Golf kalkulacja

Rozmowy bez żadnych ograniczeń. ;)

Moderator: Moderator

Re: Golf kalkulacja

Postprzez Emiczka » 10 paź 2015, o 12:48

Ja tylko powiem tyle kasy musisz wsadzić i to zależy czy fundusze masz czy nie. Bo jak nie poszukaj czegoś innego starszego o mniejszym niestety komforcie.
Dla niektórych 1500 to nic a dla innym sporo więc nie ma co o to robić nie wiem czemu i ubliżać bo chyba nie o to chodzi prawda?
Kolego fakt faktem sam sobie odpowiedziałeś, że nie warto.
Emiczka
VIP

Rocznik: 1996
Silnik: 1.8 seat Cordoba
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez trojeczkaGT » 11 paź 2015, o 09:46

a jak golfik padnie to polecam szukac audi 80 :d to jest dopiero dupowoz ktorego blacha wytrzyma wiele zim i deszczy, no i wygoda wieksza niz mk3
Aktualnie posiadam golfa III 1.9 TD umierajacego na ruda ospe i to >>> pozostale/chrysler-voyager-jaszczur-t77315.html a miałem tez audi 80 b4, byl tez golf III 1.8 GT i golf III kombi i vento.
Obrazek
trojeczkaGT
Members

Postprzez junior44 » 11 paź 2015, o 19:40

trojeczkaGT napisał(a):a jak golfik padnie to polecam szukac audi 80 :d to jest dopiero dupowoz ktorego blacha wytrzyma wiele zim i deszczy, no i wygoda wieksza niz mk3

Tak jak pisałem wczesniej- nie kazda. tylko te co nie byly juz naprawiane a wez taka znajdz
junior44
Czytacz

Rocznik: 1997
Silnik: 1.6 GT AFT
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez Michał93 » 19 paź 2015, o 21:24

GolfiarzJR napisał(a):tylko powiedz mi ok dobra sprzedasz tego golfa za 2,5tyś + 3tyś które chciałeś wsadzić , kupisz jakiegoś 10-15 latka i tez będzie do roboty , przerejestrowac itd i juz masz znowu roboty na zapas ... ja bym darował i ratował golfa

I ja zgadzam się z kolegą. Kupno nowego używanego samochodu który ma około 15 lat (szczególnie w Dieslu) to jednak niemałe ryzyko. Możesz trafić na prawdziwą okazję a możesz się wkopać całkowicie. Ja bym ratował Golfa. Nawet jak włożysz w niego większą kwotę robiąc mu kompleksową "generalkę", to przynajmniej będziesz wiedział czym jeździsz, i że Twoje auto Cie nie zawiedzie :)
Michał93
Czytacz

Rocznik: 1994
Silnik: 1.6 ABU 55kW
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez marcin2e » 19 paź 2015, o 23:25

Michał93 napisał(a):
GolfiarzJR napisał(a):tylko powiedz mi ok dobra sprzedasz tego golfa za 2,5tyś + 3tyś które chciałeś wsadzić , kupisz jakiegoś 10-15 latka i tez będzie do roboty , przerejestrowac itd i juz masz znowu roboty na zapas ... ja bym darował i ratował golfa

I ja zgadzam się z kolegą. Kupno nowego używanego samochodu który ma około 15 lat (szczególnie w Dieslu) to jednak niemałe ryzyko. Możesz trafić na prawdziwą okazję a możesz się wkopać całkowicie. Ja bym ratował Golfa. Nawet jak włożysz w niego większą kwotę robiąc mu kompleksową "generalkę", to przynajmniej będziesz wiedział czym jeździsz, i że Twoje auto Cie nie zawiedzie :)

Zgadza się panowie podjąłem decyzję i planuję jeździć tym autem do momentu aż się skończy. Przekalkulowałem mocniej jakie kwoty muszę włożyć w naprawy (naprawa samej podłogi prawie 1500zł, a nie mówić już o całej reszcie).

Kolejny samochód planuję do kwoty ok 15k czyli nie jest to kwestia kupna kolejnego mocno leciwego auta.
marcin2e
Badacz tematu

Poprzednia strona

Powrót do Na luzie