A jesli ktos jest maniakiem ????

Rozmowy bez żadnych ograniczeń. ;)

Moderator: Moderator

A jesli ktos jest maniakiem ????

Postprzez Nati712 » 12 maja 2013, o 13:42

Chciala bym podyskutowac sobie z wami na taki temacik otoz jak widzimy wielu z nas bardzo lubi i moze nawet uwielbia swoje vw -wozidelka ja ogolnie z vw z wszytkich modeli wybieram tylko 3 i shirocko (czy jak tam sie pisze) ogolnie taki design mi sie podoba i koniec np 4 bym juz nie chciala bo juz mi sie swiatelka tam nie podobaja, zastanawialam sie i szukalam na necie jaki jest najmlodszy vw 3 i wyszedl rok 97, jak myslicie jak by sie znalazl jakis maniak totalnie oddany modelowi mk3 to volkswagen wyprodukowal by na zamowienie taki stary model, i myslicie ze sa gdzies jeszcze takie modele idealne ?????/
Avatar użytkownika
Nati712
Badacz tematu
 
Posty: 213
Dołączył(a): 16 kwi 2013, o 01:52
Lokalizacja: kłodzko, bystrzyca DKL

A jesli ktos jest maniakiem ????

 

Postprzez hanawald » 12 maja 2013, o 13:49

ja też uwielbiam swoje mk3 i za żadne pienioszki bym go nie sprzedał.zbyd wiele wspomnień mam z tym struclem :super:
Avatar użytkownika
hanawald
Members
 
Posty: 1461
Dołączył(a): 21 wrz 2012, o 15:17
Lokalizacja: dobrzyn nad wisłą CLI
Rocznik: 97
Silnik: 1.9 tdi
Paliwo: ON
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez Nati712 » 12 maja 2013, o 14:07

No wlasnie ja tez mojego golfika uwielbiam i boje sie ze sie rozpadnie bo nie ukrywajmy maja te balchy tendencje do gnicia ale lepsza blacha jak teraz plastiki, ja np chciala bym kupic takiego mega extra pozadnego golfa 3 ale niestety juz ich nie produkuja a dlaczego nie jestem zwolennikiem nowych aut???? bo w kwietni zeszlego roku jak przygrzal w mojego bylego forda 94 r nowe reno megan to z reno byla harmonia a z forda ???? tylko kolumna poszla i lekko powgniatana blacha no i reflektor jeszcze o wlasnych silach do domu pojechal a tamten na zlom ale takiego fika 3 nowego bym chciala :super:
Avatar użytkownika
Nati712
Badacz tematu
 
Posty: 213
Dołączył(a): 16 kwi 2013, o 01:52
Lokalizacja: kłodzko, bystrzyca DKL

Postprzez hanawald » 12 maja 2013, o 14:28

ja tez bym nie kupił nowego samochodu terza jak produkują to sa jedno razówki :lol:
Avatar użytkownika
hanawald
Members
 
Posty: 1461
Dołączył(a): 21 wrz 2012, o 15:17
Lokalizacja: dobrzyn nad wisłą CLI
Rocznik: 97
Silnik: 1.9 tdi
Paliwo: ON
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez Nati712 » 12 maja 2013, o 15:10

nawet pol jak spotka sie z wyzszym kraweznikiem :)
Avatar użytkownika
Nati712
Badacz tematu
 
Posty: 213
Dołączył(a): 16 kwi 2013, o 01:52
Lokalizacja: kłodzko, bystrzyca DKL

Postprzez Zozol:) » 12 maja 2013, o 17:39

Jedyny nowy model ze starych :D to Golf 1 produkowany do 2009 w RPA jak sie nie myle :D ale wątpie żeby VW zrobił dla kogoś Golfa 3 pewno zrobi ale nie bd taki jak te stare i tez troche skasują :)
Avatar użytkownika
Zozol:)
Czytacz
 
Posty: 84
Dołączył(a): 23 lis 2010, o 16:02
Lokalizacja: SCI > Cieszyn
Rocznik: 1995
Silnik: 1.9 TD
Paliwo: ON
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez MateuszVW » 12 maja 2013, o 18:48

Siemaka ja tez bardzo lubie swoje mk3 wczesniej miałem chwile zwatpienia w nieego z powodu blacharki ale doszłem do wniosku ze nieoddam go za zadne pieniadze jest to moj pierwszy samochód i bardzo sie z nim zwiazałem poniewa zawsze chciałem miec własnie golfa III a blacharke powoli sobie zrobie ;-)
Avatar użytkownika
MateuszVW
Czytacz
 
Posty: 142
Dołączył(a): 27 sty 2013, o 16:02
Lokalizacja: Zambrów

Postprzez Nati712 » 12 maja 2013, o 19:53

Siemka kolego !!!! jesli chodzi o balcharke to uwazam ze co mam to o to dbam a na prawde sie da blacha jak kazda gnije i gnic bedzie jedyne co mnie irytuje to ze w polsce ludzie nie uznaja tej zasady, np moi sasiedzi perfidnie nasmiewali sie z mojego brata i ze mnie ze konserwujemy podwozie ze pastujemy rysy wyobraz sobie ze musielismy jechac het za miasto na łąke zeby prysnac zderzak albo wymyc auto, ludzie nie rozumieja co to znaczy dbac o swoje auto lubic je zaraz gadaja " kupila starego trupa i mysli ze to ferrari" a przeciez kazdy z nas chce dkugo jezdzic swoim ulubionym autkiem nie sztuka zaniedbac a potem kupowac nowe na raty :)
Avatar użytkownika
Nati712
Badacz tematu
 
Posty: 213
Dołączył(a): 16 kwi 2013, o 01:52
Lokalizacja: kłodzko, bystrzyca DKL

Postprzez Grzesiek2507 » 12 maja 2013, o 20:05

Nati712 napisał(a): ja np chciala bym kupic takiego mega extra pozadnego golfa 3 ale niestety juz ich nie produkuja


jak masz pieniazki to nie ma problemu...patrz...forumowe cacuszko: http://allegro.pl/vw-golf-2-8-vr6-cult- ... 38572.html
Avatar użytkownika
Grzesiek2507
Members
 
Posty: 3684
Dołączył(a): 4 mar 2012, o 15:12
Lokalizacja: Izbica Kujawska

Postprzez Nati712 » 12 maja 2013, o 20:10

Gdyby nie ta pojemnosc silnika i nie ten rodzaj paliwa wziela bym bez zastanowienia szczeze :) 3 miesiace pracy i mam ale potem musiala bym juz tylko pracowac na utrzymanie czyli bezyna i ubezpieczenie gdyby to byl 1.8 i gaz to uwierz mi ze był by moj :) Ale kto wie jak bym dorwala gdzies garaz i zostawila go sobie w garazu i dopracowala na wstawienie gazu i ubezp to nawet bym sie skusila ale to tak mysle dokonala bym tego zakupu za ok 3 miesiace a moze juz go wtedy nie byc ale jak bedzie.................

[ Dodano: 2013-05-12, 20:41 ]
Jednak patrze i widze ze sa jeszcze slicZne zadbane perełki np http://allegro.pl/vw-golf-3-diesel-swie ... 05041.html albo http://allegro.pl/od-niemca-z-garazu-vw ... 34156.html
Avatar użytkownika
Nati712
Badacz tematu
 
Posty: 213
Dołączył(a): 16 kwi 2013, o 01:52
Lokalizacja: kłodzko, bystrzyca DKL

Postprzez Opik » 12 maja 2013, o 22:13

ten biały z wgniecionym błotnikiem i nierówno spasowaną klapą to naprawdę taki rarytaś ?

co do plastiku - akurat fajnie jakby Golfy miały przednie błotniki z tworzywa jak ma to teraz sporo samochodów, jedno z najgorszych (rdzewiejących) miejsc by odeszło :hyhy:

a VW zapewne ma ciekawsze zajęcia niż robienie komuś nowego-20 letniego samochodu, nawet za dużą kasę ;) Teraz się nie robi żeby było na lata, tylko żeby po gwarancji sprzedać i kupić nowy. A z części czysto technicznej to obstawiam że wszelkie formy i wytłoczki już dawno przetopione, więc wszystko trzeba by było klepać ręcznie
Avatar użytkownika
Opik
Members
 
Posty: 7058
Dołączył(a): 28 lis 2011, o 22:22
Lokalizacja: Lublin
Silnik: 2.0
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez Zozol:) » 13 maja 2013, o 10:51

po tych opisach "od niemca z garażu" 1 myśl Typowy Mirek -Sprzedawca :lol: :lol:
https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =1&theater
Avatar użytkownika
Zozol:)
Czytacz
 
Posty: 84
Dołączył(a): 23 lis 2010, o 16:02
Lokalizacja: SCI > Cieszyn
Rocznik: 1995
Silnik: 1.9 TD
Paliwo: ON
Nadwozie: 5-drzwiowe

Następna strona

- - -



Powrót do Na luzie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości