Peka spachel...

Rozmowy bez żadnych ograniczeń. ;)

Moderator: Moderator

Peka spachel...

Postprzez Robcio664 » 18 lip 2013, o 21:35

Witam. Chodzi o to ze w poprzedni poniedzialek zaprowadzilem golfa do lakiernika zeby mi zrobil klape na cwierc gladko, tzn zaspawana wycieraczka, znaczek i wspawana listwa. I w poprzedni poniedzialek go odebralem i bylo wszystko ok, super efekt wyszedl jak dla mnie. Ale dzis (czyli po tygodniu) zauwazylem jak w czterech miejscach zaczol mi pekac spachel... Trzy pekniecia nie sa takie powazne ale jakies sa... Ale czwarte jest duze! Ma ok 5-6cm i wchodzi w to pekniecie paznokiec... To pekniecie jest w tym miejscu gdzie by byl znaczek irginalnie... I teraz pytanie: co ja moge w tej sytuacji zrobic ? Jak do niego pojade to zrobi mi to ? Prosze o wasza odp! Z gory bardzo dziekuje za wasza pomoc w tej sytuacji !!
zapraszam do obejrzenia mojego golfa :-) http://golf3.pl/Topics/golf-iii-by-robc ... t51314.htm ;-)
Robcio664
Czytacz
 
Posty: 150
Dołączył(a): 2 paź 2012, o 18:58
Lokalizacja: Kalisz

Peka spachel...

 

Postprzez Grzesiek2507 » 18 lip 2013, o 22:23

Zaczekaj...juz odpalam swoją magiczna kule
Obrazek

Poczekaj, poczekaj, patrze w przyszlosc...nadciagaja zmiany w Twoim zyciu...bedziesz :cenzura: na swojego blacharza...szpachla bedzie pekac koszmarnie...no nic...tyle z przepowiadania przyszlosci...oczywiscie 50zł za seans sie nalezy (nr konta na pw :lol: ).


A teraz powaznie, zalozyles temat na forum i poszukujesz wrozki ktora powie czy blacharz Ci to poprawi? Skad my mamy wiedziec jakim jest czlowiekiem? Odwalil fuszerke, zamiast wyspawac wytloczenia na znaczek i reszte, to zakitowal wszystko szpachla i masz teraz efekty. Co mozesz zrobic? Ogolnie to przyjac do swiadomosci, ze wszystko Ci popeka w tamtym miejscu i albo z tym zyc, albo zwalac wszystko i zrobic to profi. Najpier jedz do lakiernika i pokaz mu jego arcydzielo...tymbardziej, ze masz to dopiero kilka dni ;-)
Avatar użytkownika
Grzesiek2507
Members
 
Posty: 3684
Dołączył(a): 4 mar 2012, o 15:12
Lokalizacja: Izbica Kujawska

Postprzez Opik » 18 lip 2013, o 23:23

jedź (najlepiej z jakimiś kolegami-byczkami) w sprawie reklamacji. Tylko nie przepraszamżeżyję, pan zobaczy że pęka, ja nie chciałem, tylko z ryjem od progu tak żeby wiedział co się szykuje... i niech oddaje kasę za "naprawę", bo plasteliną to się bawiliśmy w dzieciństwie, a nie teraz przy dłubaniu w samochodzie..

no i tak to jest jak się idzie na łatwiznę i kituje wszystko, zamiast wyspawać wszystko idealnie i użyć kilku gramów szpachli dla wykończenia...
Avatar użytkownika
Opik
Members
 
Posty: 7058
Dołączył(a): 28 lis 2011, o 22:22
Lokalizacja: Lublin
Silnik: 2.0
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez Paweu » 19 lip 2013, o 17:43

Opik napisał(a):jedź (najlepiej z jakimiś kolegami-byczkami) w sprawie reklamacji. Tylko nie przepraszamżeżyję, pan zobaczy że pęka, ja nie chciałem, tylko z ryjem od progu tak żeby wiedział co się szykuje...


Tak... Najlepiej od razu spalić gościowi zakład :hyhy:

Robcio664 napisał(a):co ja moge w tej sytuacji zrobic ? Jak do niego pojade to zrobi mi to ?


Jedź na reklamację. Inne opcji nie ma.

Robcio664 napisał(a):cwierc gladko


Chyba na pół gładko.
Avatar użytkownika
Paweu
Members
 
Posty: 4281
Dołączył(a): 6 maja 2011, o 17:34
Rocznik: 1111
Silnik: 0.8
Paliwo: CNG
Nadwozie: cabrio

Postprzez Robcio664 » 19 lip 2013, o 22:22

Opik, ok, dzieki za pomoc. Jutro mam wolne wiec pojade do niego i napisze co i jak.
zapraszam do obejrzenia mojego golfa :-) http://golf3.pl/Topics/golf-iii-by-robc ... t51314.htm ;-)
Robcio664
Czytacz
 
Posty: 150
Dołączył(a): 2 paź 2012, o 18:58
Lokalizacja: Kalisz

Postprzez hanawald » 20 lip 2013, o 00:20

kolego jak chcesz żeby ci porawił .to załatw sprawe spokojnie .była za gruba warstwa.szpachlu i nie zdożyła wyschnąć ;-)
Avatar użytkownika
hanawald
Members
 
Posty: 1461
Dołączył(a): 21 wrz 2012, o 15:17
Lokalizacja: dobrzyn nad wisłą CLI
Rocznik: 97
Silnik: 1.9 tdi
Paliwo: ON
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez Opik » 20 lip 2013, o 00:25

Paweu_mk3 napisał(a):
Opik napisał(a):jedź (najlepiej z jakimiś kolegami-byczkami) w sprawie reklamacji. Tylko nie przepraszamżeżyję, pan zobaczy że pęka, ja nie chciałem, tylko z ryjem od progu tak żeby wiedział co się szykuje...


Tak... Najlepiej od razu spalić gościowi zakład :hyhy:


to jak nie uzna reklamacji :lol:
Avatar użytkownika
Opik
Members
 
Posty: 7058
Dołączył(a): 28 lis 2011, o 22:22
Lokalizacja: Lublin
Silnik: 2.0
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez Robcio664 » 20 lip 2013, o 11:27

Witam. przed chwila bylem u niego, powiewdzial ze wiedzial predzej czy pozniej to peknie tylko nie wiedzial ze tak szybko, i zebym sie niczym nie przejmowal tylko zebym poczekal ze dwa, trzy miesiace i to co peknie to peknie i mi w tedy to zrobi, i ze za nic nie bede placil.
zapraszam do obejrzenia mojego golfa :-) http://golf3.pl/Topics/golf-iii-by-robc ... t51314.htm ;-)
Robcio664
Czytacz
 
Posty: 150
Dołączył(a): 2 paź 2012, o 18:58
Lokalizacja: Kalisz

Postprzez Lolenzis » 20 lip 2013, o 11:36

Co za blacharz w ogóle :lol: to nie kitem, a powinno być zaspawane no chyba że dałeś 50 dych za takie partactwo.
Avatar użytkownika
Lolenzis
Czytacz
 
Posty: 139
Dołączył(a): 3 wrz 2012, o 23:48
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Paweu » 20 lip 2013, o 12:01

Robcio664 napisał(a):Witam. przed chwila bylem u niego, powiewdzial ze wiedzial predzej czy pozniej to peknie tylko nie wiedzial ze tak szybko, i zebym sie niczym nie przejmowal tylko zebym poczekal ze dwa, trzy miesiace i to co peknie to peknie i mi w tedy to zrobi, i ze za nic nie bede placil.


To się uśmiałem. :lol:
Avatar użytkownika
Paweu
Members
 
Posty: 4281
Dołączył(a): 6 maja 2011, o 17:34
Rocznik: 1111
Silnik: 0.8
Paliwo: CNG
Nadwozie: cabrio

Postprzez Grzesiek2507 » 20 lip 2013, o 13:13

No cudowne wytlumaczenie :lol: ogolnie to strach mu prowadzic auto na robote progow....odpali betoniarke, namiesza kitu i zalepi wszystko co sie da nie uzywajac spawarki :wstyd:
Avatar użytkownika
Grzesiek2507
Members
 
Posty: 3684
Dołączył(a): 4 mar 2012, o 15:12
Lokalizacja: Izbica Kujawska

Postprzez Paweu » 20 lip 2013, o 13:40

Grzesiek2507 napisał(a):ogolnie to strach mu prowadzic auto na robote progow....odpali betoniarke, namiesza kitu i zalepi wszystko co sie da nie uzywajac spawarki


No jedni powierzają sprawy blacharskie - blacharzowi. Innym wystarczy wykwalifikowany członek ekipy remontowo-budowlanej . :hyhy:
Avatar użytkownika
Paweu
Members
 
Posty: 4281
Dołączył(a): 6 maja 2011, o 17:34
Rocznik: 1111
Silnik: 0.8
Paliwo: CNG
Nadwozie: cabrio

Następna strona

- - -



Powrót do Na luzie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości