Silnik: 1.8 ABS + GAZ Pomógł: 15 razy Wiek: 22 Dołączył: 06 Sie 2011 Posty: 714 Skąd: ma wiedzieć ?
Wysłany: 2011-10-08, 19:29 Czasem kopci czasem nie i zdurnialem juz
Czy mozliwe to jest by kopcil po zmianie tlumika na nowy ? musi sie wypalic troszke bo zmienilem sobie i normanie kopcil i pojechalem dac mu w pupe troche pod gore i pozniej juz nie bylo widac ale nie wiem czy dlatego czy ze sie zagrzal silnik poprostu. silnik 1.8 90 km po wymianie uszczelki pod glowica.
witam troche sie pozmienialo a wiec golf czasem kopci czasem nie. tzn wstawilem jeszcze silnik krokowy i niby nie kopci i nie wiem co sie dzieje. mial ktos tak ?
chyba poczekam kilka dni i zobacze bo moze dostawal dawke duza i nie spalal i dlatego kopcil ? mialem bialy dym
Kopci na gazie czy benzynie ?
Jak na benzynie to normalne, bo podczas jazdy na gazie komp od benzyny się rozstraja i zmieniają się dawki na większe. Mono-wtryski tak maja, ciężko jest w nich ustawić emulacje sondy lambda.
Silnik: 1.8 ABS + GAZ Pomógł: 15 razy Wiek: 22 Dołączył: 06 Sie 2011 Posty: 714 Skąd: ma wiedzieć ?
Wysłany: 2011-10-08, 20:20
na gazie kopcil no wlasnie kopcil bo jak mu dalem ognia pod gore na wycieczce malej to juz nie kopcil i nie wiem czy dlatego ze sie zagrzal poprostu czy juz sie tlumik przepalil.
Silnik: 1.8 ABS + GAZ Pomógł: 15 razy Wiek: 22 Dołączył: 06 Sie 2011 Posty: 714 Skąd: ma wiedzieć ?
Wysłany: 2011-10-09, 21:35
nie ubywa swierzo po uszczelnieniu i wymianie uszczelki pod glowica. mozliwe ze zaplon ? ale on czasem tzn narazie tylko dwa razy kopcil a nie za kazdym razem.
trojeczkaGT, wymień wycieraczki pod nogami to przestanie kopcić a tak na poważnie to się tym nie przejmuj, bo jest coraz zimniej i tak musi być tłumik jest zimny z niego wylatuje ciepłe powietrze i woda bo się odkłada w układzie i nie ma hu hu żeby tak się nie działo. Gorzej jak Ci będzie na niebiesko siał i będziesz czuł olej jakbyś stał za starym dużym fiatem przed remontem generalnym jak na biało to jest wszystko ok znaczy że golfina żyje i oddycha tak jak powinna
Silnik: 1.8 ABS + GAZ Pomógł: 15 razy Wiek: 22 Dołączył: 06 Sie 2011 Posty: 714 Skąd: ma wiedzieć ?
Wysłany: 2011-11-01, 13:35
ok dziekuje Wam no dogladam golfine i juz. Tak wiec temat zamkniety.
Podsumowanie
Jak komus kopci na bialo o takiej porze roku jak teraz to nic powaznego sie nie dzieje kapiaca woda tez nic zlego. Poprostu tak bedzie przy niskich temperaturach.
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach