Coraz mniej golfów

Rozmowy bez żadnych ograniczeń. ;)

Moderator: Moderator

Postprzez Pozor » 6 lut 2014, o 10:53

wyginą tylko egzemplarze zwieśniaczone lub zaniedbane . i nie ma znaczenia czy to będzie benz. czy dies. Pewne jest to że w rękach pasjonatów będą najlepsze egzemplarze z lepszych wersji jak syncro,vr6,gti,gtd bo mało kto by sobie trzymał CL na lata (przynajmniej ja sobie nie wyobrażam tego)
Avatar użytkownika
Pozor
Members
 
Posty: 1424
Dołączył(a): 27 paź 2012, o 17:24
Lokalizacja: GST (Kaliska)

 

Postprzez Misiek1994 » 6 lut 2014, o 11:46

Pozor, ja mam zamiar trzymac mojego CL bardzo dlugo.
Avatar użytkownika
Misiek1994
Badacz tematu
 
Posty: 354
Dołączył(a): 28 lis 2012, o 21:54
Lokalizacja: Przemyśl/Torki
Rocznik: 1992
Silnik: 1.4 ABD
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez Pozor » 6 lut 2014, o 13:10

Ale zamierzasz jeździć w oryginale ?? tak jak wyjechał z fabryki ? czy coś zmienisz ? jak ja miałem CL to jedyne co było w nim fajne to 5D :hyhy: a z wyposażenia to tylko hak i central zamek w dodatku dokładany. Ja tam wolę mieć takie syncro i wtedy trzymać je na dożywociu bo im rzadsza wersja tym lepiej :mrgreen: np. (otmar alt,XX jahre,syncro,Colour Concept,) itp.
Avatar użytkownika
Pozor
Members
 
Posty: 1424
Dołączył(a): 27 paź 2012, o 17:24
Lokalizacja: GST (Kaliska)

Postprzez Misiek1994 » 6 lut 2014, o 14:39

Pozor, zamierzam go troszke zmodzic ale nie przesadnie. Po prostu dla mnie to skarb. Tak samo moj pierwszy motorek "simson" mam go do dzisiaj :D
Avatar użytkownika
Misiek1994
Badacz tematu
 
Posty: 354
Dołączył(a): 28 lis 2012, o 21:54
Lokalizacja: Przemyśl/Torki
Rocznik: 1992
Silnik: 1.4 ABD
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez benek » 6 lut 2014, o 16:23

Pomącisz przy golfie i znudzi tobie się to go sprzedaż ja zawsze mówiłem Ford jeden drugi trzeci i potem golf
to nie świat mknie do przodu
to ty za.........
Gaz jest do zapalniczek
Ropa do traktorów
benek
Gaduła
 
Posty: 483
Dołączył(a): 20 sty 2014, o 17:12
Lokalizacja: Kruszwica

Postprzez marcin2e » 6 lut 2014, o 17:39

Opik napisał(a):
marcin2e napisał(a):
Opik napisał(a):marcin2e, a był nawet artykuł w jakiejś gazecie o przyszłych klasykach :)

Alfa Romeo Brera, Citroen C6. Audi A2, Honda s2000, Mercedes CLS, Renault Vel Satis, Rover 75, Toyota Prius I, VW Multivan VR6, Smart City Coupe, Saab 9-5 II - ich typy :D


Z tym Smart City Coupe to już chyba przesadzili:D


była jeszcze współczesna Multipla ale uznałem że to za wiele :lol: chociaż za parę lat będziemy mogli straszyć dzieci "bo przyjedzie po Ciebie czarna multipla" :lol:


Grzesiek2507 napisał(a):Biorac pod uwage wiedze Opika z gazetek motoryzacyjnych obstawiam ze jest kioskarzem :hyhy:


studia mają to do siebie, że na wykładach trzeba coś robić :P


Ja bym powiedział, że nasze dzieci będziemy straszyć golfami:D

Opik pochwal się gdzie studiujesz, że masz czas na gazetki:D
marcin2e
Badacz tematu
 
Posty: 157
Dołączył(a): 20 sty 2014, o 21:59
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez benek » 6 lut 2014, o 17:43

oj moim na pewno :-D :szok: :super:
to nie świat mknie do przodu
to ty za.........
Gaz jest do zapalniczek
Ropa do traktorów
benek
Gaduła
 
Posty: 483
Dołączył(a): 20 sty 2014, o 17:12
Lokalizacja: Kruszwica

Postprzez Opik » 6 lut 2014, o 17:46

marcin2e, w Lublinie na wspa dziennikarstwo i komunę społeczną :P jedna babka przy wpisach mówi że zasługuje na 5 za prace itp, ale za to że na każdych zajęciach gazetę czytałem to ma ochotę wpisać mi 3 :lol: ale pięć siadło :D a z kolei u innej moje gazety na spontanie robiły za materiał do wykładu, także czytanie popłaca :lol: a w tym momencie to tylko obrona została w lipcu i co dalej zobaczymy :D
Avatar użytkownika
Opik
Members
 
Posty: 7058
Dołączył(a): 28 lis 2011, o 22:22
Lokalizacja: Lublin
Silnik: 2.0
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez marcin2e » 8 lut 2014, o 16:59

Opik napisał(a):marcin2e, w Lublinie na wspa dziennikarstwo i komunę społeczną :P jedna babka przy wpisach mówi że zasługuje na 5 za prace itp, ale za to że na każdych zajęciach gazetę czytałem to ma ochotę wpisać mi 3 :lol: ale pięć siadło :D a z kolei u innej moje gazety na spontanie robiły za materiał do wykładu, także czytanie popłaca :lol: a w tym momencie to tylko obrona została w lipcu i co dalej zobaczymy :D


Opik czy Ty jesteś - kujonem?:P!

Tak się dziś zastanawiałem czy aby wszyscy z nas to pasjonaci golfów czy też znaczna część z nas jedzi golfami z przyczyn czysto finansowych?
marcin2e
Badacz tematu
 
Posty: 157
Dołączył(a): 20 sty 2014, o 21:59
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Golf Maniak » 8 lut 2014, o 21:29

Pozor napisał(a):wyginą tylko egzemplarze zwieśniaczone lub zaniedbane . i nie ma znaczenia czy to będzie benz. czy dies. Pewne jest to że w rękach pasjonatów będą najlepsze egzemplarze z lepszych wersji jak syncro,vr6,gti,gtd bo mało kto by sobie trzymał CL na lata (przynajmniej ja sobie nie wyobrażam tego)


Mam właściwie takie samo zdanie jak Ty aczkolwiek z tą różnicą że nie ważna wersja wyposażenia będzie miała znaczenie dla prawdziwego fanatyka :).Osobiście posiadam orginalną wersję Gt którą dodatkowo wyposażam w klimatyzację grzane fotele(ogólnie fulll opcję bez skóry :P )by cieszyc się samochodem na lata.Osobiście jakiś czas temu siedziałem dłuższą chwilę w marce Fiat posiadałem 125p i 126p(niestety z powodów finansowych musiałem się ich pozbyć)a teraz żąłuję bo kupic zadbanego malucha czy "dużego" w normalnych pieniądzach graniczy z cudem :kwasny: .
Golf Maniak
Members
 
Posty: 1165
Dołączył(a): 4 lis 2012, o 09:30
Lokalizacja: Sosnowiec
Rocznik: 1997
Silnik: 1595 AFT
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez Opik » 8 lut 2014, o 23:27

marcin2e, nie, daleko mi na szczeacie :D
ja mialem duzego fiata kupic, ale wyszlotak ze przestalem mieszkac w lublinie i na dojazdy codziennie po 25km w jedna strone fiat sie za bardzo nie nadawal
Avatar użytkownika
Opik
Members
 
Posty: 7058
Dołączył(a): 28 lis 2011, o 22:22
Lokalizacja: Lublin
Silnik: 2.0
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez Golf Maniak » 9 lut 2014, o 16:23

Opik napisał(a):marcin2e, nie, daleko mi na szczeacie :D
ja mialem duzego fiata kupic, ale wyszlotak ze przestalem mieszkac w lublinie i na dojazdy codziennie po 25km w jedna strone fiat sie za bardzo nie nadawal


Wiesz wszystko zależy od stanu technicznego no i czy jeżdzisz na benzynie czy lpg.Ja swoim fiatem średnio dziennie 100km latałem ale był w gazie i przedewszystkim mechanicznie wszystko było sprawne :)
Golf Maniak
Members
 
Posty: 1165
Dołączył(a): 4 lis 2012, o 09:30
Lokalizacja: Sosnowiec
Rocznik: 1997
Silnik: 1595 AFT
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Poprzednia stronaNastępna strona

- - -



Powrót do Na luzie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości