Kupno rozbitego golfa na części

W tym dziale piszemy tematy zwiazane z wypadkami.

Moderator: Moderator

Kupno rozbitego golfa na części

Postprzez golf 1.4 » 26 maja 2014, o 18:23

Witam. Chcę Kupić rozbitego z tył golfa 3 1.8 LPG lecz jest on dość mocno bity bo aż dach się zgiął. Ja chcę to auto na części, swap silnika, swap klimy i el szyb no i wiadomo że maska, przednie błotniki itd się przydadzą więc chcę go wywieźć na wieś do garaży i niech sobie stoi ale jak go wyrejestrować? żebym nie musiał go opłacać itd. Wyrejestrować się chyba nie da bo w wydziale komunikacji muszę pokazać papier że auto zostało zezłomowane tak? Pomocy, jest to dla mnie ważne.
Avatar użytkownika
golf 1.4
Gaduła
 
Posty: 696
Dołączył(a): 4 gru 2011, o 16:06
Lokalizacja: EL Łódź
Rocznik: 1993
Silnik: 1.4 ABD
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: 5-drzwiowe

Kupno rozbitego golfa na części

 

Postprzez Pozor » 26 maja 2014, o 19:30

niestety wyrejestrować samochód tak żeby był dla ciebie na części się nie da :zdegustowany: Musisz zrobić to na lewo czyli znaleźć pijaczka i niby sprzedać tego 1.8 jemu dajesz mu na flachę i samochód na graty masz załatwione a ty nie musisz się papierami przejmować bo wszystko ciąży na tym pijaku . Twoim zadaniem jest tylko to żeby zanieść umowę kupna sprzedaży do wydziału komunikacji że niby go sprzedałeś , oczywiście papierów pijaczkowi nie dajesz bierzesz tylko podpis i heja . Nie jest to legalna opcja ale niestety innej w naszym pięknym kraju nie ma innej możliwości
Avatar użytkownika
Pozor
Members
 
Posty: 1424
Dołączył(a): 27 paź 2012, o 17:24
Lokalizacja: GST (Kaliska)

Postprzez trojeczkaGT » 26 maja 2014, o 19:58

Pozor w naszym kraju sie wszystko da rade zrobic ;p wystarczy wiedziec gdzie szukac ;-)

polecam podjechac na stacje gdzie demontuja pojazdy taki szroto zlom i oni sprzedaja "taka usluge zlomowania"

koszt u mnie w okolicy za vento to 250 zl dajesz im dowod itp mozesz tez wyciac numery z nadwozia i im dac i git :D wychodzi ze kupili auto od Ciebie i idziesz do ubezpieczalni i wypowiadasz OC i auto duch gotowe
Aktualnie posiadam golfa III 1.9 TD umierajacego na ruda ospe i to >>> pozostale/chrysler-voyager-jaszczur-t77315.html a miałem tez audi 80 b4, byl tez golf III 1.8 GT i golf III kombi i vento.
Avatar użytkownika
trojeczkaGT
Members
 
Posty: 1745
Dołączył(a): 6 sie 2011, o 21:36
Lokalizacja: DDZ i DSW
Rocznik: 1995
Silnik: 2000
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez mkkay » 26 maja 2014, o 20:02

jest inna opcja, nie wiem czy wszędzie ale.......

kupujesz takie auto całkiem na legalu, rozbierasz tak zeby została buda na kołach wtedy dzwonisz na auto złom że chcesz auto wyzłomować i albo

-1 zawozisz im to co zostało

-2 oni przyjeżdżają z lawetą i zabierają

w obu przypadkach płacisz coś około 300 zeta za złomowanie niekompletnego auta i dostajesz glejt ze złomu z którym zasuwasz do WK i wyrejestrowujesz całkiem legalnie, a w drugim przypadku płacisz jeszcze za lawetę

już minęły te czasy ze auto musi być na złom oddane kpl ważna jest buda z nr.

nie wiem czy wszędzie tak jest ale w moich rejonach tak się robi, musisz dopytać u siebie.
moja biała strzała- moj-golf/biala-strzala-variant-1-9td-t50990.html


Nie dyskutuj z idiotą! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem...
Avatar użytkownika
mkkay
Members
 
Posty: 684
Dołączył(a): 16 paź 2012, o 21:31
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez trojeczkaGT » 26 maja 2014, o 20:05

mkkay ale wtedy traci na zlomie cene a buda troszke wazy :D ale Twoja wersja tez jest dobrym rozwiazaniem :d

ja zawsze sam zaworze zlom jak troszke nazbieram wszystko zalezy czy jest gdzie trzymac
Aktualnie posiadam golfa III 1.9 TD umierajacego na ruda ospe i to >>> pozostale/chrysler-voyager-jaszczur-t77315.html a miałem tez audi 80 b4, byl tez golf III 1.8 GT i golf III kombi i vento.
Avatar użytkownika
trojeczkaGT
Members
 
Posty: 1745
Dołączył(a): 6 sie 2011, o 21:36
Lokalizacja: DDZ i DSW
Rocznik: 1995
Silnik: 2000
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez mkkay » 26 maja 2014, o 20:12

czasem lepiej stracić niż spać ze strachem, po prostu nie warto czasem ryzykować,
słupy były dobre kilka lat temu ale dla starego auta warto dupsko nadstawiać?
moja biała strzała- moj-golf/biala-strzala-variant-1-9td-t50990.html


Nie dyskutuj z idiotą! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem...
Avatar użytkownika
mkkay
Members
 
Posty: 684
Dołączył(a): 16 paź 2012, o 21:31
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez Pozor » 26 maja 2014, o 20:24

HMM tylko co województwo to inne realia ale muszę popytać o i jak mimo to warto spróbować wersji mkkay ale znając moje szroty to tak łatwo nie będzie skończy się na mojej opcji bo u mnie każdy tak robi jeżeli by było tak jak z mkkay to bym wiedział a jestem częstym bywalcem szrotów
Avatar użytkownika
Pozor
Members
 
Posty: 1424
Dołączył(a): 27 paź 2012, o 17:24
Lokalizacja: GST (Kaliska)

Postprzez golf 1.4 » 26 maja 2014, o 20:54

ja wpadłem na pomysł że kupię legalnie to auto, wyciągnę z niego wszystko co potrzebuję i jak zostanie buda bez silnika, klimy, el szyb to zezłomować auto. Co wy na to? Czy taki pomysł przejdzie?
Avatar użytkownika
golf 1.4
Gaduła
 
Posty: 696
Dołączył(a): 4 gru 2011, o 16:06
Lokalizacja: EL Łódź
Rocznik: 1993
Silnik: 1.4 ABD
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez mkkay » 26 maja 2014, o 20:57

a czytałeś o czym pisaliśmy cały czas??? o czym ja pisałem??
moja biała strzała- moj-golf/biala-strzala-variant-1-9td-t50990.html


Nie dyskutuj z idiotą! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem...
Avatar użytkownika
mkkay
Members
 
Posty: 684
Dołączył(a): 16 paź 2012, o 21:31
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez golf 1.4 » 26 maja 2014, o 20:58

tak czytałem, ale czy to przejdzie?> nie dowalą się że auto jest "wybebeszone"?
Avatar użytkownika
golf 1.4
Gaduła
 
Posty: 696
Dołączył(a): 4 gru 2011, o 16:06
Lokalizacja: EL Łódź
Rocznik: 1993
Silnik: 1.4 ABD
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez mkkay » 26 maja 2014, o 21:03

więc popytaj pierwsze podzwoń
moja biała strzała- moj-golf/biala-strzala-variant-1-9td-t50990.html


Nie dyskutuj z idiotą! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem...
Avatar użytkownika
mkkay
Members
 
Posty: 684
Dołączył(a): 16 paź 2012, o 21:31
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez Gesiu_15 » 26 maja 2014, o 21:04

musisz się dogadać co i jak :-) mam znajomego to jeszcze za budę by mi zapłacili , a są inni co za budę rozebraną , niekompletną , chcą dopłaty :-)
Avatar użytkownika
Gesiu_15
Moderator Globalny
 
Posty: 3757
Dołączył(a): 14 kwi 2012, o 21:32
Lokalizacja: Kielce
Rocznik: 1994
Silnik: 2.0 2E GTI
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: 3-drzwiowe

Następna strona

- - -



Powrót do Wypadki / Odszkodowania / Ubezpieczenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron