Przebiegi Golfa w komisach w Holandii

Rozmowy bez żadnych ograniczeń. ;)

Moderator: Moderator

Postprzez Golfik1986 » 3 kwi 2012, o 20:50

Zubli napisał(a):W takim razie po co kupowałeś Audi jak Cie nie stać na wymianę standardowych części eksploatacyjnych?
Zawieszenie w Audi do najtańszych nie należy i nie jest to żadną tajemnicą. Przed kupnem auta nie brałeś tego pod uwagę?
Zostań "prywaciarzem" i Twój problem minie. Skoro to taki prosty kawałek chleba.


a ja powiedzialem ze mnie nie bylo strac?? czy cos mi ucieklo wiedzialem ile to auto bedzie mnie kosztowalo i wiedzialem na co sie szykuje.. do audi kupujesz komplet za 1,5tysia i zawieszenie oryginalne ma gwarancje na 100tysi km takze przeliczajac lata jezdzenia wiecej w golfie sie wyda na zawieche bo co chwile sie cos odzywa. masz jakies bolaczki?? napisalem jaki kraj taki zwyczaj przyzwolenie jest z gory z rzadu i tak gola smierdzieli najpierw na emerytury 67 a pozniej na zarobki.. czyzby prywaciarz sie odezwal i zabolalo :lol:
JAK RYCERZE ZAWSZE BRONIMY HONORU {Z}
Avatar użytkownika
Golfik1986
Ekspert
 
Posty: 1325
Dołączył(a): 18 paź 2008, o 20:54
Lokalizacja: Bydgoszcz

 

Postprzez Zubli » 3 kwi 2012, o 22:12

Golfik1986 napisał(a):
Zubli napisał(a):W takim razie po co kupowałeś Audi jak Cie nie stać na wymianę standardowych części eksploatacyjnych?
Zawieszenie w Audi do najtańszych nie należy i nie jest to żadną tajemnicą. Przed kupnem auta nie brałeś tego pod uwagę?
Zostań "prywaciarzem" i Twój problem minie. Skoro to taki prosty kawałek chleba.


a ja powiedzialem ze mnie nie bylo strac?? czy cos mi ucieklo wiedzialem ile to auto bedzie mnie kosztowalo i wiedzialem na co sie szykuje.. do audi kupujesz komplet za 1,5tysia i zawieszenie oryginalne ma gwarancje na 100tysi km takze przeliczajac lata jezdzenia wiecej w golfie sie wyda na zawieche bo co chwile sie cos odzywa. masz jakies bolaczki?? napisalem jaki kraj taki zwyczaj przyzwolenie jest z gory z rzadu i tak gola smierdzieli najpierw na emerytury 67 a pozniej na zarobki.. czyzby prywaciarz sie odezwal i zabolalo :lol:


Chwalisz się, że Cie stać na Audi czy może żalisz na koszt wymiany zawieszenia?
Bo to, że nie potrafisz przelać myśli na klawiaturę widać po pierwszym zdaniu.

I co ma rząd do stanu Twojego zawieszenia? :-) Jakiś zapis w konstytucji?
Masz mieć aktualne badania techniczne i to wszystko.

Gwarancja na 100 tyś kilometrów? Chętnie zobaczę.
Możesz to jakoś udokumentować? Czy tak po prostu rzucasz sobie cyferkami?

To dla kogo pracuję nie ma tu żadnego znaczenia. Chyba, że potrafisz to w jakiś sensowny sposób uzasadnić to chętnie poczytam.

A to, że dajesz się dymać prywaciarzowi to Twoja prywatna kwestia.
Nie mnie to oceniać
Zubli
Berbeć
 
Posty: 5
Dołączył(a): 29 lut 2012, o 10:23
Lokalizacja: W-M

Postprzez kox19 » 4 kwi 2012, o 14:16

Zubli napisał(a):
Golfik1986 napisał(a):
Zubli napisał(a):W takim razie po co kupowałeś Audi jak Cie nie stać na wymianę standardowych części eksploatacyjnych?
Zawieszenie w Audi do najtańszych nie należy i nie jest to żadną tajemnicą. Przed kupnem auta nie brałeś tego pod uwagę?
Zostań "prywaciarzem" i Twój problem minie. Skoro to taki prosty kawałek chleba.


a ja powiedzialem ze mnie nie bylo strac?? czy cos mi ucieklo wiedzialem ile to auto bedzie mnie kosztowalo i wiedzialem na co sie szykuje.. do audi kupujesz komplet za 1,5tysia i zawieszenie oryginalne ma gwarancje na 100tysi km takze przeliczajac lata jezdzenia wiecej w golfie sie wyda na zawieche bo co chwile sie cos odzywa. masz jakies bolaczki?? napisalem jaki kraj taki zwyczaj przyzwolenie jest z gory z rzadu i tak gola smierdzieli najpierw na emerytury 67 a pozniej na zarobki.. czyzby prywaciarz sie odezwal i zabolalo :lol:


Chwalisz się, że Cie stać na Audi czy może żalisz na koszt wymiany zawieszenia?
Bo to, że nie potrafisz przelać myśli na klawiaturę widać po pierwszym zdaniu.

I co ma rząd do stanu Twojego zawieszenia? :-) Jakiś zapis w konstytucji?
Masz mieć aktualne badania techniczne i to wszystko.

Gwarancja na 100 tyś kilometrów? Chętnie zobaczę.
Możesz to jakoś udokumentować? Czy tak po prostu rzucasz sobie cyferkami?

To dla kogo pracuję nie ma tu żadnego znaczenia. Chyba, że potrafisz to w jakiś sensowny sposób uzasadnić to chętnie poczytam.

A to, że dajesz się dymać prywaciarzowi to Twoja prywatna kwestia.
Nie mnie to oceniać


dobrze powiedziane , mnie też bardzo interesuje gwarancja na ten przebieg :) prosty przykład ci teraz podam " przy wymianie zawiechy przykładowo stan licznika 150 tys , zawieszenie nadaje się do wymiany dajmy na to kiedy na liczniku jest 350 tys. gwarancji już niby nie ma więc wtedy właściciel samochodu cofa licznik dajmy na to o 150 tys i ma wtedy 200 tys na liczniku i co? " takim sposobem firma która daje tą gwarancję 100 tys na zawieche po roku swojej działalności upadnie :) takie bajery możesz pociskać dzieciom w piaskownicy. Pozdrawiam
kox19
Berbeć
 
Posty: 9
Dołączył(a): 25 lut 2012, o 14:29
Lokalizacja: Rybnik

Postprzez Golfik1986 » 6 kwi 2012, o 21:49

Zubli, czlowiek czy ja sie chwale ze mnie stac?? czy o co ci kaman teraz wez sie za porzadna robote to tez wysiadziesz z golfa. ktos wyzej napisal o zarobkach krai europejskich i porownania do ceny benzyny to odpisalem ze jestesmy dymani na kazdym kroku zarabiamy wielkie guwno a mamy ceny europy zachodniej do ktorej nam daleko kumasz?? jak nie bardzo moge przelac na papier..
kox19, a byles kiedys a autoryzowanym serwisie jakiejs marki auta?? bo widze ze madrujesz sie a w dupie byles guwno widziales. po kupnie audi nasluchalem sie niesamowitych roznych opini na temat zawieszenia chinskiego itp itd wiec pojechalem do salonu audi i wymienilem komplet oryginalnych wahaczy firmy lemforder w ksiazce serwisowej zostal wprowadzony przebieg auta i wbity na serwer i wystawiona karta gwarancyjna na 3 lata lub 100tysi km i to cala niesamowita historia heh
JAK RYCERZE ZAWSZE BRONIMY HONORU {Z}
Avatar użytkownika
Golfik1986
Ekspert
 
Posty: 1325
Dołączył(a): 18 paź 2008, o 20:54
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez kox19 » 6 kwi 2012, o 22:45

Powiem ci GOLFIK że byś się bardzo ale to bardzo zdziwił , dla mnie z tym przebiegiem to dalej śmieszna a nawet bardzo śmieszna sprawa, musiałbym to widzieć na papierze żeby uwierzyć . pozdro
kox19
Berbeć
 
Posty: 9
Dołączył(a): 25 lut 2012, o 14:29
Lokalizacja: Rybnik

Postprzez Golfik1986 » 7 kwi 2012, o 09:59

pokazac juz ci nie pokaze bo auto pojechalo do lodzi z karta gwarancyjna na zawieche.. i ze wszystkimi brifami i srifami. nie wiem jak to wyglada w praktyce auto u mnie bylo ponad pol roku zrobilem nie cale 20tysi na nim luzow przy sprzedazy brak. a co sie dalej dzieje to nie wiem wiesz. przekazalem gosciowi ze auto bylo na serwisie robione i ze w razie co moze dochodzic swoich praw
JAK RYCERZE ZAWSZE BRONIMY HONORU {Z}
Avatar użytkownika
Golfik1986
Ekspert
 
Posty: 1325
Dołączył(a): 18 paź 2008, o 20:54
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez kox19 » 7 kwi 2012, o 11:58

dobra rozumiem, ale ja i tak swoje zdanie wyraziłem i go nie zmienię .
kox19
Berbeć
 
Posty: 9
Dołączył(a): 25 lut 2012, o 14:29
Lokalizacja: Rybnik

Postprzez Golfik1986 » 7 kwi 2012, o 12:26

ale ja nie proboje zmieniac twojego zdania ziomek wysrane na to mam
JAK RYCERZE ZAWSZE BRONIMY HONORU {Z}
Avatar użytkownika
Golfik1986
Ekspert
 
Posty: 1325
Dołączył(a): 18 paź 2008, o 20:54
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez thomasg » 7 kwi 2012, o 12:35

kox19, poprostu Golfik1986 ;-) , jest typem człowieka który narzekanie traktuje jak większość poranne picie kawy , tacy też są potrzebni :-P , lubię czytać Twoje posty Golfik1986
był MÓJ DRAGOONGREEN jest Borówka VARIANT
Avatar użytkownika
thomasg
Gaduła
 
Posty: 508
Dołączył(a): 26 mar 2011, o 16:17
Lokalizacja: 44-335

Postprzez kox19 » 7 kwi 2012, o 13:51

ja uważam że szkoda słów na tego ziomka, dlatego to jest mój ostatni post w tym temacie. Pozdrawiam
kox19
Berbeć
 
Posty: 9
Dołączył(a): 25 lut 2012, o 14:29
Lokalizacja: Rybnik

Postprzez thomasg » 7 kwi 2012, o 15:58

kox19, to jest dział "na luzie" - nie przesadzaj-cie z fochami :-D
był MÓJ DRAGOONGREEN jest Borówka VARIANT
Avatar użytkownika
thomasg
Gaduła
 
Posty: 508
Dołączył(a): 26 mar 2011, o 16:17
Lokalizacja: 44-335

Postprzez Kutasinski » 7 kwi 2012, o 16:45

[quote="Golfik1986"]
kox19, a byles kiedys a autoryzowanym serwisie jakiejs marki auta?? bo widze ze madrujesz sie a w dupie byles guwno widziales.

:lol: No,jak tam był,to mógł widzieć :lol:
Zaje... tekst!
Golfik 1986,masz sporo racji do do bajzlu w tym kraju.
A,z ciekawości,ile dałeś za zawiechę przód do A4 w ASO?
Nie mam GG ale coś trzeba było wpisać..
Kutasinski
Czytacz
 
Posty: 122
Dołączył(a): 20 mar 2012, o 12:44
Lokalizacja: Kraków

Poprzednia stronaNastępna strona

- - -



Powrót do Na luzie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości