Coraz mniej golfów

Rozmowy bez żadnych ograniczeń. ;)

Moderator: Moderator

Postprzez Opik » 9 sty 2014, o 21:35

Grzesiek2507 napisał(a):A ja wyczailem dzis na szrocie naszego forumowego golfa. Wlepka pod tylna lampa, srebrny, 5 furtek, rejestracje PKL cos tam. Lampy tyl byly albo czerwono biale, albo czerwono czarne (dymione) nie wiem, bo ciemno bylo.


się naczytał chłopak "porad" na forum i tak skończył :hyhy:
Avatar użytkownika
Opik
Members
 
Posty: 7058
Dołączył(a): 28 lis 2011, o 22:22
Lokalizacja: Lublin
Silnik: 2.0
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: 3-drzwiowe

 

Postprzez Grzesiek2507 » 9 sty 2014, o 21:56

No skonczyl jak widac nieciekawie
Avatar użytkownika
Grzesiek2507
Members
 
Posty: 3684
Dołączył(a): 4 mar 2012, o 15:12
Lokalizacja: Izbica Kujawska

Postprzez SilesiaKatowice » 9 sty 2014, o 23:28

Opik, się naczytał chłopak "porad" na forum i tak skończył :hyhy:

poległem ;D hahah
Jak się bawić to się bawić dawke zwiększyć, turbo wstawić
Avatar użytkownika
SilesiaKatowice
Czytacz
 
Posty: 115
Dołączył(a): 23 paź 2012, o 09:55
Lokalizacja: Łaziska Górne

Postprzez danupl » 12 sty 2014, o 22:52

Paweu_mk3 napisał(a):
krzysiogol napisał(a):Niestety mentalność Polaków jest niezmienna....chęć posiadania coraz to nowszych zabawek:)


Nowszych ale i za razem bezpieczniejszych (no jeśli nie przyjechał do Polski w wersji lego).


Jeśli sąsiad będzie zachwycał się i zazdrościł takiej wersji lego to i tak Polak kupi - niestety:).
danupl
Czytacz
 
Posty: 61
Dołączył(a): 9 paź 2011, o 00:13
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez krzysiogol » 18 sty 2014, o 19:49

Ja natomiast zauważyłem, ze coraz więcej naszych kolegów z forum sprzedaje swoje golfy, wiec to tez coś oznacza...niestety.

Ale dla prawdziwych fanatyków niespotykana okazja kupna tanio fajnych i dobry części za grosze:D
krzysiogol
Czytacz
 
Posty: 108
Dołączył(a): 20 wrz 2012, o 20:51
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez trojeczkaGT » 18 sty 2014, o 20:35

Ja w sumie mialem w swoich rekach dajmy na to trzy golfy :D

pierwszy > wersja GT blacha troche do poprawy ale byl fajny ale 2 drzwi sprzedalem

vento > hmm nieudany zakup auto posluzylo od pkt a do b a jak wysiadlo to rozkrecilem i blacha lezy na dachu

golf III 1.9 TD sluzy jako dupowoz ale mechanicznie jest cacy blacha tylko kolorowa

teraz szukam golfa a raczej jutro jade zobaczyc golfa III kombi z dzialajaca klimatyzacja tempomatem po wymianie rozrzadu i zawieszenia z nowymi oponami zimowymi bez rdzy ale ma do pomalowania prawy blotnik i tylni blotnik ale cena 3000 zł

ogolnie golfy sa tanie i czesci sa tanie wiec niech tanieja jeszcze bo np taki golf III kombi z klima dla rodziny z dzieckiem jest super autem a jak jeszcze w dobrym stanie to czemu nim nie jezdzic do smierci "rudowej" ?

Nie jestem zwolennikiem kupowania auta i bac sie potem nim cokolwiek zrobic auto ma wygladac ale tez ma na siebie zarobic.

To tak jak z bardzo ladna dziewczyna ale tępą wiadomo fajnie sie pokazac o patrzcie jaka to ja mam fajna "dupe" ale potem przychodzi co do czego i facet jada w pracy bo w domu zupa slona haha

Golfy III byly dobre, sa i beda nadal dobre przez ich wielozadaniowosc (uff trudne slowo)
Aktualnie posiadam golfa III 1.9 TD umierajacego na ruda ospe i to >>> pozostale/chrysler-voyager-jaszczur-t77315.html a miałem tez audi 80 b4, byl tez golf III 1.8 GT i golf III kombi i vento.
Avatar użytkownika
trojeczkaGT
Members
 
Posty: 1745
Dołączył(a): 6 sie 2011, o 21:36
Lokalizacja: DDZ i DSW
Rocznik: 1995
Silnik: 2000
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez marcin2e » 20 sty 2014, o 22:37

trojeczkaGT napisał(a):Golfy III byly dobre, sa i beda nadal dobre przez ich wielozadaniowosc (uff trudne slowo)


Z tym muszę się zgodzić.

Jeśli mam okazję kupić coś fajnego i tanio to czemu nie, ale żeby pakować sporo kasy w samochód? To już nie dla mnie.

Ale co jak co lubię stare samochody, bo większość można zrobić samemu i części tanie.
marcin2e
Badacz tematu
 
Posty: 157
Dołączył(a): 20 sty 2014, o 21:59
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez benek » 20 sty 2014, o 22:40

Ale co jak co lubię stare samochody, bo większość można zrobić samemu i części tanie. :super: :super: :super: :super: :super: :super: :super: :super: Swięta prawda
to nie świat mknie do przodu
to ty za.........
Gaz jest do zapalniczek
Ropa do traktorów
benek
Gaduła
 
Posty: 483
Dołączył(a): 20 sty 2014, o 17:12
Lokalizacja: Kruszwica

Postprzez marcin2e » 20 sty 2014, o 22:55

benek napisał(a):Ale co jak co lubię stare samochody, bo większość można zrobić samemu i części tanie. :super: :super: :super: :super: :super: :super: :super: :super: Swięta prawda


Dzięki temu kasę można przeznaczyc na inne przyjemności:)

Chociaz przy obecnych problemach na rynku pracy jest to jedyne słuszne rozwiązanie:)
marcin2e
Badacz tematu
 
Posty: 157
Dołączył(a): 20 sty 2014, o 21:59
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez ivo20 » 23 sty 2014, o 16:05

Nie wydaje mi się, żeby ilość golfów malała. U mnie w mieście jest ich całkiem sporo.
Pasmanteria Warszawa ważne źródło
ivo20
Berbeć
 
Posty: 5
Dołączył(a): 23 sty 2014, o 16:03
Lokalizacja: Warszawa
Rocznik: 1995
Silnik: 1800
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez edward_k » 23 sty 2014, o 18:37

dzisiaj czekałem na ziomka jakieś 10 min i przejechało koło mnie 5 golfów + wracając do domu spotkałem kolejne 3 na odcinku 5 km
Avatar użytkownika
edward_k
VIP
 
Posty: 680
Dołączył(a): 27 maja 2013, o 11:02
Lokalizacja: Katowice
Rocznik: 1995
Silnik: 2000
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez Charger » 23 sty 2014, o 19:10

W mojej miejscowości (Pszczyna woj. Śląskie) i jej obrębie jest dużo Golfów MK3. Będąc kilka ostatnich dni w Katowicach też ich sporo widziałem.
Dużo widuje golfów w mojej pracy i aż mi się plakać chce jak widzę te zaniedbane samochody ...
Avatar użytkownika
Charger
Czytacz
 
Posty: 115
Dołączył(a): 24 lis 2013, o 21:52
Lokalizacja: Pszczyna

Poprzednia stronaNastępna strona

- - -



Powrót do Na luzie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości