Gdy mowie LPG to wiekszosc mowi Nie !!!

Rozmowy bez żadnych ograniczeń. ;)

Moderator: Moderator

Postprzez Radi » 21 maja 2013, o 20:40

Osobiscie mam dupowóz (MK2) w gazie taki kupiłem i pozatym ze jest taniej nic fajnego słabo pali słabo jedzie śmierdzi generalnie nigdy więcej :-P Ale ja pracuje na stacji benzynowej i mam wypracowaną niechęc do gazowników :lol:

ps najlepsi sa ci z furami z dużym motorem co leją za 20 zł bo na auto było stać a na paliwo już nie :-P
Radi
Members

Rocznik: 93
Silnik: 2.8 AAA
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez Grzesiek2507 » 21 maja 2013, o 21:06

BartheZz_3, toto nie jedzie wgl....niby 20 zaworow a oddychac nie ma to czym.

Nojb, potwierdzam...sam od niedawna ciesze sie takim silnikiem na sekwencji i po regulacji zostalem wyslany na drobna probe....no cos z goreczki polecial 180 i jeszcze cos tam bylo pod pedalem ;-) biorac pod uwage przeklamania licznika, to oc bylo jeszcze pod pedalem i goreczke, to mysle, ze to odbry wynik jak na zwykle 1.6
Grzesiek2507
Members

Postprzez Achtel » 21 maja 2013, o 22:27

Grzesiek2507 napisał(a):sam od niedawna ciesze sie takim silnikiem na sekwencji i po regulacji zostalem wyslany na drobna probe....no cos z goreczki polecial 180 i jeszcze cos tam bylo pod pedalem biorac pod uwage przeklamania licznika, to oc bylo jeszcze pod pedalem i goreczke, to mysle, ze to odbry wynik jak na zwykle 1.6

Ja mam 1.8 i też poleciał mi 180 na LPG, jak pojade na regulacje i wymienie filterek to zobacze ile tym razem poleci, ale myśle, że te 190 pójdzie, zobaczymy :D
Achtel
Badacz tematu

Postprzez Nati712 » 22 maja 2013, o 12:18

Achtel no moj wlasnie tak samo do 180 dociagnie lekko ale boje sie sprawdzac czy pojdzie dalej bo szczeze im szybciej leci tym robi sie taki lezejszy jeden podmuch wiatru i juz nim buja jak kolyska ja nie mam odwagi tak przycisnac chyba ze na pasie startowym na lotnisku zeby mi drogi nie brakło :D cykor ze mnie raz w zyciu dociaglam dokladnie do 173 i wymieklam strachu sie najadlam jak nie wiem i nigdy wiecej nie probowalam:D heheheh
Nati712
Badacz tematu

Postprzez sitek699 » 22 maja 2013, o 15:14

ja mam mk4 w lpg i sie ciesze jak narazie :) 1,6 101 kucy mysle ze ja jest dobrze zalozony to jest oki sekwencja np jak u mnie .moze i lpg do kuchenek ale zawsze mozna przebutowac na pb i wedy jest tez moc :) :cwaniak:
Wódka 25zł; Kieliszki 5zł ;spojrzenie matki gdy wracasz do domu nad ranem--bezcenne
http://www.golf3.pl/topics2/bordowy-met ... t23878.htm
sitek699
Members

Postprzez Nati712 » 22 maja 2013, o 15:21

wystarczy przelaczycmagiczny guziczek i zasysa ci pb i cisniesz :) jednak wikszosc z nas pewnie stoi w korkach a w naszym klodzku roi sie od L -ek wiec i tak jedziemy po malenku :D
Nati712
Badacz tematu

Postprzez lydzior » 22 maja 2013, o 19:02

Radi napisał(a):Osobiscie mam dupowóz (MK2) w gazie taki kupiłem i pozatym ze jest taniej nic fajnego słabo pali słabo jedzie śmierdzi generalnie nigdy więcej :-P Ale ja pracuje na stacji benzynowej i mam wypracowaną niechęc do gazowników :lol:

ps najlepsi sa ci z furami z dużym motorem co leją za 20 zł bo na auto było stać a na paliwo już nie :-P

popieram w 100%
pracowałem kiedyś na shell-u i tacy lejący gaz za 20zł często jeszcze brali v-powera za 5zł :lol: :lol: :lol: :lol:
lydzior
Czytacz

Postprzez Achtel » 22 maja 2013, o 19:52

Nati712 napisał(a):Achtel no moj wlasnie tak samo do 180 dociagnie lekko ale boje sie sprawdzac czy pojdzie dalej bo szczeze im szybciej leci tym robi sie taki lezejszy jeden podmuch wiatru i juz nim buja jak kolyska ja nie mam odwagi tak przycisnac chyba ze na pasie startowym na lotnisku zeby mi drogi nie brakło cykor ze mnie raz w zyciu dociaglam dokladnie do 173 i wymieklam strachu sie najadlam jak nie wiem i nigdy wiecej nie probowalam:D heheheh

Ja leciałem 220 Passatem b5 1.9 140KM, a swoim golfem na BP 200 :) Niezły odlot, hahah, a jaka adrenalinka :) :cisza: Lubie to! :super:, jak na radiu słysze że czysta droga, to w pi*de i kapa :D Jechałem tyle na trasie nr7, ale da rade TYLKO lewym pasem, bo na prawym takie koleiny, że prędzej w rowie wylądujesz przy takiej prędkości niż w domu :) Ale zaszaleć czasem można :)

Nati712 napisał(a):wystarczy przelaczycmagiczny guziczek i zasysa ci pb i cisniesz

Raz jak jechałem z dziewczyną ze 160 na LPG to jechało centralnie koło mnie BMW jakieś i ten gościu uśmiechał sie do mojej dziewczyny, a ja mu pokazałem magiczny środkowy paluszek, wcisnołem jak ja to nazywam NITRO czyli przełączyłem na benzyne i mnie nie ma, a mina gościa była rozbrajająca jak jechał koło mnie a nagle aż nas wgieło jak przełączyłem na beznyne :D :lol: hahaha :D

lydzior napisał(a):popieram w 100%
pracowałem kiedyś na shell-u i tacy lejący gaz za 20zł często jeszcze brali v-powera za 5zł

Hahaha, bywają i tacy :D Teściowa moja pracuje na Shellu i mówiła, ze raz Kuba Wojewódzki podjechał Porshe i za 50 zł wlał wachy, :lol: :D To jest dopiero coś :) :lol: :lol:
Achtel
Badacz tematu

Postprzez Opik » 22 maja 2013, o 21:57

Achtel napisał(a):Raz jak jechałem z dziewczyną ze 160 na LPG to jechało centralnie koło mnie BMW jakieś i ten gościu uśmiechał sie do mojej dziewczyny, a ja mu pokazałem magiczny środkowy paluszek, wcisnołem jak ja to nazywam NITRO czyli przełączyłem na benzyne i mnie nie ma, a mina gościa była rozbrajająca jak jechał koło mnie a nagle aż nas wgieło jak przełączyłem na beznyne :D :lol: hahaha :D

powód do dumy, dziewczyna także jest pewnie dumna z posiadacza takiego turbodablmastakilla madafaka, który potwierdza stereotypową opinię o posiadaczach Golfa :roll:
90 konny bolid który przy 160 potrafi wcisnąć w fotel, ahh... :roll:

swoją drogą to fajnie macie te "instalacje" wyregulowane, że musicie przełączać na benzynę żeby dobrze polatać :lol:

a co do tankowania za parę złotych to też mi się zdarza, bo jak planuje jechać gdzieś dalej następnego dnia to dobijam sobie do pełna i nie raz miałem rachunki typu 20-30-40zł. I rozumiem jestem z tego powodu sknerą, frajerem i żałuje na paliwo? Super :roll:
Opik
Members

Silnik: 2.0
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez Achtel » 22 maja 2013, o 22:06

Opik napisał(a):powód do dumy, dziewczyna także jest pewnie dumna z posiadacza takiego turbodablmastakilla madafaka, który potwierdza stereotypową opinię o posiadaczach Golfa

Ona akurat każe mi jeździć 100 tyle ile można na trasie nr7 którą bardzo często jeźdże.

Opik napisał(a):90 konny bolid który przy 160 potrafi wcisnąć w fotel, ahh...

Na LPG leci 180, a na BP 200 :) Jak jade 160 na gazie to wiadomo że gdy docisne pedał to nie wcisnie mnie w fotel, bo gaz nie daje tyle mocy, a na BP jest większa moc i każdy chyba to potwierdzi :)

Opik napisał(a):a co do tankowania za parę złotych to też mi się zdarza, bo jak planuje jechać gdzieś dalej następnego dnia to dobijam sobie do pełna i nie raz miałem rachunki typu 20-30-40zł. I rozumiem jestem z tego powodu sknerą, frajerem i żałuje na paliwo? Super

Inaczej jest jak podjedziesz i powiesz "do pełna poprosze" niż " za 2 dychy poprosze" :D Ja tez czasami podjeżdzam i tankuje do pełna, a okazuje sie że weszło za 2, 3 dychy :D I nikt nie mówi, że ktoś żałuje, tylko jak podjedzie Ci taki Johny Brawo swoim Ferrari na gaz i zaleje za 2 dychy, to nie wydaje Ci sie to śmieszne ? :lol:
Achtel
Badacz tematu

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Na luzie