Ile kasy włożyliście w swoje auto ? :)

Rozmowy bez żadnych ograniczeń. ;)

Moderator: Moderator

Postprzez Grzesiek2507 » 16 lip 2013, o 23:10

IntruZZ, na tym forum znajdziesz osoby, ktore ladowaly wielokrotnosc tego co Ty ;-)
Avatar użytkownika
Grzesiek2507
Members
 
Posty: 3684
Dołączył(a): 4 mar 2012, o 15:12
Lokalizacja: Izbica Kujawska

 

Postprzez Paweu » 16 lip 2013, o 23:41

Przecież nie na tym rzeczy polega by kasować się w postach kto ile włożył w samochód..

Co do wątku o tym iż właściciele 'grubych' autek nie są wylewni co do wypisywania ile to oni nie włożyli w swoje 4 koła.

Ten kto jest w temacie.. będzie wiedział ile co kosztować może. Poza tym... trzeba cenić swoją prywatność , również finansową.
Avatar użytkownika
Paweu
Members
 
Posty: 4281
Dołączył(a): 6 maja 2011, o 17:34
Rocznik: 1111
Silnik: 0.8
Paliwo: CNG
Nadwozie: cabrio

Postprzez Grzesiek2507 » 16 lip 2013, o 23:48

Własciciele grubych projektow wola milczec...po podliczeniu wszystkiego popadliby w depresje wyobrazajac sobie co mogliby miec za kase wlozona w swoja pasje ;-)
Avatar użytkownika
Grzesiek2507
Members
 
Posty: 3684
Dołączył(a): 4 mar 2012, o 15:12
Lokalizacja: Izbica Kujawska

Postprzez Lolenzis » 17 lip 2013, o 00:16

Do tej pory wydałem mniej na swojego gofra ( samochód i wszystko po drodze ) niż na poprzednie auto, a gofer jest w o niebo lepszym stanie więc jestem zadowolony :hyhy:

Co tu dużo mówić, mało jest aut tańszych w utrzymaniu, a dających komfort, wyposażenie, funkcjonalność i niezawodność mk3.
Avatar użytkownika
Lolenzis
Czytacz
 
Posty: 139
Dołączył(a): 3 wrz 2012, o 23:48
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez IntruZZ » 17 lip 2013, o 09:37

Właściciele fajnych golfów na pewno włożyli grubo ponad 10 tys. ja juz widzę po sobie gdzie próbuję uratować to auto , Żeby chociaż jeździło :) a gdzie jeszcze malować , zawieszenia , wnętrza lampy itp.
Ja do tej pory nigdy nie rozumiałem pojęcia samochód "skarbonka" a teraz wiem co to znaczy ....
Avatar użytkownika
IntruZZ
Czytacz
 
Posty: 143
Dołączył(a): 13 maja 2013, o 20:22
Lokalizacja: Sokołów Podlaski WSK

Postprzez Nati712 » 17 lip 2013, o 23:55

dokladnie jak mowisz skarbonka tylko ze zawsze pusta bo kasa sie nie zwraca ja np w 5 dni dalam ponad 1500 zł wymiana sprzegla skrzyni progi z podloga a do tego pod maska jakiez bzdury typu czujnik termostat pasek rozrzadu kopulka palec swiece kable do swiec cewka zaplonowa pasek od wspomagania teraz jak mi 10 lat nie posluzy to sie chyba wkurze bo jeszcze filtry plyny itp jak by tak sie zastanowic to zbudowalam nowe auto w starej skorupie pod maska :D
Avatar użytkownika
Nati712
Badacz tematu
 
Posty: 213
Dołączył(a): 16 kwi 2013, o 01:52
Lokalizacja: kłodzko, bystrzyca DKL

Postprzez killah » 18 lip 2013, o 00:04

IntruZZ napisał(a):Właściciele fajnych golfów na pewno włożyli grubo ponad 10 tys. ja juz widzę po sobie gdzie próbuję uratować to auto , Żeby chociaż jeździło :) a gdzie jeszcze malować , zawieszenia , wnętrza lampy itp.
Ja do tej pory nigdy nie rozumiałem pojęcia samochód "skarbonka" a teraz wiem co to znaczy ....



śmiechłem z tej niewiedzy :D
killah
 

Postprzez k0nr4d » 18 lip 2013, o 21:15

Temat rzeka. Włożone zostało tyle, ile było konieczne, a końca nie widać.
Avatar użytkownika
k0nr4d
Gaduła
 
Posty: 424
Dołączył(a): 1 cze 2009, o 21:53
Lokalizacja: Łódź

Postprzez marcinkazimierz » 21 lip 2013, o 21:12

ja ostatnio 1000 zł wymiana wszystkich lozysk podrory wału i wywazenia dynamicznego.
po kupnie na dzien dobry wyjołem silnik zmienilem sanki , sprzeglo rozrzad , wymienilem oleje w skrzyni i dyfrze
marcinkazimierz
Gaduła
 
Posty: 530
Dołączył(a): 27 kwi 2012, o 20:54
Lokalizacja: Lublin

Postprzez Nati712 » 24 sie 2013, o 12:26

Z własnego doswiadczenia wiem ze auto to potezna inwestycja, mam golfa rok czasu (24 wrzesnia bedzie) wlozylam w niego mase kasy ale pochwalic sie nim wizualnie kompletnie bym nie smiala bo byscie mnie chyba smiechem zabili.... Widze te wasze cudenka ogladam codziennie inne i nie moge sobie nawet wyobrazic ile pracy ile oszczedzania (bo patrzac na wiek jaki wiekszosc z was ma nie zarabiacie majatku ) i ile wysilku wlozyliscie aby wygladaly jak wygladaly, na prawde duzy respect..... Moje auto w ogole sie nie reprezentuje nie ma w nim nic zmienionego oprocz radia, wszystko ma takie jakie dali w fabryce zadnych dodatkowych glosnikow zadnych nie oryginalnych dywanikow nawet felgi maja chyba z 20 lat bo sa az do prostowania nie ma zmienionego body ani lamp, nie ma w nim grama tuningu ale jest polatany na cacy i tak sobie mysle ze jak ktos by mi teraz zadal pytanie ile wlozylam w golfa to moge smialo odpowiedziec za rok to pewnie wyjdzie cena wlasnego domku :D Ale i tak wszystkim wam gratuluje ze nie tyle pieniedzy co serca wkladacie w te autka..... :roll:
Avatar użytkownika
Nati712
Badacz tematu
 
Posty: 213
Dołączył(a): 16 kwi 2013, o 01:52
Lokalizacja: kłodzko, bystrzyca DKL

Postprzez IntruZZ » 24 sie 2013, o 13:23

no już nie przesadzaj cena domku :D? no chyba troche przesadziłaś :D
Avatar użytkownika
IntruZZ
Czytacz
 
Posty: 143
Dołączył(a): 13 maja 2013, o 20:22
Lokalizacja: Sokołów Podlaski WSK

Postprzez Nati712 » 24 sie 2013, o 15:37

No za rok moze tak byc w jeden miesiec poszlo ponad 1000 pod maske nie mowie juz o podwoziu a ile jeszcze mam do zrobienia :D
Avatar użytkownika
Nati712
Badacz tematu
 
Posty: 213
Dołączył(a): 16 kwi 2013, o 01:52
Lokalizacja: kłodzko, bystrzyca DKL

Poprzednia stronaNastępna strona

- - -



Powrót do Na luzie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron