Xbox360 - Gry, porady Itd

Rozmowy bez żadnych ograniczeń. ;)

Moderator: Moderator

Xbox360 - Gry, porady Itd

Postprzez BialyUst » 11 cze 2014, o 17:01

Witam może ktos z forum ma Xboxa bądź Pleya i chciałby podzielić sie swoimi wypowiedziami na temat gier, porad pograć Online

Jakie sa wasze ulubione gry ??
Avatar użytkownika
BialyUst
Members
 
Posty: 1559
Dołączył(a): 3 lis 2008, o 21:31
Lokalizacja: GSL

Xbox360 - Gry, porady Itd

 

Postprzez bambo » 11 cze 2014, o 18:17

Ja mogę polecić większości już pewnie znane tytuły Battlefield 3 jak i Modern Warfare 3. Dają naprawdę dużo frajdy :D. A może ktoś grał w gta 5? jak wrażenia ? :)
Avatar użytkownika
bambo
Moderator Globalny
 
Posty: 652
Dołączył(a): 5 lut 2013, o 22:46
Lokalizacja: MysłoVWice
Rocznik: 98
Silnik: 1.8 20V AGN
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez scyzormks » 11 cze 2014, o 20:52

OG GTA V spodziewałem sie czegos lepszego ale naprawde mozna zaginac w czasoprzestrzeni. Misje ciekawe lipa z prowadzeniem samochodow i no fizyka jeszcze kuleje :kwasny:
Avatar użytkownika
scyzormks
Gaduła
 
Posty: 637
Dołączył(a): 17 maja 2012, o 16:53
Lokalizacja: Wojkowice

Postprzez BialyUst » 12 cze 2014, o 23:33

GTA V fajna gra :) miło sie przy niej spedza czas misje fajne itd

ktos grał w Forza Horizon ?? badz Call of Duty: Ghosts
Avatar użytkownika
BialyUst
Members
 
Posty: 1559
Dołączył(a): 3 lis 2008, o 21:31
Lokalizacja: GSL

Postprzez Taksi » 13 cze 2014, o 11:51

PS3 cod BO II cod BO ;-) Modern Warfare 3 uwielbiam FPS :P a szczególnie w sieci. Dobra drożyna, head set, dobra taktyka i browarek do tego ;) co nie zmienia faktu ze czasem zasiądę za kierką przy gran turismo 5. Choć tera napaliłem się na PS4 :D
Avatar użytkownika
Taksi
Gaduła
 
Posty: 624
Dołączył(a): 5 paź 2011, o 21:28
Lokalizacja: Lębork

Postprzez BialyUst » 15 cze 2014, o 15:23

Taksi, gran turismo 5 z tego co czytałem i gadałem z kolegami to podobno straszna kicha nie popisali sie wogule :)
Avatar użytkownika
BialyUst
Members
 
Posty: 1559
Dołączył(a): 3 lis 2008, o 21:31
Lokalizacja: GSL

Postprzez bambo » 15 cze 2014, o 20:40

Dokładnie Przy GT 5 się nie popisali , tak samo jak przy need for speed shift 2 .Osobiście byłem wręcz rozczarowany tymi tytułami :dobani:
Avatar użytkownika
bambo
Moderator Globalny
 
Posty: 652
Dołączył(a): 5 lut 2013, o 22:46
Lokalizacja: MysłoVWice
Rocznik: 98
Silnik: 1.8 20V AGN
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez Taksi » 15 cze 2014, o 21:18

Czy GT to sraszna kicha. Nie mnie to oceniać. Jak ktoś nie potrafi grać i pomyka tylko w NFS po 300km/h po łukach :D to GT pewnie nie zadowoli jego umiejętności że czasami trzeba odpuścić i przy hamować. W tym wypadku to i pewnie Grid będzie kicha dla tych co tak narzekają. Myślę nie od byle powodów GT nazwano symulatorem jazdy. No i ja gram na kierce a to kosmiczna różnica.

[ Dodano: 2014-06-15, 20:23 ]
A co do słuchania kolegów zapytajcie wpierw w co grają że śmią opisywać gry...nawet w nie nie grając. Albo odpalają ja i graja 40min ;) nie ukrywajmy ze GT, MGS, tera uncharted to złote kopalnie sony co robią solidne gry pozniej COD itd ;)

[ Dodano: 2014-06-15, 20:28 ]
bambo napisał(a):Dokładnie Przy GT 5 się nie popisali , tak samo jak przy need for speed shift 2 .Osobiście byłem wręcz rozczarowany tymi tytułami :dobani:

Co ciebie rozczarowało kolego??? Czego oczekiwałeś od symulatora jazdy??? Miażdżącej grafy??? A może żeby samochody strzelały jak statki kosmiczne??? Czy poprostu sobie nie radziłeś??? I fakt ze zaczynasz trupiastymi furami cię dobijal że wszyscy cię wyprzedzali co wylecialeś z trasy. A może nie potrafiłeś dobrać ogumienia i poustawiać auto żeby jeździło???
Avatar użytkownika
Taksi
Gaduła
 
Posty: 624
Dołączył(a): 5 paź 2011, o 21:28
Lokalizacja: Lębork

Postprzez BialyUst » 15 cze 2014, o 21:57

Taksi powiem ci ZE GT4 dla mnie lepiej wciągnęło nic GT5

Grid bardzo fajna gra :P super sie gra mi osobiście przypasował Forza ale to tylko na Xboxa jest

co do jakis strzelanek to COD powala na kolanach a Battke nie gram po necie chodz posiadam na Płycie

moze ktos cos poleci z nowosci co grał ? np Murdered Soul badz Watch Dogs
Avatar użytkownika
BialyUst
Members
 
Posty: 1559
Dołączył(a): 3 lis 2008, o 21:31
Lokalizacja: GSL

Postprzez bambo » 15 cze 2014, o 23:03

Taksi napisał(a):Czy GT to sraszna kicha. Nie mnie to oceniać. Jak ktoś nie potrafi grać i pomyka tylko w NFS po 300km/h po łukach :D to GT pewnie nie zadowoli jego umiejętności że czasami trzeba odpuścić i przy hamować. W tym wypadku to i pewnie Grid będzie kicha dla tych co tak narzekają. Myślę nie od byle powodów GT nazwano symulatorem jazdy. No i ja gram na kierce a to kosmiczna różnica.

[ Dodano: 2014-06-15, 20:23 ]
A co do słuchania kolegów zapytajcie wpierw w co grają że śmią opisywać gry...nawet w nie nie grając. Albo odpalają ja i graja 40min ;) nie ukrywajmy ze GT, MGS, tera uncharted to złote kopalnie sony co robią solidne gry pozniej COD itd ;)

[ Dodano: 2014-06-15, 20:28 ]
bambo napisał(a):Dokładnie Przy GT 5 się nie popisali , tak samo jak przy need for speed shift 2 .Osobiście byłem wręcz rozczarowany tymi tytułami :dobani:

Co ciebie rozczarowało kolego??? Czego oczekiwałeś od symulatora jazdy??? Miażdżącej grafy??? A może żeby samochody strzelały jak statki kosmiczne??? Czy poprostu sobie nie radziłeś??? I fakt ze zaczynasz trupiastymi furami cię dobijal że wszyscy cię wyprzedzali co wylecialeś z trasy. A może nie potrafiłeś dobrać ogumienia i poustawiać auto żeby jeździło???


nie nic takiego, poprostu ta gra mi nie przypadła do gustu i tyle. Nie wszystkim się musi podobać to samo kolego :)
Avatar użytkownika
bambo
Moderator Globalny
 
Posty: 652
Dołączył(a): 5 lut 2013, o 22:46
Lokalizacja: MysłoVWice
Rocznik: 98
Silnik: 1.8 20V AGN
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez patrolfak » 16 cze 2014, o 09:00

BialyUst napisał(a):ktos grał w Forza Horizon ??


Przeszedłem całą ciekawa gierka ale już bardziej podjeżdża pod arcadówkę .
Moje ulubione tytuły to Gear of War 1,2,3, Forza IV i oczywiście GTA V jak dla mnie gra niemal że idealna :D przeszedłem na 97% i grywałem online ale chwilowo nie mam xboxa :P
VW Golf Mk1 VR6
Avatar użytkownika
patrolfak
Members
 
Posty: 1059
Dołączył(a): 18 sie 2011, o 21:19
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Taksi » 16 cze 2014, o 10:11

http://www.youtube.com/watch?v=zQeKZnJ3Njg
Ja tam ostatnio w to grałem i nie powiem wciągnęła no i końcówka okazuje się jak miała by być część kolejna :) fajna gierka szczególnie na słuchawki "dobre" polecam ;)
Avatar użytkownika
Taksi
Gaduła
 
Posty: 624
Dołączył(a): 5 paź 2011, o 21:28
Lokalizacja: Lębork

Następna strona

- - -



Powrót do Na luzie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości