Gaśnie po odpaleniu :( 1.4

Wszystkie informacje o silnikach benzynowych.

Moderator: Moderator

Gaśnie po odpaleniu :( 1.4

Postprzez zbychu.ns » 9 sie 2010, o 15:57

Witam Panowie!!!!

mam bardzo dziwny problem - szukałem odpowiedzi na rozwiązanie tego problemu na forum itp. ale nigdzie nie mogłem odszukać konkretnej porady.



mój golfik nigdy wcześniej tak nie miał!!! ma tak od 2 tygodni

- po odpaleniu gaśnie po sekundzie
- w momencie jak gaśnie słychać tyknięcie w liczniku - wcześniej tego nie miałem!!
- kiedy odpali już za 10-20-30x to chodzi (ale jak podjadę pod sklep, czy do pracy muszę go kręcić kolejną ilość gigantycznych prób odpalenia...)
- sprawdzałem przewody przy przekaźnikach, kostkach, przy aparacie zapłonowym itp. nic nie dało
- czasami odpali wcześniej jak uderzę mocno w kierownicę itp. ale to czasami
- jak długo stoi to rano potrafi odpalić bez problemu za pierwszym razem - ale już po kilku km i zgaszeniu, znowu nie mogę go odpalić. :(:(:(

Panowie proszę o pomoc w tej sprawie

[ Dodano: 2010-08-09, 20:33 ]
Dobra Panowie!

Problem rozwiązany!!! Już podaję przyczynę i w razie takich objawów zróbcie to w pierwszej kolejności - nic nie wymieniajcie i nic nie kupujcie.

Mi kazali wymienić, czujnik halla, przewody WN, świece, aparat zapłonowy itp. Takie rzeczy mi wymieniali TO NIE TA BAJKA PANOWIE - pierwsze co:

wysuszcie zbiornik paliwa i wlejcie paliwo z innej stacji - ja tak zrobiłem i PO PROBLEMIE odpala za każdym razem jak NOWY na 50 odpaleń za każdym razem bezproblemowo wcześniej przy paliwie z innej stacji odpalał minimum za 10 nawet do 30 prób. po zgaszeniu było tak znowu. Więc zmieńcie stacje na której tankujecie swoje golfy w razie takich problemów


TEMAT UWAŻAM ZA ZAMKNIĘTY!!
Avatar użytkownika
zbychu.ns
Berbeć
 
Posty: 15
Dołączył(a): 19 sty 2009, o 20:39
Lokalizacja: Nowa Sól

Gaśnie po odpaleniu :( 1.4

 

Postprzez marcin2105 » 29 sie 2010, o 12:36

Jeżeli problem ci nie wraca to miałeś szczęście bo u mnie też jak był gorący to nie chciał złapać za pierwszym razem i tak jeździłem aż pojechałem 100 km od domu zgasiłem auto i niestety musiałem wracać na holu bo padła całkowicie Hall Tak że moja rada jak jeździsz w dalsze trasy to zainwestuj 85 zł i wymieć czujnika halla
marcin2105
Czytacz
 
Posty: 135
Dołączył(a): 9 cze 2008, o 23:04
Lokalizacja: Potok


- - -



Powrót do Silniki benzynowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 29 gości