stacyjka, kostka stacyjki

Wszystkie informacje o instalacji elektrycznej

Moderator: Moderator

Postprzez slawek5t » 8 lut 2015, o 19:00

Zapewne często wspominana, nieszczęsna kostka stacyjki.
Mój golfik ;)
slawek5t
Members

kostka stacyjki

Postprzez Jabolgolf3 » 21 lut 2015, o 22:40

HELP

Witam, mam straszny problem z kostką stacyjki, raz mogłem odpalić a raz nie, aż do teraz już w ogóle nie można odpalić, po przekręceniu normalnie kontrolki się zapalają, ale nie mogę go odpalić. Więc, że nigdzie jutro nie kupie tej kostki postanowiłem ją wymontować, wyczyścić (wyczytałem w necie) a w najbliższym czasie, jak będę miał czas ją wreszcie wymienić. Na jutro strasznie potrzebny jest mi samochód na chodzie. W czasie gdy rozbierałem kostkę, wszystko z niej wypadło :-o , i teraz nie wiem jak ją złożyć. Czy ktoś posiada jakieś zdjęcie jak ona w środku wygląda.
1.8 gaz
Jabolgolf3
Berbeć

Re: stacyjka, kostka stacyjki

Postprzez mallolat » 30 kwi 2016, o 21:24

Witam, Mam problem ponieważ mam uszkodzona kostkę stacyjki/Wkład( ten bolec co obraca kostka) wiec tak kupiłem nowa kostkę stacyjki Orginalną takie same numery jak moja w samochodzie, założyłem i wszystko ok zapłon się odpala a jak chce zapalić nie zapali samochód bo nie obróci tyle kluczykiem ze samochód zapali, a jak wyjmę kostkę i obrócę ja śrubokrętem to zapali samochód, więc co mam wymienić ? lub co zrobić? Mam immobilizer i nie chciał bym zmieniać kluczyków do stacyjki,
mallolat
Czytacz

Rocznik: 1997
Silnik: 2.0 AGG
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: 5-drzwiowe

Poprzednia strona

Powrót do Elektryka