2507
Members

Postprzez puma » 7 paź 2014, o 19:55

Golf Maniak napisał(a):
puma napisał(a):Ja się nie będę z Tobą kłócił bo pewnie masz racje. Tylko gdyby te rurki były tylko zapchane to raczej nie wlewałaby się woda do środka . Tam coś dziurawe jest. Za pierwszym razem nie udało mi się tam dostać...Ciężka sprawa. Najbardziej mi z tyłem zależy bo konkretnie się leje :evil:

A to nie musi być wcale odpływ szyberdachu :) sprawdż uszczelki tylnich lamp .... ja też miałem szczelne auto aż pewnego dnia po prostu uszczelki zaczeły mi puszczać wodę (by upewnić sie że leci lampą woda sprawdz wykladzinę bagażnika i boczki tylnie).

Bagażnik mam suchy już od ładnych paru lat. Zasylikonowałem wokół lamp i mam do dzis spokój

[ Dodano: 2014-10-07, 19:00 ]
Jak będzie pogoda to koniecznie się do tylnych rurek odpływowych muszę dostać. To moja jedyna szansa,chyba że sylikon pójdzie w ruch ,ale nie chcę jeszcze tego robić. Macie jakieś dobre rady żeby się tam szybko dostać?
puma i wszystko jasne;)
puma
Badacz tematu

Poprzednia strona

Powrót do Nadwozie