szyberdach

Wszystkie informacje o instalacji elektrycznej

Moderator: Moderator

Postprzez m0r » 3 wrz 2007, o 22:42

marrcee napisał(a):Po chwili mocowania się pękła sruba do ktorej był imbus i skonczyla sie zabawa dach otwarty zamknac sie nie da i lipa.


pękło, ponieważ nie pomagałeś prowadnicy sie przesunąc.
m0r
Berbeć
 
Posty: 4
Dołączył(a): 31 sie 2007, o 14:59
Lokalizacja: Głogów

 

Elektryczny szyberdach...

Postprzez Bushman » 16 wrz 2007, o 22:58

mam elektryczny szyberdach, zacina się przy zamykaniu, zpryskałem suwadnice WD-40 ale nadal niedziała ,te szyberdachy uchylajia się tylko do góry czy taz maja inne opcjie??bo u mnie silniczek chodzi tylko przy uchylaniu do góry..:(
Bushman
Berbeć
 
Posty: 10
Dołączył(a): 13 wrz 2007, o 22:27
Lokalizacja: Włocławek

Postprzez krazek1 » 17 wrz 2007, o 07:45

poszukaj trochę na forum. Problem z szyberdachem był już poruszany parę razy i jest wszystko jak na dłoni napisane jak go naprawić
Avatar użytkownika
krazek1
VIP
 
Posty: 469
Dołączył(a): 25 maja 2007, o 10:16
Lokalizacja: Szczecinek
Rocznik: 1995
Silnik: 2000
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Elektryczny szyberdach

Postprzez adam28 » 24 paź 2007, o 22:17

Mam w golfie elektryczny szyberdach ale........gdyby kiedyś mi sie popsuł jak go naprawić.A dlatego pytam bo ostatnio widziałem auto z odkrytym szyberdachem i wystająca parasolką jak padał deszcz :-)
adam28
Czytacz
 
Posty: 26
Dołączył(a): 24 paź 2007, o 18:57
Lokalizacja: śląskie

Postprzez krazek1 » 25 paź 2007, o 08:27

Po pierwsze nie kuś losu. A po drugie temat był już wałkowany parę razy na forum
Avatar użytkownika
krazek1
VIP
 
Posty: 469
Dołączył(a): 25 maja 2007, o 10:16
Lokalizacja: Szczecinek
Rocznik: 1995
Silnik: 2000
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

SZYBERDACH HELP.......

Postprzez smile66 » 5 lis 2007, o 22:49

[shadow=orange][/shadow][glow=yellow][/glow] Witam czy ma ktos pojecie jak naprawic szyberdach w golfie , a mianowicie poszla mi lewa prowadnica bylem jezdzielm bo sklepach i warsztatach oraz szrotach i znalazlem najtanszy za 330zl kompletny szyber ale wlasnie z ta sama usterka.... czy da sie to jakos naprawic ... POMOCY.....
Avatar użytkownika
smile66
Berbeć
 
Posty: 17
Dołączył(a): 2 lis 2007, o 17:01
Lokalizacja: Opolskie

Postprzez miras » 6 lis 2007, o 09:13

Witaj smile66 mam ten sam problem, dowiadywałem się o koszty i na razie dałem sobie spokój. Naprawa polega na wymianie tego cięgna czy jakoś tak to nazywają, innego wyjścia nie ma. Teraz nadchodzi zima, ale jak zrobi się ciepło to biorę się za szyber i postaram się dorobić tą część a jak będzie wszystko idealnie chodziło dam na forum rysunki jak to wykonać, myślę że czas rozwiązać tą bolączkę.
Avatar użytkownika
miras
Czytacz
 
Posty: 78
Dołączył(a): 30 wrz 2007, o 07:53
Lokalizacja: Krośniewice

Postprzez _mAster_ » 6 lis 2007, o 11:54

Witaj. Ja mam podobny problem mam prawa prowadnice pokrzywiona i otworzyc otworze szyberdach ale zamknac jest gorzej bo prawa strona sie nie domyka... Bylem u takiego goscia co sie zjmuje po czesci tym i powiedzial mi ze za 170zl jest w stanie zalatwic ta czesc no i + wymiana to jakies 250 zl... Stwierdzilem ze zima idzie i nie ma sensu teraz na to wydawac.
Avatar użytkownika
_mAster_
Czytacz
 
Posty: 79
Dołączył(a): 6 lis 2007, o 11:42
Lokalizacja: Brzesko

Postprzez adams » 6 lis 2007, o 19:55

miras i smile66 poszukajcie dokaldnie na forum gdzies byl temat jak naprawic prowadnice ... koles wrzucil tam ciekawa instrukcjhe jak to naprawic bez kupowania szybra.Nie wiem czy dziala, ale gdyby ten post byl juz na forum zanim kupilem drugi sprawny syber, to bym sprobowal najpierw ten sposob, bo co to komu szkodzi sprobowac pokombinowac troche. mAster Ty wogole nie mysl o tym zeby dac 250 zlotych za naprawe szybra , wez lepiej sam zdemontuj sufitowke, jedz do pierwsezgo lepszego szrotu gdzie jest szansa dostac popsóty szyber. powiedz ze poszukujesz szyberdachu bo Ci sie LEWA prowadnica upierdzielila, jak zaczniecie ogladac szyberdach ktory ma zepsuta prowadnice to udaj glupiego i powiedz ze moze z dwoch sie da jeden zrobic. Za 100 zlotych kupisz drugi z uszkodzoną LEWĄ prowadnica, ale tobie to zwisa bo Ty potrzebujesz prawą, a zazwyczaj sie w golach lamia LEWE. wiec masz szczescie i za 100wke mozesz to naprawic, tylko jak bedziesz demontowal sufitowke to rob to w naprawde cieplym garazu , albo kup teraz szyber i czekaj do wiosny, bo jak w zime sie za to zabierzesz to polamiesz w cholere plastiki , i bedzie potem trzeszczalo pukalo i bedziesz bluzgal ze kupiles auto z zepsutym dachem. Sam sobie zrobisz to lepiej bo jak fachowiec sie za to wezmie to uwierz mi ze delikatny to on nie bedzie przy wyrywaniu plastikow. Powodzenia
Avatar użytkownika
adams
Gaduła
 
Posty: 562
Dołączył(a): 2 cze 2007, o 03:10
Lokalizacja: włocek
Rocznik: 1994
Silnik: ABU
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: 5-drzwiowe

Problem z szyberdachem

Postprzez KostinO » 25 lis 2007, o 13:29

witam posiadam golfa mk3 z 92 roku 1.8 silnik ABS. Mam problem z szyberdachem usterka jest następująca w ogóle nie działa na otwieranie tak jakby go w ogóle nie było nie wiem czym jest to spowodowane czy to moze bezpiecznik czy coś innego proszę o pomoc Pozdrawiam KostinO :zalamany:
KostinO
Berbeć
 
Posty: 2
Dołączył(a): 22 lis 2007, o 21:54
Lokalizacja: Pleszew

Postprzez tek102m5 » 25 lis 2007, o 13:37

moja skromna rada sprawdź bezpieczniki na poczatek jesli wszystko ok wyjmij przełącznik od szyberdachu u mnie go sie normalnie wyciaga jest na zatrzaskach ale lepiej najpierw sprawdź żeby nie było na mnie hehe :> jak wszystko jest na miejscu to zdejm plastik z silniczka szyberdachu sprawdź dostepnym Ci narzedziem czy dochodzi prąd po naciśnieciu ktoregoś przycisku jak dochodzi to według mnie to silniczek poszedł ..... Jeśli ktoś wie wiecej albo myśli inaczej prosze mnie poprawić
tek102m5
Berbeć
 
Posty: 5
Dołączył(a): 7 wrz 2007, o 09:23
Lokalizacja: Hrubieszów

Szyberdach i lampka nie dzialaja

Postprzez Pawelooo » 30 lis 2007, o 22:09

Witam mam problem z szyberdachem, czytalem poprzednie posty i nic nie moge wywnioskowac. Mianowicie stalo sie to dzis rano otworzylem szyber po jakims czasie zamknelem i stop nie dziala. Nie dziala takze swiatelko w kabinie, natiomiast podswietlenie guzika od szyberdachu sie swieci. Dodam takze ze resetuje mi sie trip po wylaczeniu zaplonu. Nie mam pojecie czy to ma jakies powiazanie, ale dodam ze przed tym zajsciem dystans spokojnie mi mierzylo :). Co moze byc nie tak ?
Avatar użytkownika
Pawelooo
Czytacz
 
Posty: 50
Dołączył(a): 11 lis 2007, o 08:57
Lokalizacja: Swinoujscie

Poprzednia stronaNastępna strona

- - -



Powrót do Elektryka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości