golfy 3, jednym kluczem otworzyłem inny zamek

Rozmowy bez żadnych ograniczeń. ;)

Moderator: Moderator

golfy 3, jednym kluczem otworzyłem inny zamek

Postprzez golf33333 » 15 gru 2013, o 16:10

Witam, ostatnio przydarzyła mi się dziwna sytuacja, z uwagi ze golfów 3 jezdzi trochę po ulicach miałem takie nieszczęscie pod swoim blokiem ze wsiadłem do złego auta,o dziwo kluczyk zadziałał i otworzył drzwi, samochodu juz nie odpaliłem. Kluczyki do golfa które miałem były od auta kumpla, wczesniej nie jezdziłem tym autem miałem byc tylko kierowcą, zmyliły mnie kolory aut oba były takie same. Gdy tylko się zorientowałem wyszedłem z auta i zamknąłem je po czym wsiadłem do własciwego. Gryzie mnie teraz jedna rzecz bo posunałem siedzenie do tyłu, wyrzuciłem na luz i zaciagnąlem ręczny, nie wiem czy nie powiadomić o tym własciciela auta ? moze to byc traktowane jako włamanie czy cos ?
golf33333
Berbeć
 
Posty: 1
Dołączył(a): 15 gru 2013, o 15:58
Lokalizacja: katowice

golfy 3, jednym kluczem otworzyłem inny zamek

 

Postprzez edward_k » 15 gru 2013, o 18:57

mam nadzieje że nie odwiedziłeś mojego :)
Avatar użytkownika
edward_k
VIP
 
Posty: 680
Dołączył(a): 27 maja 2013, o 11:02
Lokalizacja: Katowice
Rocznik: 1995
Silnik: 2000
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez Emiczka » 15 gru 2013, o 19:56

Może być taka sytuacja ja swoim kluczykiem otwieram golfa3 kombi kolegi i jego vento. Zależy to od wkładki zamka czy jest wyrobiona czy nie
Avatar użytkownika
Emiczka
VIP
 
Posty: 2205
Dołączył(a): 10 lis 2011, o 13:42
Lokalizacja: Łódź
Rocznik: 2003
Silnik: 1.6 passat B5fl
Paliwo: PB
Nadwozie: kombi

Postprzez Servo » 16 gru 2013, o 21:04

Myślałem, że takie cuda zdarzały się tylko za czasów PRL-u i produktów polskiej motoryzacji:)
Servo
Czytacz
 
Posty: 58
Dołączył(a): 25 maja 2012, o 20:08
Lokalizacja: Toruń

Postprzez Radi » 17 gru 2013, o 16:33

Ja przez taką właśnie sytuacje wywaliłem wszelkie zamki z auta. Kiedyś na VW manii jak jeszcze była w Rusocinie miejscowe gówniarstwo wkradło mi sie do auta otwierając go innym kluczem. Od tego czasu z przodu mam klamki z tylnych drzwi a w klapie dziura po zamku została zaspawana i przyszła na to gładka listwa, auto otwieram tylko z pilota
Avatar użytkownika
Radi
Members
 
Posty: 2836
Dołączył(a): 16 lut 2009, o 12:15
Lokalizacja: GKA
Rocznik: 93
Silnik: 2.8 AAA
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez killah » 17 gru 2013, o 16:52

Radi napisał(a):Ja przez taką właśnie sytuacje wywaliłem wszelkie zamki z auta. Kiedyś na VW manii jak jeszcze była w Rusocinie miejscowe gówniarstwo wkradło mi sie do auta otwierając go innym kluczem. Od tego czasu z przodu mam klamki z tylnych drzwi a w klapie dziura po zamku została zaspawana i przyszła na to gładka listwa, auto otwieram tylko z pilota


Dobry motyw, chyba przetestuję :)
killah
 

Postprzez Opik » 17 gru 2013, o 18:51

Radi napisał(a):Od tego czasu z przodu mam klamki z tylnych drzwi


P&P? Mam swoje do malowania i tak więc co za różnica.... Tylko martwi mnie co w sytuacji gdy aku siądzie, o klapę się nie martwię bo mam zarżnięty zamek i wsadzisz wszystko ale nic nie przekręcisz nawet młotkiem :)
Avatar użytkownika
Opik
Members
 
Posty: 7058
Dołączył(a): 28 lis 2011, o 22:22
Lokalizacja: Lublin
Silnik: 2.0
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez Radi » 17 gru 2013, o 19:32

Opik napisał(a):
Radi napisał(a):Od tego czasu z przodu mam klamki z tylnych drzwi


P&P? Mam swoje do malowania i tak więc co za różnica.... Tylko martwi mnie co w sytuacji gdy aku siądzie, o klapę się nie martwię bo mam zarżnięty zamek i wsadzisz wszystko ale nic nie przekręcisz nawet młotkiem :)


Klamki pasują P&P. Co do padniętego akumulatora to moim zdaniem jeden wielki mit, ako raczej nie rozładuje sie aż tak żeby nie ruszyć pompki auta owszem nie odpalisz ale pompka nie bierze aż tak dużo prądu. Mi sie jeszcze nie zdażyło a aku miałem rozładowane wielokrotnie

Ja zeby ustrzec sie przed złodziejami przerobiłem nawet rygielki w taki sposób że jak auto jest zamknięte to rygielek nie wystaje, jest równo z tapicerką. Odpada wtedy metoda włamu na sznurek ;-)
Avatar użytkownika
Radi
Members
 
Posty: 2836
Dołączył(a): 16 lut 2009, o 12:15
Lokalizacja: GKA
Rocznik: 93
Silnik: 2.8 AAA
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez Karol B. » 17 gru 2013, o 22:46

Emiczka napisał(a):Zależy to od wkładki zamka czy jest wyrobiona czy nie


Dokładnie. Ja kolegi golfa śrubokrętem, monetą otwierałem :-P

Włamanie? Raczej pomyłka, bo przecież nic nie ukradłeś...
Avatar użytkownika
Karol B.
Members
 
Posty: 1620
Dołączył(a): 30 lis 2008, o 21:15
Lokalizacja: Podlasie-BSK

Postprzez chomik » 17 gru 2013, o 22:56

Jak zlodziej bedzie ogarniety to bez prblemu otworzy golfa . zamki , brak zamkow to pikus ,jedyne co to moemy utrudnic .
Avatar użytkownika
chomik
Fanatyk
 
Posty: 1172
Dołączył(a): 29 lis 2010, o 01:26
Lokalizacja: Toruń
Rocznik: 1995
Silnik: 2000
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez Radi » 17 gru 2013, o 23:20

chomik napisał(a):Jak zlodziej bedzie ogarniety to bez prblemu otworzy golfa . zamki , brak zamkow to pikus ,jedyne co to moemy utrudnic .

Wiadomo chodzi o to że jakiś tam procent śmieci z ulicy po prostu sobie odpuści. Widzisz może wtedy na zlocie oszczędziłbym sobie trochę nerwów.
Avatar użytkownika
Radi
Members
 
Posty: 2836
Dołączył(a): 16 lut 2009, o 12:15
Lokalizacja: GKA
Rocznik: 93
Silnik: 2.8 AAA
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez Opik » 17 gru 2013, o 23:47

Radi napisał(a):Co do padniętego akumulatora to moim zdaniem jeden wielki mit, ako raczej nie rozładuje sie aż tak żeby nie ruszyć pompki auta owszem nie odpalisz ale pompka nie bierze aż tak dużo prądu


no racja :D

a co rygielków to mi raz uratowały tyłek jak sobie na parkingu zatrzasnąłem kluczyki w samochodzie. I dokumenty. I portfel. I telefon. I kurtkę. W zimie
Avatar użytkownika
Opik
Members
 
Posty: 7058
Dołączył(a): 28 lis 2011, o 22:22
Lokalizacja: Lublin
Silnik: 2.0
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: 3-drzwiowe

Następna strona

- - -



Powrót do Na luzie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości