Co myslicie o tej Audiczce?

Rozmowy bez żadnych ograniczeń. ;)

Moderator: Moderator

Postprzez AdamPLSieradz » 13 cze 2012, o 11:36

Koledzy chyba zdecyduję się na Passata. 1.8 lub 2.0 z gazem albo 1.9 TD. Wiem doskonale, że części do VW są tanie, bo przeciez miałem Golfa przez ponad rok xd. Bardzo dobry samochód mechanicznie, silnik 1.8 to moim zdaniem mega udany motor , szkoda, że te blachy tak lecą. Może uda mi się znaleźc zadbanego Passata
Avatar użytkownika
AdamPLSieradz
Badacz tematu
 
Posty: 315
Dołączył(a): 26 kwi 2011, o 15:13
Lokalizacja: Sieradz

 

Postprzez rafal9119 » 17 cze 2012, o 19:37

miałem takiego forda ponad rok 2.0 136km to dobre auto.
AdiK__ napisał(a):Ford i jeszcze w dieslu toż to samo zło nigdy nic na f ani francuza,
troche zle oceniacie te auta do kazdego auta trzeba dokładac a do vw to co ??? nie psuja sie?? niesadze. a tym fordem teraz moj brat pomyka i tez nie narzeka
MĄDRA SOWA RADZI: LEGALIZOWAC I SADZIĆ!!!!
rafal9119
Members
 
Posty: 943
Dołączył(a): 16 paź 2011, o 19:26
Lokalizacja: Pisz- NPI

Postprzez Golfik1986 » 17 cze 2012, o 22:49

buma to bardzo dobre auto jak ktos kupi nie zapetowane to nawet to z 91r bedzie jeszcze dobrze sluzylo, kumpel ma z wloch sciagnieta po jakims dziadku e36 auto z zewnatrz jak i w srodku wyglada bomba i bedzie na pewno nim jeszcze latal. sam sie czailem na e46 przed liftem stac by mnie bylo na zakup ale gorzej z utrzymaniem tego sie balem popatrzalem po cenach czesci i troche sobie licza. czasem ta sama czesc do innego auta jest 3 razy tansza niz do bumy poniewaz sie placi za marke..
JAK RYCERZE ZAWSZE BRONIMY HONORU {Z}
Avatar użytkownika
Golfik1986
Ekspert
 
Posty: 1325
Dołączył(a): 18 paź 2008, o 20:54
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez AdamPLSieradz » 18 cze 2012, o 16:23

rafal9119 napisał(a):miałem takiego forda ponad rok 2.0 136km to dobre auto.
AdiK__ napisał(a):Ford i jeszcze w dieslu toż to samo zło nigdy nic na f ani francuza,
troche zle oceniacie te auta do kazdego auta trzeba dokładac a do vw to co ??? nie psuja sie?? niesadze. a tym fordem teraz moj brat pomyka i tez nie narzeka


dokładnie, do każdego auta trzeba dokładac, od tego nie ma odwołania, części do Forda są tanie, jeden znajomy ma 1.8 115 km z gazem, śmiga jak szalone , codziennie , trasy, worki na budowe itp. pomimo tego, że jest zaniedbane dobrze służy jako woł roboczy, więc jest to twarde auto. Natomiast mój wuja miał Mondeo 1.8 td i też sobie chwialił, niestety rdza zjadała go niesamowicie ;p i tego też się w tym aucie boję, ale gdybym znalazł niezły blacharsko egzemplarz to czemu nie?

Chcialem poznać Wasze opinie na temat tej marki, bo ja swoje , dobre zdanie mam ;p no, ale po posiadaczach VW mogłem się tego spodziewać :P

wczoraj miałem okazje przejechac się tym mondeo 1.8 , powiem Wam, że bajka żwawe, bardzo przyjemnie się prowadziło, 180 km/h na blacie ( cicho hi hi hi :D ) i trzyma się drogi, przyjemność z jazdy znacznie większa niż golfem 1.8 ;p
Avatar użytkownika
AdamPLSieradz
Badacz tematu
 
Posty: 315
Dołączył(a): 26 kwi 2011, o 15:13
Lokalizacja: Sieradz

Postprzez Martin_Sg » 19 cze 2012, o 15:12

Pewnie, że jeździ się tym lepiej niż golfem bo to większe i wygodniejsze auto :) Co do wyboru to najważniejsze, żeby Tobie pasowało bo nikt za Ciebie tym jeździł nie będzie :) Co do utrzymania E46 to porównując z golfem mk4 albo audi a4 też przesadnie drogo nie wychodzi :)
"Sadzić, palić, zalegalizować"
Martin_Sg
Czytacz
 
Posty: 21
Dołączył(a): 16 maja 2012, o 19:23
Lokalizacja: WRA

Postprzez Golfik1986 » 19 cze 2012, o 19:24

hhmm e46 regeneracja pompy wtryskowej potrafi kosztowac 1,5tysia pompowtryski zawieszenie tez jak w audi aluminiowe ale nie nawalone tyloma wahaczami jak w audi fakt faktem e46 juz polke wyzej chociaz ten sam segment ale konstrukcyjnie troche nowsze
JAK RYCERZE ZAWSZE BRONIMY HONORU {Z}
Avatar użytkownika
Golfik1986
Ekspert
 
Posty: 1325
Dołączył(a): 18 paź 2008, o 20:54
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez Martin_Sg » 19 cze 2012, o 23:18

A ile kosztuje regeneracja pompy w vagu? Poza tym e46 to nie tylko diesle przecież :) Zawieszenie jeśli chcesz zrobić na porządnych częściach a nie made in china to nawet do vw trzeba zapłacić niezłą kasę ale wtedy wiadomo, że posłuży :) Więc nie negujcie bmw bo to tak trochę zalatuje rasizmem motoryzacyjnym a przecież nie o to chyba chodzi prawda? :) Każdy ma prawo jeździć tym, czym chce i to trzeba szanować :)
Peace :-)
"Sadzić, palić, zalegalizować"
Martin_Sg
Czytacz
 
Posty: 21
Dołączył(a): 16 maja 2012, o 19:23
Lokalizacja: WRA

Postprzez Golfik1986 » 19 cze 2012, o 23:23

w vagu na VP wiem bo to robilem to koszt 5stowek. dokladnie zawieche zrobisz i polatasz troche. a ja za buma jestem sercem jak najbardziej bo tu sie placi za komfort i mysle ze nastepne auto bedzie wlasnie e46 ale po lifcie jak troszku stanieje jeszcze.
JAK RYCERZE ZAWSZE BRONIMY HONORU {Z}
Avatar użytkownika
Golfik1986
Ekspert
 
Posty: 1325
Dołączył(a): 18 paź 2008, o 20:54
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez rafal9119 » 23 cze 2012, o 06:41

AdamPLSieradz, ten moj ford to nawet raz w ciagu 3 lat nie stał w garazu i korozji zero. moze zalezy od rocznika. no nie wiem.ogolnie to bym ci polecił tego forda ale zrobisz jak zechcesz. przeciez nikt tu ci nie bedzie odradzał ani krytykował . jak cos kupisz to pisz odrazu. ;-)
MĄDRA SOWA RADZI: LEGALIZOWAC I SADZIĆ!!!!
rafal9119
Members
 
Posty: 943
Dołączył(a): 16 paź 2011, o 19:26
Lokalizacja: Pisz- NPI

Postprzez AdamPLSieradz » 23 cze 2012, o 10:51

Jak coś kupię , to na pewno się pochwalę , ciągle przeglądam oferty i czekam na załatwienie klku finansowych spraw, abym mógł zająć się zakupem ;p pozdrawiam
Avatar użytkownika
AdamPLSieradz
Badacz tematu
 
Posty: 315
Dołączył(a): 26 kwi 2011, o 15:13
Lokalizacja: Sieradz

Poprzednia strona

- - -



Powrót do Na luzie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości