półka bagażnika

Problemy zapytania związane z wnetrzem

Moderator: Moderator

półka bagażnika

Postprzez fosfor4 » 22 lis 2015, o 21:51

:siema: Koledzy muszę wykonać własnoręcznie półkę bagażnika do mojego Mk-3 3 drzwiowy.Czy ktoś z Was mógłby mi przesłać wymiary techniczne półki(schemat)?Nigdzie na forum nie mogę odszukać albo jeszcze nie potrafię!Dziękuję góry za pomoc!!! :-)
kaziowy
Avatar użytkownika
fosfor4
Badacz tematu
 
Posty: 226
Dołączył(a): 12 mar 2014, o 23:04
Lokalizacja: ZPL
Rocznik: 1996
Silnik: 1.8 AAM
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

półka bagażnika

 

Re: półka bagażnika

Postprzez Radi » 22 lis 2015, o 22:15

Że zapytam półka do mk3 to jakiś super rarytas że chcesz wykonać ją sam? Co do wymiarów to wystarczy pomierzyć na samochodzie.
Avatar użytkownika
Radi
Members
 
Posty: 2836
Dołączył(a): 16 lut 2009, o 12:15
Lokalizacja: GKA
Rocznik: 93
Silnik: 2.8 AAA
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe

Re: półka bagażnika

Postprzez fosfor4 » 22 lis 2015, o 22:24

Tak - ma być inna dla moich potrzeb.A samemu pomierzyć to może być coś inaczej.Niema to jak oryginalne wymiary od producenta! ;-)
kaziowy
Avatar użytkownika
fosfor4
Badacz tematu
 
Posty: 226
Dołączył(a): 12 mar 2014, o 23:04
Lokalizacja: ZPL
Rocznik: 1996
Silnik: 1.8 AAM
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Re: półka bagażnika

Postprzez GolfiarzJR » 23 lis 2015, o 01:16

Ale przeciez twoja pólka nie rózni się niczym innym niż pólka od producenta bo przecież nią jest? No chyba że masz inną ale wątpie :P
Avatar użytkownika
GolfiarzJR
Administrator
 
Posty: 1466
Dołączył(a): 11 maja 2014, o 19:52
Lokalizacja: Świetochłowice
Rocznik: 1984
Silnik: 2.5
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Re: półka bagażnika

Postprzez BernardLenartowicz » 28 gru 2015, o 15:02

Dokładnie.
Zresztą chyba pobranie wymiarów to jest absolutne minimum jakie trzeba zrobić przed wykonaniem czegokolwiek samodzielnie? Nie wiem czy moja sugestia Tobie odpowiada, ale wydaje mi się, że czasami lepiej pomyśleć o jakichś dodatkach, niż zmieniać (modernizować) samą półkę. Ale decyzja w tym wypadku należy tylko i wyłącznie do Ciebie .
BernardLenartowicz
Berbeć
 
Posty: 5
Dołączył(a): 23 gru 2015, o 07:52
Lokalizacja: Łódź
Rocznik: 2000
Silnik: 1.0
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Re: półka bagażnika

Postprzez Milord » 5 sty 2016, o 09:25

BernardLenartowicz napisał(a):Dokładnie.
Zresztą chyba pobranie wymiarów to jest absolutne minimum jakie trzeba zrobić przed wykonaniem czegokolwiek samodzielnie? Nie wiem czy moja sugestia Tobie odpowiada, ale wydaje mi się, że czasami lepiej pomyśleć o jakichś dodatkach, niż zmieniać (modernizować) samą półkę. Ale decyzja w tym wypadku należy tylko i wyłącznie do Ciebie .


Kolega ma rację. Wykonanie podstawowych wymiarów to minimum.
Ja akurat zamówiłem sobie taką półkę. Jak się dobrze poszuka, można znaleźć w internecie ciekawe firmy, które specjalnie pod wymiar robią tego typu produkty. Koszty nie są przerażające, choć takie rzeczy,to już raczej dla miłośników konkretnego modelu samochodu.
Milord
Berbeć
 
Posty: 5
Dołączył(a): 20 paź 2015, o 13:44
Rocznik: 2002
Silnik: 2.0
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: 5-drzwiowe


- - -



Powrót do Wnętrze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości